Generalna skupstina BMW Clubs Europe, 2011, 25 i 26.03.2011. Mayrhofen, Zillertal Tirol, Austria


Recommended Posts

Odmah na pocetku bih zamolio admine da ovu temu stave u podforum gde bi trebala da stoji jer ne znam gde da je svrstam a stvar je veoma bitna!!!

E ovako,prvo bih se zahvalio svim nasim clanovima koji su uplatili clanarinu za ovu godinu u BMW AUTO KLUBU SRBIJA koji su automatski i ostvarili pravo na clansku karticu BMW EVROPSKOG KLUBA.Posto ima dosta ljudi iz FAN KLUBA koji su dobili clanske karte BMW EVROPSKOG KLUBA red je i da ih obavestimo sta se desavalo na godisnjoj skupstini EVROPSKOG KLUBA.Nasu delegaciju u Austriji smo predstavljali Dusan Potic Pota i moja malenkost.Na samoj skupstini se raspravljalo o mnogim temama,o usvajanju budzeta za ovu godinu,o skupovima koji predstoje i o mnogim drugim stvarima,ja necu ulaziti u detalje jer cu to prepustiti Poti da vam sve lepo napise.Ali kao i kod nas najvise se stvari resilo u kafani a to ce te videti i na slikama.Ovo nam je druga godina da ucestvujemo na skupstini,samo sto se ova godina razlikuje mnogo od prosle jer ove godine smo jos veci i imamo jos vise clanova i postali smo punopravni clanovi sa pravom glasa na skupstini sto je vrlo bitno za dalji period.Stvarno se trudimo da nas predstavimo u sto boljem svetlu.Eto toliko za pocetak a sad malo slika sa skupstine!!!

Mesto gde se odrzavala skupstina i sama skupstina!

IMG_2831.jpg

IMG_2814.jpg

IMG_2816.jpg

Dusan Potic Pota!

IMG_2801.jpg

I ja!

IMG_2803.jpg

IMG_2806.jpg

IMG_2811.jpg

IMG_2812.jpg

IMG_2813.jpg

A evo i deo iz kafane gde se najvise stvari resi!!!

IMG_2782.jpg

IMG_2783.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

' date='02 April 2011 - 01:14 AM' timestamp='1301698877' post='153418']

Cekamo Potu za detalje :)

Imam samo jednu zamerku, niste isli BMW-om a predstavljate BMW Klub.

Hmmmm,donekle si u pravu,ali s obzirom da od 15-16 delegacija je bilo dva BMW-ea onda to i nije neka zamerka,to je ipak bila skupstina a ne skup.Ma da sam ja hteo sa mojim kolima da idem,cak sam ga i mesec dana ranije registrovao da bi mogao da dobijem saobracajnu da bi mogao da predjem granicu ali potina zelje je bila da idemo sa njegovim kolima,jer kao uvek idemo sa mojim kolima i na skupove itd. i onda me je mrzelo da se natezemo,a i on je presednik i moram da slusam,hehehe!!!

Link to post
Share on other sites

Beneficija ima jako puno,ali posto vidim da vam nista ne znace te kartice i to sto smo vam mi iz BMW AUTO KLUBA SRBIJE inace oficijalnog i nacionalnog kluba omogucili da se priklucite evropskom klubu,onda nema svrhe vise bilo sta da pricamo,a ovo se nece zavrsiti na ovome jer je sramota da se moji postovi brisu,menjaju,dodaju po zelji administratora.To nam je hvala sto smo vam pruzili sansu!!!

Link to post
Share on other sites

ma da... :)

Ti si Stefo kulturan i odmeren tip (fizicki izgled cesto mnogo govori..a i imali smo prilike da citamo sta pises ovde)....

pa zato...nemoj da se hvatas na 2-3 komentara i da trpas sve u isti kos.....ima ovde jos dosta ljudi sa clanskim kartama ili bez ali ih principijelno interesuje sta konkretno znaci clanstvo u BCE, sta se desavalo na Skupstini BCE, kakvi su likovi tamo, kako vam se sve to cini itd....

Vracaj se ovamo i pricaj sta je bilo u Tirolu....i dajte neke lepe slike sa putovanja .. :)

Vama koji ste se angazovali oko BCE stvarno svaka cast....ALI radeci na svom Klubu, svom Forumu i velicajuci svoj doprinos, za sta vam svaka cast, NIJE FORA da umanjujete rad drugih BMW klubova i foruma...

