Licni interes ili nesto drugo???


Recommended Posts

Slazem se sa Potom u 95%stvari sto je napisao ( da sada ne citiram sve sto je napisao), nisam ni ja za rasprave i ne sloge, ali ocigledno Dire ima jednu pricu pred vama, a drugu sa nama. On je uvek trazio taj domen (kao sto je i deo vasih clanova u ovoj temi, tipa pa prodajte in, izvucite korist itd...)

Nijednom nisam nikoga ogovarao, a ni govorio, tj. pisao ono sto nije tacno. Kaka si me pitao i ljudski zamolio da promenim potpis, rekao da cu videti i da cu razmislti, nisam ti sigurno rekao da cu ga skinuti (ima na prvoj strani u PM-ovima koja sam imao sa Diretom, da to ne zellim da uradim).

I ja kada sam dosao na ovaj forum, pokrenuo ekipu iz Nisa imao sam jednu viziju i video da se jedan dobar period oko godinu dana nije nista radilo, zatim smo se sastali, dogovorili za planove, podeli uloge i to je krenulo kako treba sa prvim vecim okupljanjem, marta 20-8. godine u Nisu.

Da smo bili minirani za neke stvari bili smo, sto od odredjenih ljudi, sto od drzavne administracije.

Poenta ove teme nije bila da se pojednici zabavljaju i pisu glupe postove, poenta je bila da ljudi upoznatu sa cinjenicama. Svako slovo u oba moja predhodna posta su cita istina, ljudi koje me dugo i dobro poznaju znaju kakav sam, tako da ovde nikome necu da se pravdam, ja sam samo hteo da od Direta dobijem odgovore koje sam mu postavio u mome drugom postu, a posle toga tema moze slobodno da se zakljuca.

Evo ga post

- Kojih mnogo razocaranih ljudi???

- Potu nemesaj u ovo, njemu svaka cast. To sto ste nas "uveli" u BCE, je i vama veliki plus, sta dobijamo clanstvom u BCE???

- Ljudi iz tih vodecih klubova nisu u BCE, jer za uzvrat od BCE nisu nista dobili, a bili su clanovi mnogo pre svih nas

- Drugi E-mail je poslat, jer ste nas vi zavlacili oko prijema

- Za titulu predsednika izvini, nisam znao da ti nisi predsednik

- Kada god smo pricali, tebi je, i samo tebi taj domen predstavljao trn u oku, a domen je licna svojina, kupljen je i placa se odrzavanje istog

- Stefi post nisam obrisao, a on zna i ko mu je obrisao isti. ( Evo ga i PM koji sam poslao Stefi Nisam ti ja obrisao post, ja sam dobio ulogu i zadatak da ti to napisem. Sto se mene tice, ja bih i na nasem i na vasem forumu stavi link prijatelji kluba.

Kontaktiraj Kick-a za to. Veliki i iskreni pozdrav.

- I sam znas da otpad nisam otvorio niti ga drzim ja, a uz to ja nikoga nisam naterao da nesto kupi od mene i nikoga nisam zeznao za bilo koji deo

- Moj potpis stoji na svim forumima na kojim sam clan, jer je to link do foruma naseg kluba (kao sto je i normalno)

- Vas forum nikada nisam blatio, moj potpis na istom stoji od septembra prosle godine, i sada vam je odjednom zasmetao. ZASTO??? Sto niste dobili domen??? Napisi razlog zbog cega ne smem da ga koristim???

- Kod Petosevica smo bili Pota, Eros, Miki, Milos, ti i ja. Ti si tu slagao za Deltu, dogovorili smo se d posaljemo zvanicno Poti dokumenta za BCE, da vidimo da pravimo zajednicki skup, a ti si i tu trazio da se promeni domen. Sto, sta je u domenu??? Napisi sta to mi nismo ispostovali sa tadasnjeg razgovora???

-Reci koja poruka, ja moje poruke cuvam i koje primam i koje saljem, okacicu je bez izvrtanja.

Nego odgovori na ova pitanja

-Sto ste se u APR registrovali kao BMW KLUB SRBIJA, kada vec znate da je nas domen takav?

-Sto si mi rekao da se treba da se obratimo u Deltu za koriscenje logoa i imena, i rekao si da si to tamo zavrsio za jedan dan, kada delta nema pravo da izdaje takve stvari

-Sto ste nas uslovljavali za clanstvo za BCE, da moramo da promenimo domen, kada to nije uslov

-Sto vam je moj potpis na forumu zasmetao posle pola godine.

Budi iskren i napisi istinu.

I ovaj link na makedonskom forumu, nije provokacija sa tvoje strane???

http://bmwpowermk.17...topic.php?t=129

zadnji post u topiku.

