Recommended Posts

Potrebno ti je oko 1000 evra, oteras auto i dobijes nazad sa m50b25 :)

Treba ti motor iz e34 jer od e36 ne odgovara karter, sa kompom i instalacijom, agregati, nosaci motora od e36,

preradi se kardan i salt hebla ili se nadju odgovarajuci

Auspuh sa dve cevke pozeljno, hladjenje ide elektricni ventilator od klime

ili se stavi tanki hladnjak od ete i tanki visko sa propelerom od dizela..

Pozeljno je da imas servo i duzi dif

Cena oko 500e stranac, domaci 100-200e gore

Link to post
Share on other sites

Kad sam napisao salt hebla mislio sam na onu polugu menjaca, ne na rucicu koju drzis u ruci :prankster2:

Ima tu jos sitnica, sajla gasa na primer, protokomer racunaj uz motor, neki filter vazduha.. izduvna grana moze od e36 da se napakuje

usisna ili da se secne ili da stavis servo manjeg precnika, od ix-a npr.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.192807564065791.51706.100000096465386#!/profile.php?id=100001880233879

imas ovde gomilu slika sa takvim poduhvatima :preved:

konkretno sva tri ponudjena majstora su odlicni znalci

ako ti je blizi bg , idi kod ace , mirko je u ns-u a klinik u sapcu ....tvoj izbor , neces pogresiti u svakom slucaju :e30:

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Zna li neko od cega jos odgovara servo za kocnice da ne mora da se sece usisna grana, osim od 325ix?

Neki spominju od golfa, ne znam tacno da li od dvojke ili trojke, mozda je i isti

Ali da nema nekih velikih prepravki

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Pa sve zavisi dal uzimas stranca ili domacina :) Racunaj oko 5,6 glava minimum.

pa aj kazi da nadjem stranca bez papira tj da ga ne carinim i te price :D posto ipak su oni u malo boljem stanju nego ovi sto su ovde vozeni zadnjih desetak godina, ove cene su (okvirno) sa ugradnjom ili... i jos me jedno zanima ,da li bi morao i menjac i diff da menjam ili mogu da ostanu ovi sto su sad na M40

Link to post
Share on other sites