e30 325i M tech II by Dunff


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da deja jedini ovde od nas zna najbolje sta je bmw i e30 ;) hvala dejo ;)

Pa u mojoj kuci se od 1968 vozi BMW, tada je cale kupio prvog 1600 i bio je treci BMW u NS i od tada do danas ih je bilo jako puno kao i sto sam znas . BMW je opasniji od gudre, kad se covek navuce nemoguce je skidanje.

Link to post
Share on other sites

Pa u mojoj kuci se od 1968 vozi BMW, tada je cale kupio prvog 1600 i bio je treci BMW u NS i od tada do danas ih je bilo jako puno kao i sto sam znas . BMW je opasniji od gudre, kad se covek navuce nemoguce je skidanje.

pa za gudru neznam nisam nikad bio zavisnik ...:) a za bmw pa za potragom sam za nekoj jeftinijom ljubavlju npr ... da skupljam salvete xaxax :)

Link to post
Share on other sites

Pa kako mozes da kazes da ide tako da bi se svi usrali kad danas jadan 320d ide bolje od tog 325i.

dejo letos je radjen 2.7 tako da stvarno dobro ide :) msm meni je sve malo ali ozbilno ide sad :) ... klipnjace radilica 2.7 blok spusten 2.6 milimetara glava uradjena pletene grane protokomer 3.5 pomerena blokada na 7.400 sport getriba ...3.73 sper itd ide al mislim da ce na zimu da se stavlja 4.4 :)))

dejo a sta tebi ide???

Link to post
Share on other sites

meni sad IDE i 60km/h,posto imam 4 poziva za sudiju za prekrsaje. uhvatio me radar sa 102km/h a ogranicenje 60,kaze pandur jos osam i u zatvor.

Link to post
Share on other sites

dejo letos je radjen 2.7 tako da stvarno dobro ide :) msm meni je sve malo ali ozbilno ide sad :) ... klipnjace radilica 2.7 blok spusten 2.6 milimetara glava uradjena pletene grane protokomer 3.5 pomerena blokada na 7.400 sport getriba ...3.73 sper itd ide al mislim da ce na zimu da se stavlja 4.4 :)))

Ma to je nesto drugo i za to nisam znao a ako je uradjeno kako treba to je ok, ali danas reci za serijski 325 da ide da se svi useru,jos ako ima plin je pomalo smesno,mislim da se slazes. A mi smo svi zeljni jaceg tako da nikad nije dosta snage, a na pitanje sta meni ide dobro, to vec i sam znas jer da neznas nebi od 2.5 radio 2.7.

Link to post
Share on other sites

cudo su ti novi, ne znas koji je brzi.

ako pricamo stock i ispravan jedan i drugi, e30 je brzi. i u krivinama i na pravcu.

e sad, ko je koga cipovao i protiv cega u to ne ulazim.

Link to post
Share on other sites