e30 325i M tech II by Dunff


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slazem se, imao sam priliku da se vozim u 320is ide stvarno bolesno ! i naravno u 1000 M20B25 pa i sam moj i kad je zdrav za nekim kracim diff-om ide do jaja ! ali ni prici S14, predlazem da ne idemo u off ko u svakoj temi da ovde zavrsimo sto se tice toga i da ih gledamo na crti :)

Link to post
Share on other sites

Slagao sam,ja sam ga imao 2003. ili 2004. :) to je pre 8god

ehhh sad,nisam mislio bas na ovo,ima tu i mnogo drugih motora.... :) ali 320is nije u opste toliko ozbiljan koliko neki ovde misle,bio je mozda pre 15 god.

Evo da neko ne bi rekao da lazem (mislim da se DejanNS seca)...

ms1.jpg

ms3.jpg

is3.jpg

Link to post
Share on other sites

Vidi kakav si balavac bio.., sta si ti tad znao da sklopis i ustelujes a da to ide??? :P

Uzgred, ja sam vozio 320is koji je isao losije nego moj sadasnji 318is tako da nema pravila kod starih krseva...

Link to post
Share on other sites

Mogli bi da organizujemo neko potezanje???

Ja trazim ispravnog 2.5 za konkureta, iako sam probao sa vec nekoliko i znam gde sam, bilo bi lepo i zabeleziti video materijalom, pa da zapusimo neka usta!

Link to post
Share on other sites

Mogli bi da organizujemo neko potezanje???

Ja trazim ispravnog 2.5 za konkureta, iako sam probao sa vec nekoliko i znam gde sam, bilo bi lepo i zabeleziti video materijalom, pa da zapusimo neka usta!

+1

Link to post
Share on other sites

danf ja placam benzin samo dodji da objasnis kako ide m20b25

vi sto vozite 320is svaka cast idu lepo ali ne dovoljno verujte mi.

ja glavu dam da ce danfov auto dobiti mozda i sve kocke sa standardnim motorima(m20 i s14)

Link to post
Share on other sites

danf ja placam benzin samo dodji da objasnis kako ide m20b25

vi sto vozite 320is svaka cast idu lepo ali ne dovoljno verujte mi.

ja glavu dam da ce danfov auto dobiti mozda i sve kocke sa standardnim motorima(m20 i s14)

+1

Link to post
Share on other sites

danf ja placam benzin samo dodji da objasnis kako ide m20b25

vi sto vozite 320is svaka cast idu lepo ali ne dovoljno verujte mi.

ja glavu dam da ce danfov auto dobiti mozda i sve kocke sa standardnim motorima(m20 i s14)

hoce kad ga bacis iz aviona tezi je pa brze ide!

Link to post
Share on other sites

evo i ja nesto da dodam ja sam se potezao sa e30 325i iskreno neznam u kakvom mu je stanju motor ali sam ga oprao sa moji e87 120d 163ks! onda izasli na auto put ni tu se nije nesto narocito pokazao sve vreme je gutao prasinu!

Link to post
Share on other sites

evo i ja nesto da dodam ja sam se potezao sa e30 325i iskreno neznam u kakvom mu je stanju motor ali sam ga oprao sa moji e87 120d 163ks! onda izasli na auto put ni tu se nije nesto narocito pokazao sve vreme je gutao prasinu!

da me oduva 2.0d, a da ja vozim 2.5i.... pa zapalio bi svoj auto. :)

Link to post
Share on other sites

Onda bi ga i zapalio! :) taj motor imao kad je bio nov 125kw! Ko zna koliko sad ima posle 20godina eksploatacije pogotovo u nasim uslovima i sa nasim gorivom! U ostalom i prenosis se razlikuju tako malo mucnite glavom!!

Link to post
Share on other sites