A zasto ti to ne resis sa diretom? Ako si vec gore napisao da si samo zbog toga i postavio temu, meni je nejasno postavljati temu, jer jedini cilj ove teme je zavada izmedju dva foruma, koju vi stalno ponavljate, i stalno izvlacite, vas stalno neko minira, sabotira itd, smesno bree, pa brate okreni ga, sastani se sa njim pa to resite, a ne ovako, preko foruma se prepucavas, namerno se radi ovo, a samo jedan cilj se ima, i samo jedan cilj se postize sa ovkavim temama, a ti znas koji je to cilj....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nego, nema mi mog komsije mirka, ne znam kako on gleda na stvari...

ja sam sa onog foruma proteran kao zli trgovac koji steti interesima kluba, tako da ni ne pisem nista tamo, stoga bi bilo glupo da ista komentarisem u ovoj temi... ali hvala sto ti je stalo do mog misljenja :D

Link to post
Share on other sites

Dire je trenutno na putu. Rekao sam mu da postoje pitanja na koja se ocekuje njegov odgovor i rekao je da ce odgovoriti cim se dokopa neta. Inace na vecinu pitanja mogu i ja da ti odgovorim, ali verujem da ocekujes Diretov odgovor.

Link to post
Share on other sites

nema problema mirko, mislim ja na tebe.

nego, predlog za baner novog kluba, nesvrstani bmw ljubitelji.

Capture.jpg

Druze prastari.., vas predlog se uvazava!!!

Link to post
Share on other sites

ja sam sa onog foruma proteran kao zli trgovac koji steti interesima kluba....

ma nije valjda :) a mi te ovde hvalimo :) eto, razlike su, stvarno, nepomirljive :)

nego, predlog za baner novog kluba, nesvrstani bmw ljubitelji.

e...jbg...mene sigurno necete primiti :)

Link to post
Share on other sites

Imamo i njegove potomke u BMW AK Srbija! Pa ti vidi :P

Salu na stranu, mislim da ovo treba da prestane vise.... Stetno je po obe strane a i 'bem li ga... Nismo ovde zbog toga! U potpunosti podrzavam Markovu ideju da licne stvari trebaju licno da se rese! A ne preko tastature! I da se ne truju clanovi oba foruma!

Link to post
Share on other sites

ne znam o cemu pricate, vodim glavnu rec poslednje dve strane i niko mi ne protivreci. Ne moze tema da bude toliko ozbiljna da je na mogu da je userem.

Link to post
Share on other sites

Dire je trenutno na putu. Rekao sam mu da postoje pitanja na koja se ocekuje njegov odgovor....

e, sad sam se setila...:)

mozda bih mogla ja da napisem neki tekst umesto Coveka koji je na putu..mislim ono..kad se malo skoncentrisem umem i ja nesto pametno da kazem...:)

Link to post
Share on other sites

posto ovome nema kraja(ko je stariji koka ili jaje)a vecina nas je na oba foruma i svi smo ovde zbog jedne stvari :e30: ,bilo bi najpametnije da velike vodje sednu i da se dogovore da budemo pod istom kapom :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites

ja sam sa onog foruma proteran kao zli trgovac koji steti interesima kluba, tako da ni ne pisem nista tamo, stoga bi bilo glupo da ista komentarisem u ovoj temi... ali hvala sto ti je stalo do mog misljenja :D

kako si proteran sa ak srbija kad po njihovim navodima ljude koji su trgovali proterivali su zapravo ovde pa su mucenici nasli utehu kod njih........

a imam jedno pitanje posto sam zaista neupucen u taj evropski klub , pored toga sto nemam nameru da koristim njihov bmw logo (ako treba skunucu ga i sa auta da me ne bi tuzili ) zanima me sta je to toooooooooliko bitno da budemo clanovi istog , ako je onaj fazon da mi daju neke popuste u minhenu ili kojekakvim zemljama gde migavac za e36 kosta 100e pa cu ga dobiti sa popustom za 95e , ja zaista nisam onda za tu pricu a ako je jos toliko bitno spominjanje srbije na nekim sastancima ( a ni oni sami nisu culi za tu zemlju ) ja tek onda ne vidim kako ce to pomoci nama obicnim smrtnicima koji radimo za 200-300e

jedino sto sam od tog evropskog kluba video je svadja koja je nastala ovde

jos jedno zapazanje: ako je ak srbija toliko dobra ,fina i voljna da pomaze cemu onda uslovi da se ukine neki domen (koji je navodno jaaaako bitan da bi ovaj klub usao u evropu a koliko vidim dokazano je da je to nebitno )zasto se onda i to ne bi resilo prijateljski tipa "nasi smo jebes domen bitno je da ste usli u evropu pa makar na misice

sto se tice papirologije ,i ja sam takodje cuo da su se papiri OVOG kluba gurali na dno fioke kako bi se dobilo na vremenu da bi se drugi klub registrovao imenom bmw klub srbija ,iako je ovaj klub PRVI podneo taj zahtev , i zaista sam to cuo od nekih neutralnih ljudi ,ko hoce da mi veruje nek veruje ,ko ne...ne mora ,nemam razlog da lazem

sve u svemu pored sve ove frke koja nikome ne treba i ja sam za to da se ova dva kluba ujedine u jedan jak klub i TO JE JEDINI DOKAZ DA MISLITE NA CLANOVE jer definitivno je to najbolje resenje za sve nas a na glavnima je da se dogovore kako to izvesti

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.