Recommended Posts

Preko BC na levoj ručici namestiš da ti pokazuje sat. Onda, kod samih cajgera imaš dva točkića odnosno tastera. Levi je za poništavanje kilometraže a desni za podešavanje sata. Desni lagano okreneš u levu ili desnu stranu i tako pomeraš vreme. Nadam se da sam pomogao.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Do nedavno sam podešavao sat bez nekih problema... Ali od skoro umesto sata na centralnom malom displeju mi pokazuje kolika je spoljašnja temperatura... Problem je što ne znam kako da vratim prikaz vremena i namestim sat da prikazuje odgovarajuće vreme! Nemam BC dugme na palici za migavce! Da li neko zna rešenje mog problema? :)

Link to post
Share on other sites

Do nedavno sam podešavao sat bez nekih problema... Ali od skoro umesto sata na centralnom malom displeju mi pokazuje kolika je spoljašnja temperatura... Problem je što ne znam kako da vratim prikaz vremena i namestim sat da prikazuje odgovarajuće vreme! Nemam BC dugme na palici za migavce! Da li neko zna rešenje mog problema? :)

na rucici migavaca sa vrha je dugme za promenu prikaza na displeju

Link to post
Share on other sites

Nemam to dugme, kao što sam unapred napomenuo... Mora da postoji drugi način da se to menja, jer znam da sam na malom displeju ima pređenu kilometražu i sat, dok mi sad tu stoji pređena kilometraža i spoljašnja temperatura....

Link to post
Share on other sites

Slikaj da vidimo o cemu se radi (rucicu) ;)

Brate, obična ručica za migavce i dugo svetlo, bez dugmeta za bord sa strane... Šta će ti slika? Koliko znam, samo te dve opcije i imaju (sa dugmetom za bord i bez...). Da imam to dugme, ne bi bilo problema! Ali fabrički nije predviđeno za opremu modela koji vozim i zato mi nije jasno kako je moguće da mi na malom displeju stoji spoljašnja temperatura umesto sata!

Link to post
Share on other sites