sta vi mislite svi ajde :)))


Recommended Posts

Igore pezo 1.9 :))) to je dobro

a ovo sta kupuju deci je strasno,pa pre ce da im odpadne neki deo na tom autu nego sto ce da se ispraksuju na tome

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

pazi ja sam polagao na jugu i iz juga presao u bmw,nisam nikakvih problema dok je ortak koji je polagao na jugu isto imao brdo problema sa kadetom 1.3 na nPli(lesom).Tako da sve je u mozgu ;)

Link to post
Share on other sites

I meni su pričali kako bi trebalo da uzmem juga za početak, hvala Bogu da ga nisam uzeo, zakop'o bih se sad sa govnetom :)

Odmah sam uzeo kockicu i nisam se pokajao! P.S. pre toga sam možda dva puta seo u auto da vozim i to kratko a u auto školi sam imao 24 časa koliko se sećam...

Link to post
Share on other sites

ne bi ja bas dao pocetniku bmw-a,svi mladi nisu neg polozili a vec misle da imaju iskustvo koje se citav zivot uci.ja bratu pocetniku stalno govorim da opusti nogu a on kaze da se nije na camcu rodio pa svako malo sa golf2 1.3 ispravlja krivinu,a sta bi bilo da je jaci auto i jos bmw sa zadnjom vucom :drive2:

Link to post
Share on other sites

ljudi polozio sam pre par nedelja i seo sam odma u kockicu...polagao sam na skodi nekoj verujte kao jugo -.- -.- -.-

kad sam seo u kockicu kao da sam u raj dosao,i bez ikakvih problema sve tece da kucnem u drvo

Link to post
Share on other sites

ljudi polozio sam pre par nedelja i seo sam odma u kockicu...polagao sam na skodi nekoj verujte kao jugo -.- -.- -.-

kad sam seo u kockicu kao da sam u raj dosao,i bez ikakvih problema sve tece da kucnem u drvo

pokušaj da izbegneš kucanje u drvo...

Link to post
Share on other sites