Transporter, drago mi je :)


Recommended Posts

Druze svaki komentar za auto je suvisan.Nema tih reci koje mogu da opisu ovakvu lepotu.Nadam se da ce i moja 32ojka da poraste i postane 38ica :dance3: Zaista sve pohvale za trud!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovakav ce Luka da napravi(vec sam postavio ovu sliku kod njegovog e32 u temi). Inace, u pitanju je covek koji nam kopira Mareta! :D http://www.stanceworks.com/wp-content/uploads/2010/01/SANY0065.jpg

A po stoti put da postavljam komentar odusevljenja na ovu sedmicu, msm. da je suvisno! :) Poooozzzz

Link to post
Share on other sites

Koje ludacke felne svaka cast, a da ne komentarisem dimenziju guma i profil. Samo me zanima dal sem na ovu bankinu na kojoj je slikan auto moze da uzjasi neku drugu beogradsku a da te ne boli dusa kada cujes udar felne

Link to post
Share on other sites

Transporter znaci krpa u ruke i trljaj bato dok rame ne otpadne.Moze moze :) Moracu da se latim krparice.Nego valja li ona crvena Turtle (nesto) za poliranje i da li posle toga da sibnem vosak?

Link to post
Share on other sites

285 25 20 ide na M3 e46 provereno na 11j felnu. Trebao bi da posaljes nekoliko lepih slika i neki text u BMW SCENE da vide da se i kod nas voze lepi automobili. Auto ti je brutalan, mozda bi ga objavili u casopisu.

Link to post
Share on other sites