Recommended Posts

Kad je vlazno vreme imam sledeci problem, na leru lose radi, prilikom dodavanja gasa trokira a kad drzim konstatno gas normalno radi. Posle nekog vremena, verovatno se vlaga osusi, odjednom pocne normalno da radi. I na benzin i na plin isto radi. Auto je 525i 1990. g. motor m20 Gde bi sve mogao biti problem ? pozz

Link to post
Share on other sites

Moguce i naj verovatnije losi kablovi,mada moze biti sve vezano za visoki napon,tj,kapa ruka,bobina....ima jos jedna varijanta,koja je malo nebulozna ali mene je bas ta nebuloza jebuckala kad je vlazno,a to je da mi donji poklopac protokomera nije lepo dihtovao,odn,neka detonacija ga je malo uzjebala.... <_<

Link to post
Share on other sites

joj druze mi te krstimo a ti prdiš......

kablovi,kapa....prvo to.... ali ako ne mislis i nevjerujes zato onda pitas....

Link to post
Share on other sites

Hteo sam da pitam sta bi jos moglo uticati osim visokog napona. Trenutno je lepo vreme i sve je ok ali sam hteo da ako jos nesto moze da zeza da pogledam to. Visoki napon u principu sad ne mogu da proverim jer radi a ne bih da dajem pare da sve izmenjam i cekam kisu. Zato sam pitao da li mozda jos nesto ima uticaja. pozz

Link to post
Share on other sites

upalis auto i prskas spricom po kablovima i kapi...simuliras kisu :).....

ako pocne brljaviti odma pospricas kablove i kapu sa WD40 i prestace,imaj WD kod sebe dok ne rijesis problem.

Link to post
Share on other sites