Recommended Posts

Posto ce ocigledno da otkazu Kragujevac, trebali bi sami da se organizujemo da napravimo nesto.

Ima li novih driftera koji bi da probaju?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja koliko znam ima dosta auta koji su spremani bas za drift,i bas za ovu godinu.....nadam se da ce se odazvati pozivu,jer i onako nema drugog takmicenja....a ako nece onda neka im auta stoje u garazama,jer ako nema takmicenja,nece imati kome ni da ih prodaju...... :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam ima dosta auta koji su spremani bas za drift,i bas za ovu godinu.....nadam se da ce se odazvati pozivu,jer i onako nema drugog takmicenja....a ako nece onda neka im auta stoje u garazama,jer ako nema takmicenja,nece imati kome ni da ih prodaju...... :dance3:

a sto su pravili kola??? da ih prodaju?? :)

Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam ima dosta auta koji su spremani bas za drift,i bas za ovu godinu.....nadam se da ce se odazvati pozivu,jer i onako nema drugog takmicenja....a ako nece onda neka im auta stoje u garazama,jer ako nema takmicenja,nece imati kome ni da ih prodaju...... :dance3:

Sta ti znaci to dosta? 5 auta i nije bas dosta... :) zar ne?

Link to post
Share on other sites

i ja bi da probam ako neko hoce da mi da auto na zajam

Gox jel si ti iz Svecku? :pleasantry:

Mirko od kad si se ozenio stvarno si ko nov :kiss3:

Danf jel ti bese nekog mercedesa vozis ili samo neki delovi su ti od merca :P :P :P

Link to post
Share on other sites
Due to unexpected happening, round 1 will not be in Kragujevac this year but in another country, round 1 stay same week-end 7/8 May. Stay tuned, more informations next week about new location.
Link to post
Share on other sites

@GOX....malopre smo igor i ja nabrojali 7,8...novih+ovi koji su vec dokazani....znaci moci ce da se skupi oko 15-ak auta...nisu svi profesionalci,ali mora se nekako i negde poceti,zato ste tu ti,Mirko,Sale....naravno ako imate volje...

@DNUFF....Ono za prodaju auta sam napisao zato sto su ih sklapali za KOE,a ne za svaki dan,a KOE je bio jedino takmicenje,tako da ako nema gde,cemu onda auto????a opet,ako nema gde,sta ce nekome takav auto.... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da se nakupi 15-tak,aj otprilike neki spisak da napravimo pa da organizujemo .....e30 king of serbia....

Link to post
Share on other sites

1. Zoran Savic

2. Mirko Fabri

3. Goran Simic

4. Igor Stevanovic

5. Zoran Rasevic

6. Tomo Ogorelica

7.

8.

Link to post
Share on other sites

1. Zoran Savic

2. Mirko Fabri

3. Goran Simic

4. Igor Stevanovic

5. Zoran Rasevic

6. Tomo Ogorelica

7. Alexandar Bajic

8. Nebojsa Petosevic

9. Sinisa Baracanin

10. momak sa V8 iz Smedereva

Link to post
Share on other sites

1. Zoran Savic

2. Mirko Fabri

3. Goran Simic

4. Igor Stevanovic

5. Zoran Rasevic

6. Tomo Ogorelica

7. Alexandar Bajic

8. Nebojsa Petosevic

9. Sinisa Baracanin

10. momak sa V8 iz Smedereva

11. AlexBMW

Link to post
Share on other sites