pomagajte


Recommended Posts

pala mi je na pamet ideja da ofarbam auto u bijelo pa me zanimaju misljenja. e39-ka je u pitanju

moje misljenje je nemoj to da radis

svako ima svoj ukus,ne vredi o ukusima raspravljati...

meni se iskreno bela boja ne svidja preterano osim na nekim novijim bmw-ovima

tako da ono ti moras da odlucis sam,dzaba da slusas misljenja drugih

Link to post
Share on other sites

moje misljenje je nemoj to da radis

svako ima svoj ukus,ne vredi o ukusima raspravljati...

meni se iskreno bela boja ne svidja preterano osim na nekim novijim bmw-ovima

tako da ono ti moras da odlucis sam,dzaba da slusas misljenja drugih

-||-

Link to post
Share on other sites

Meni je bela boja totalno ok, ako je presecena crnom! Nesto tipa ovoga http://home.comcast.net/~darinmasters/carsandcoffee.jpg je meni skroz ok! Takodje i ona E38 sedmaja iz BG-a bela je totalno dojajna!

Ali da se razumemo ja to ne bi radio nikad, fabricka boja je fabricka boja (bar sam ja u tom tripu)!

Link to post
Share on other sites

BELA boja opet u modi vec neko vreme, i bas tera na to da se okrenes za autom ako je kvalitetno odradjeno...

evo par:

img048246093234621782.jpg

29312630051large4627888px.jpg

6srbddd46487454653505.jpg

28183d127419729618stagg.jpg

front4679013.jpg

moj ti je predlog da puknes 1/3 novca koji bi dao na farbanje celog auta i da nalepis belu foliju, pa ako ti se nakon negog vremena ne svidi, mozes skinuti i opet stari auto.

Link to post
Share on other sites

Sto da ne, ako si vec zamislio nesto i ako imas sredstva da to uradis 'Go for it!', uvek ga mozes prodati, pa kupiti drugi.

Pola ce ti reci da ne radis, pola ce ti reci da uradis i opet nista nisi uradio. Imas fotosop pa isprobaj sve sto zelis da uradis, ako ti se svidja, onda udri i kraj price :preved:

Video si kako je 'Trasnporter' bio sredio svoj e36, pa niko nije rekao zasto si to radio, zasto si skinuo fabricku boju, nego je bio najpozeljniji e36 na forumu. ;)

Link to post
Share on other sites

e sad ima stotinak nijansi bele boje, problem je koju nijansu izabrati

Link to post
Share on other sites

lelelelee

Link to post
Share on other sites

po meni bela boja ili neka nijansa bele boje stoji odlicno ali samo na modelima koji imaju malo misicavije linije, koji imaju neke dobre felne, spusteni su itd....to mora da prati jedno drugo. Zamisli e30, e34, e36 da su totalni klot, bela boja im nikako ne bi stajala, ni na Transporterovom e36 nebi stajala bela boja da ga nije sredio kao sto svi znate, zatamnjena stakla, spusten, extra felnice, da mu je kao sto rekoh auto bio fabrika iliti klot, bela boja ne bi dosla do izrazaja sigurno.....

Link to post
Share on other sites

boja-alpina bijela

krov MOZDA crna metalik a sve ostalo u bijelo osim srednjeg stuba izmedju stakala

da se zatamne stakli

spusten na opruge

prednji branik 7-10cm od zemlje nadogradjen

zadnji takodje produzen

4 izduva precnika oko 10cm

17 felme sad zasad one moje dok ne nalete bolje

kad nalete bolje po mogucnosti sa rubom onda crne felme sa poliranim rubom ili bijelim rubom

245-45 zadnje gume

235-45 prednje gume

to su neki planovi

Link to post
Share on other sites