Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako se vec organizuje nesto,onda to treba da se organizuje extra,znaci bmw skup + drift.prvi dolazim na tako nesto,ipak je ovo malo 10,15 auta.moje misljenje

slazem se sa tobom..i na tako nesto dolazim !

Link to post
Share on other sites

Pa ako cekas kao i ostali da se skupi sto auta pa da dodjes onda se nikad nece ni skupiti,svi hocete da ucestvujete ali na gotovo,da se samo pojavite i onda da se prica kako ste ucestvovali

ja vec pitao kada , gde i kako..i nista , i tako odoh da luftiram luftove i......glancam felne...heheheh

Link to post
Share on other sites

Samo ti idi glancaj luftove i cekaj sve na gotovo,za tebe cemo posebno sve da pripremimo i sa trubacima da te docekamo

ne secam se da sam spomenuo da mene treba neko da doceka sa trubom ... samo sam pitao kada i gde je skup...nista vise !

ko je spomenuo da treba docek sa trubacima...ja ponacvljam pitanje...gde i kada...jel to neki problem za tebe da shvatis...neznam , ako postoji neki laksi nacin da te pitam....pitacu ???

Link to post
Share on other sites

hahaha...odlicno receno :)

hvala ljiljo :dance3: ali surova realnost

organizujte za onoga ko dolazi sigurno,a usput ko hoce nek dodje sta se opterecujete i prepirete ovde ko dolazi ko koga ceka

jednostavno recite tad i tad,ko kaze SIGURNO DOLAZIM eto vam,a ostali nek cekaju da bude nekog

videcete na kraju ko ce da ide sve,mora ozb. da se radi i samo surovo :D

Link to post
Share on other sites

Takve vas volim, zajedno smo najaci.

P.S. Само Слога Србина Спасава.

Link to post
Share on other sites

ko je spomenuo da treba docek sa trubacima...ja ponacvljam pitanje...gde i kada...jel to neki problem za tebe da shvatis...neznam , ako postoji neki laksi nacin da te pitam....pitacu ???

Jos se radi na datumu,kazem samo zbog tvog posta sto kazes necu da dodjem ako bude malo ljudi,da bi bilo puno treba svi da dodjemo a ne da cekamo da svi dodju,ako me razumes,ako ne dzabe pricamo ti i ja

Link to post
Share on other sites

Jos se radi na datumu,kazem samo zbog tvog posta sto kazes necu da dodjem ako bude malo ljudi,da bi bilo puno treba svi da dodjemo a ne da cekamo da svi dodju,ako me razumes,ako ne dzabe pricamo ti i ja

ok...javi datum - hvala !

Link to post
Share on other sites