Recommended Posts

Da.. morali bi da se prijavimo policiji za vece javno okupljanje.. Ok, onda cisto par h druzenja. A i juznjaci dobiju malo akcije, avantura do NS-a! hahahha.. E, Zex, pa ja sam vise za subotu.. Ako bude lepo vreme. Jer znas sta je nedeljom. Nece moci da se prodje ni od lokalaca, ni preci put od motora!? :unsure:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da.. morali bi da se prijavimo policiji za vece javno okupljanje.. Ok, onda cisto par h druzenja. A i juznjaci dobiju malo akcije, avantura do NS-a! hahahha.. E, Zex, pa ja sam vise za subotu.. Ako bude lepo vreme. Jer znas sta je nedeljom. Nece moci da se prodje ni od lokalaca, ni preci put od motora!? :unsure:

Za policiju ne brinite, pa makar imali i 20 auta, samo bez divljanja, juznjaci svake nedelje na Eko pumpi od 13,30 ima nas od 6-7 do 15 auta, svaki vikend.

Link to post
Share on other sites

1.Zeljko_srb

2.Miki_E36

3.OGNJEN5

4.Alkoni

5.leon63

6.milos0809

7.percon

Ostali?? Ajde da se pohvatamo sa vremenom.. Lupam.. Nedelja 15h, staza Miseluk? Ako bude guzve, cela bmw ekipa se seli na drugu lokaciju, npr.iznad tunela.. -Idemo, prekopirajte nas nabrojane, koji su rekli da su voljni, pa se dodajte na spisak!

Link to post
Share on other sites

Ma daj ljudi sta vam je ne hvataju oni bez potrebe, dignu haubu na par sumljivih kola, provere brojeve...

Niko nemoze da zabrani stojanje gore !

Ako i teraju uvek ima drugih mesta ;)

Link to post
Share on other sites

tako je dulicu! on zna gari, ipak ima najbrzu kocku u Novom sadu. dere sve i jednog bmwa. pa i emove. ahhahahaah

manite se corava posla. nikad jos nije bilo da teraju nekog, a svaki dan se okuplja masa tamo, pogotovo pet, sub, ned. tako da nemojte se sekirati ni za sta.

Link to post
Share on other sites

1.Zeljko_srb

2.Miki_E36

3.OGNJEN5

4.Alkoni

5.leon63

6.milos0809

7.percon

8.NsGoran

9.Sutlandjanin

Ne znam hocu li kolima moci doci, nije sredjen do kraja, a sad kako su ovi poceli da cimaju za svaku sitnicu ne bih hteo da rizikujem. Ako ne navatam nekog drugara, doci cu vec nekako, ako nista bus zr-ns je 200 dinara :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Ja sam danas odneo da mi operu dizne i utegnu motor da bude besprekoran, tako da sam spreman! :e30: Ajde, ne moguce da ce nas biti tako malo!? Gde su PRAVI BMW FANOVI!!? :P

Link to post
Share on other sites

Zeljko_srb: tako je dulicu! on zna gari, ipak ima najbrzu kocku u Novom sadu. dere sve i jednog bmwa. pa i emove. ahhahahaah

Hahaha to niko nije rekao :rolleyes:

Ognjen5: Ja sam danas odneo da mi operu dizne i utegnu motor da bude besprekoran, tako da sam spreman!

I meni danas oprane dizne :D

Veceras su u autu :dance3:

Link to post
Share on other sites

i ja potvrdjujem nedelju u 3 da dolazim sa jos 2 druga sa bembarama. bice valjda lepo vreme. znacemo u subotu kakvo ce biti.

Link to post
Share on other sites

Rekao sam zeljku, recicu i ostalima.. Najavljuju kisu i max.7 stepeni u nedelju, tako da je bolje da skup pomerimo za sl. vikend npr.

Link to post
Share on other sites

brate bole me k***c. nece mi odpasti jaja... ionako se smaram kuci. tako da ja sam tamo u nedelju a znam sto posto da ce biti i dosta drugih... tako da ko voli nek izvoli.

Link to post
Share on other sites

brate bole me k***c. nece mi odpasti jaja... ionako se smaram kuci. tako da ja sam tamo u nedelju a znam sto posto da ce biti i dosta drugih... tako da ko voli nek izvoli.

Al si naporan!! :) Pa nemoj da se cimaju ljudi da dolaze skroz od dole, da bi sedeli u kolima ko misevi.. Msm.da taj skup pomerimo za sl.vikend. Kako god hoces, evo sad sam saznao da treba u petak posle podne da idem za Bosnu, tako da ja otpadam... Pozz

Link to post
Share on other sites

brate ogi ne pratis fabulu radnje. tako da ne vredi ni da ti objasnjavam. niko nije rekao da dolazi cak od dole... ko je u mogucnosti, doci ce. ko nije, nece.

Link to post
Share on other sites