Recommended Posts

Vreme je da otvorim i ja garazu iako nikako da napravim lepse slike bele kockice!

Duze vreme merkam vozilo i tek sad se ukazala prilika da se i ja posadim u tu fotelju!:)

Iz `87 godine, klasika jednogrli karb, ugradjen atestiran plin i u sasvim,sasvim dobrom stanju!

Vozilo je imalo pre par godina jedan peh da se zapalila instalacija kod A stuba te je srecom samo taj stub nastradao. Desava se da svremena na vreme izbije rdja na tom delu jer jednom kad gvozdje izgori, tu stalno izbija rdja!

U principu sam vrlo zadovoljan celokupnim stanjem kockice, ponasanjem u voznji i nadasve tisinom koju dosad nisam imao kod predjasnjih vozila!

Ima tu par stavki koje treba resiti da bi bilo tip-top, ali sve je vezano sa prilivom para koje kao i kod vas u zadnje vreme sporo napreduje!:(

S`obzirom da sam malo stariji, vreme mi je da imam vozilo u kome cu uzivati u laganijoj voznji, te shodno tome, nece se raditi previse na tuningu i stylingu, osim stavki koje cine da sveukupna pojava kockice bude skladna!

Toliko za sad, a uskoro cu morati da postavim par pitanja jer ipak sam novi u upotrebi bmw-a, te ne znam da po raznim zvukovima prepoznam problem a time i nadjem resenje!

Evo tih prvih slika, cisto da se vidi o cemu je rec!:)

bocno22.jpg

bocno1.jpg

bocno11.jpg

interior2.jpg

Link to post
Share on other sites

Ocuvana je za to godiste. Lepo izgleda. da si to upao u "sendvic", posto vidim sa oba kraja da je malo ulubljen?

Link to post
Share on other sites

Nije to moj sendvic, nego se posrecilo bivsem vlasniku da ga on malo spreda a njegov kum posle i malo odpozadi!:)

Ispravljen je prednji ali ne idealno jer se gornji deo branika razvukao te nemoze vise da se vrati onako kako treba! Nema veze jer ionako planiram da stavim neke fine plasticne. Jest lepo kad je hromirano, ali i plastika lepo cuci!:)

Link to post
Share on other sites

Hehe moj kolega posao mojim stopama :lol:

Odlican autic za te godine, neka te lepo sluzi kao sto mene moj sluzi i da uzivas u njemu jer je to stvarno auto za uzivnje!!!

Link to post
Share on other sites

Sasvim pristojno izgled...ono...fabricki...samo ova 'cukanja' da resis i kao sto neko rece,neka pristojna obuca,i to je to.... Puno kilometara ti zelim :preved:

Link to post
Share on other sites

Uz pomoc clana Dzoni-ja, ubacena tabla sa obrtaljkom! Jes bilo malo mucenja oko ozicenja,tj, falinke jedne zice, ali i to je sredjeno! Danas preuzete felnice od Veljka, i tako je kockica dobila nove cipelice koje joj vise prilice nego li celicane! Sledeci korak je dovodjenje visine vozila u srazmeru sa novim tockovima! Sad malo da odmorim, pa uskoro i to da sredim!:)

cipelice1.jpg cipelice_2.jpg

Link to post
Share on other sites