Problem sa grejanjem


Recommended Posts

Posto sam na Pm dobio nekoliko pitanaj dali sam resio problem sa grejanjem jer dosta ljudi ima isti problem

Ponovo da aktiviram temu.

Problem sa grejanjem je da greje samo u stakla i pod. Ukoliko se ukljuci grejanje na sredini ubacuje hladan vazduh. Ukoliko bilo ko zna resenje bilo bi lepo da ga podeli.

Prosli topic sam ugasio jer sam sve sredio u Autoservisu Vojinovic i vrlo sam zadovoljan i uslugom i cenama.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tako je i kod mene ! Ali mislim da i nema mogucnost da u sredinu duva topao vazduh( ili mozda gresim ) jer,bar kod mene na e36,na tom tockicu gde se podesava smer duvanja je plav tj deo gde je smer za sredinu!Tako da mislim da , iako bilo ukljuceno grejanje , ono duva hladno! Ispravite me ako gresim!

evo i slika

grejanjevr6.th.jpg

Morao sam da sidjem do kola da bi slikao!Ali sve za BMW-KLUB! B)

Link to post
Share on other sites

I meni je kad stavim polozaj da mi vazduh duva kao gore na slici ubacuje hladan vazzduh ne bas totalno hladan al sam primjetio dosta hladniji sprem onoga rezima koji duvau u soferku.Najtopliji baca kad se prebaci da duva u noge..

Link to post
Share on other sites

ma to je neko lupio...cu da se ne uspava...mada kod bmw-a me nista ne cudi!

Vjerovatno je lupanje, jer kod mog brata grije kao ludo (E 34), a i ko moze da spava za volanom BMW-a

Link to post
Share on other sites

I kod mene duva hladnije na sredini,a takodje sam cuo da je zato da se vozac ne uspava.... Ne znam,ne verujem da nas 10 ima isti problem,izgleda da je to tako fabricki.

Link to post
Share on other sites

E mora ovaj Nidza da se pravi pametan uvek. Kod njega kao sve radi :( :( :( :( Salim se naravno,ili ima razlicitih varijanti (mada mi je to nelogicno malo) ili nekome (vecini) ne radi dobro (a i to mi je nelogicno :(). Malo je glupo da ide iz krajnosti u krajnost. Kad bi nas neko prosvetlio.... B)

Link to post
Share on other sites

ma to je normalno cak je oznaceno plavom bojom i uvek duva hladno , ali ako pomerite malo levo ili desno pocece da duva toplije , , pomerite samo da izadje iz plavog i to je to

Link to post
Share on other sites
E mora ovaj Nidza da se pravi pametan uvek. Kod njega kao sve radi Salim se naravno,ili ima razlicitih varijanti (mada mi je to nelogicno malo

brate toliko ulozenih para MORA DA RADI....!

Link to post
Share on other sites

Tako je i kod mene ! Ali mislim da i nema mogucnost da u sredinu duva topao vazduh( ili mozda gresim ) jer,bar kod mene na e36,na tom tockicu gde se podesava smer duvanja je plav tj deo gde je smer za sredinu!Tako da mislim da , iako bilo ukljuceno grejanje , ono duva hladno! Ispravite me ako gresim!

evo i slika

grejanjevr6.th.jpg

Morao sam da sidjem do kola da bi slikao!Ali sve za BMW-KLUB! B)

Trebalo bi da je tako, plava zona i treba da "duva" hladno . I mene je to strasno u pocetku nerviralo(cak sam skinuo i tu masku :( ..) sve dok mi nisu objasnili..

Link to post
Share on other sites

I kod mene duva hladnije na sredini,a takodje sam cuo da je zato da se vozac ne uspava.... Ne znam,ne verujem da nas 10 ima isti problem,izgleda da je to tako fabricki.

B) he nije to fabricki kod mene na autu uvek je duvalo VRELO KO FEN...a ako se nekome prispava neka taj odvrne na hladno zato i sluzi onaj shit :(

Link to post
Share on other sites

Vrelo brate duva i gore i dole i u sredini. Kako ga namestim, mislim gde najjace da siba. Naravno dok je motor hladan onda je mlako, ali nakon 5min. banja.

U pitanju je E34 524TD.

E sad jbm li ga jel to samo kod mene ili sta vec, ali tako je.

Link to post
Share on other sites

Al kod nas na kocki ne moze da se podesava toplo-hladno samo za srednji. Kako je gore tako je i dole,a valjda i za srednji treba da bude isto kao i za ova dva. Mada ocigledno gresim. Kako to Nidzo kod tebe toplo,ocu da i meni radi!

Link to post
Share on other sites