Na clanskim karticama koji su dobili clanovi pise; BMW Club Europe, BMW Fan Club i BMW Auto Klub Srbija. Bilo bi dobro da i na vasim clanskim kartama pise naziv naseg kluba, da bi vasi clanovi mogli da koriste nase popuste....i obratno...razumes sta hocu da kazem?

Link to post
Share on other sites

Znam ali me cesto iznerviraju neke gluposti koje ne bi trebale uopste da postoje,ali nema veze,valjda ce vremenom biti bolje,ja se nadam.Jer srpski mentalitet nekad treba staviti u dzep.No dobro,to sto se tice imena klubova na clanskim karticama ne pitamo se mi nego evropski klub,oni odredjuju sta ce pisati tj. statut istog.Mora tako da pise i nama je prve godine pisalo Bmw Moto Klub Srbija jer smo mi preko njih bili uclanjeni u BCE a od ove godine pise nase ime jer smo mi zvanicni klub koji gradi krovnu organizaciju,tako da bilo koji sledeci klub koji bude hteo da se uclani u BCE to ce isto morati da uradi preko nas i isto ce mu pisati.A sto se tice beneficija,hmmm,ima ih puno,npr. popusti po celoj evropi,na delove,na razne usluge (vezane za kola,motor ili bilo sta drugo),dozvoljeno koriscenje BMW logo-a (sto je inace zakonom zabranjeno ako se nema odobrenje a mi ga imamo),organizovanje velikih medjunarodnih skupova u saradnji sa svim klubovima iz nase zemlje,ima jos dosta stvari ali ih ne znam napamet i naravno ta kartica mnogo znaci onima koji ne gledaju samo materijalno na BMW svet tj. mislim na ljude koji vole BMW i kojima je BMW u srcu i kad imas tu karticu imas mnogo mocan osecaj (bar ja jer sam zaljubljenik u BMW)...eto tako a slike sa puta nisam hteo da postavljam jer ne znam kako bi ko reagovao.

Mislim da ova slika fali koja je bila gore.Slika gde se vide svi delegati BCE-a.

IMG_2829.jpg

Link to post
Share on other sites

koliko sam ja shvatio na sajtu BCE tamo pise jedino popust u hotelima luksuzne klase valjda kk... pogledao sam na sajtu bmw-welt-a posto idem u junu, ni tamo nema nista od popusta za BCE clanove!?

Pise i na zidu pi..a pa nije,jedan probao pa se izdrljao.Hhehee...Ako planiras da kupis neki deo za kola,ne daj boze,u nemackoj npr. odes u ovlascenu prodavnicu i kupis ga sa popustom ili odes da kupis kola bilo gde opet popust.Ja stvarno ne znam pojedinacno gde i sta ima od popusta,ali ni nimojte ocekivati previse od te kartice,sve ima svoju cenu.

Link to post
Share on other sites

Ako planiras da kupis neki deo za kola,ne daj boze,u nemackoj npr. odes u ovlascenu prodavnicu i kupis ga sa popustom

dal me zajebavas...tolika putovanja i drkanja oko uclanjivanja da bi me malkice manje drali za neki deo koji ovde kosta 10 puta manje?????

pa sta ko da kupuje u nemackoj???

ko bre tamo ide bmw-om , pa vi prvi niste isli sa svojim ljubimcima

treba da dobijem popust za spavanje u sobi gde mi nece uzeti 500e vec 450 , bolje da spreme doooobre ruskinje i moldavke u tu cifru i to da me ne odzepare posto me iscrpe celu noc

aj sad ozbiljno , koje su beneficije???

Link to post
Share on other sites

ko ocekuje da za 20 eura clanarine koju placa nekom klubu(nebitno kojem), dobije za uzvrat stotine ili hiljade eura popusta, kesa, vrednosti robe ili nesto cetvrto, taj ne shvata poentu sta znaci biti clan nekog kluba.

Link to post
Share on other sites

Znači, nemate odgovor?

Evo ti odgovor na tvoje glupo pitanje,lepo ti pise!!!

"ko ocekuje da za 20 eura clanarine koju placa nekom klubu(nebitno kojem), dobije za uzvrat stotine ili hiljade eura popusta, kesa, vrednosti robe ili nesto cetvrto, taj ne shvata poentu sta znaci biti clan nekog kluba"

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.