Licni interes ili nesto drugo???


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Procitah temu od pocetka do kraja........smisao ,poentu ne nadjoh..... sem ako je nekom bilo u interesu da napravi malo pometnje i razdora izmedju clanova oba foruma ,a 90 posto su clanovi oba, tako da .......mozda nemam dovoljan koeficijent inteligencije da bih razumeopleasantry.gif

Link to post
Share on other sites

Postovane dame i gospodo,

izvinuo bih se prvo sto nisam bio u mogucnosti da na vreme odgovorim na pitanja i prozivke

koliko net i vreme dozvoli, ucinicu to sada, posto sam jos uvek na putu, trenutno u Holandiji

pa da krenem redom,

- Kojih mnogo razocaranih ljudi???

Nemogu se tacno setiti koliko je bilo poziva, al u svakom slucaju noije bilo manje od 10,i to u roku od 15ak minuta, do ljudi koji su verovatno posetioci na oba foruma, razocarani kazem po onome sto sam cuo od njih. A inace, kako razgovore tako i imena i poruke ne objavljujem.

- Potu nemesaj u ovo, njemu svaka cast. To sto ste nas "uveli" u BCE, je i vama veliki plus, sta dobijamo clanstvom u BCE???

Pottu ne mesam, samo napominjem da se on maximalno zalozio i potrudio da se to zavrsi, iako nisam bio toliki pristalica toga zbog neispunjenja dogovora koji smo napravili kod Petosevica.

- Ljudi iz tih vodecih klubova nisu u BCE, jer za uzvrat od BCE nisu nista dobili, a bili su clanovi mnogo pre svih nas

Po ovome zakljucujem da taj BCE postoji samo radi toga da bi se napustio.

Vidi jednu stvar, nemora se od svega u zivotu imati korist, ima nesto i u zadovoljstvu.

Meni je na prvom mestu veliko zadovoljstvo sto sam clan BCE, kao sto je i moj klub clan Svetskog BMW kluba, kao i BCE. Pa onda tek sve ostalo.

Na drugo mestu mi je tek to sto sa clanstvom u BCE sticemo prava koristenja BMW znaka, logoa BCE, logao kluba, postavljanja istih, kako na netu tako i bilo na cemu drugom.

- Drugi E-mail je poslat, jer ste nas vi zavlacili oko prijema

Procedura prijema u BCE traje i po neku godinu, bez obzira na broj poslatih mailova. Tako opet kazem, da nije bilo Potte, potrajalo bi duze sigurno.

- Za titulu predsednika izvini, nisam znao da ti nisi predsednik

Nema za sta da se izvinjavas, desava se svima da pogrese, pogotovo kad neznaju ili nisu upuceni.

- Kada god smo pricali, tebi je, i samo tebi taj domen predstavljao trn u oku, a domen je licna svojina, kupljen je i placa se odrzavanje istog

To se malo varas, budi siguran, taj domen smeta nacionalnom BMW klubu u Srbiji, i domen u klubu izmedju ostalog nemoze biti LICNA svojima, nego svojina kluba.

- Stefi post nisam obrisao, a on zna i ko mu je obrisao isti. ( Evo ga i PM koji sam poslao Stefi Nisam ti ja obrisao post, ja sam dobio ulogu i zadatak da ti to napisem. Sto se mene tice, ja bih i na nasem i na vasem forumu stavi link prijatelji kluba.

Kontaktiraj Kick-a za to. Veliki i iskreni pozdrav.

Nije bitno ko je uradio, bitno je da ste uradili,

iako je covek lepo napisao odgovor na tvoju poruku, koji normalno nije objavljen, kao ni moja zadnja PM poruka sa tobom (verovatno iz razloga sto u njoj lezi vise odgovora)

- I sam znas da otpad nisam otvorio niti ga drzim ja, a uz to ja nikoga nisam naterao da nesto kupi od mene i nikoga nisam zeznao za bilo koji deo

Dal si ga ti otvorio ili nisi nit znam nit zalazim u to, secam se da si rekao kod Petosevica da ti mnogo znace forumi radi prodaje delova. Vise prisutnih ljudi za stolom su je culi. No to je nebitno, nevolim da procitam na forumu (mrzi me sad da trazim post)

gde neko nesto kupuje, ti mu nudis to za 40 eura, a taj odgovara da je to za prosli auto platio 20 eura. Takve stvari nevolim da citam na forumu ljubitelja, veruj mi.

Link to post
Share on other sites

- Moj potpis stoji na svim forumima na kojim sam clan, jer je to link do foruma naseg kluba (kao sto je i normalno)

- Vas forum nikada nisam blatio, moj potpis na istom stoji od septembra prosle godine, i sada vam je odjednom zasmetao. ZASTO??? Sto niste dobili domen??? Napisi razlog zbog cega ne smem da ga koristim???

Potpis na forumima koje ti posecujes nemogu da ti odredim. Potpis predsednika tvog kluba na nasem forumu je link vaseg kluba. Mada se nesto i on kao sad sa tobom slolidarise pa poceo da stavlja ono sto kod nas nije dozvoljeno, hoce valjda da tera inat. AL KOME DA TERA INAT I ZASTO ??? Svo ovo pisanje otvaranje ove teme, na ovakav nacin, dozivljavam blacenjem BMW Auto Kluba SRBIJA tj foruma tog kluba.

Domen vam nikad i niko nije trazio, koliko ja znam. Sva prica je vodjena o tome da se preusmeri na domen koji sada koristite, JBT nemogu da verujem majke mi, KAO NEZNAS STA SMO SVO VREME PRICALI. A mozda je to bolje ovako prezentovati clanovima, jer se stica utisak ugrozenosti i sazaljenja, ili neznam sta moze drugo da bude.

A to sto nesmes da ga koristis je jednostavan razlog, a to je da smo se mi iz uprave kluba tako dogovorili.

Ne priznamo taj domen i to je to.

Lepo ti porukama napisano, a ti i dalje teras po svom. Lepo sam ti naglasio, postavi za potpis LINK KLUBA i to nije nikakav problem.

A ako to ne razumes, nadam se da ces shvatiti ovako:

Kad mi dodjes u kucu prvi put udjes obuven, ja ti kazem da tako ne praktikujem i da mi to nije uredu. Ti dodjes drugi put, opet obuven, dodjes treci put, opet obuven. Cetvrti put ti niko vrata ne otvara i to je to. Ili ti, GAZILO SE POLA GODINE, sad smo nov tepih stavili i nema gazenja vise.

- Kod Petosevica smo bili Pota, Eros, Miki, Milos, ti i ja.

Da bili smo, samo mi se ovo ostalo bas ne uklapa.

Ti si tu slagao za Deltu, dogovorili smo se d posaljemo zvanicno Poti dokumenta za BCE, da vidimo da pravimo zajednicki skup, a ti si i tu trazio da se promeni domen. Sto, sta je u domenu??? Napisi sta to mi nismo ispostovali sa tadasnjeg razgovora???

Za Deltu sam rekao to da treba potvrda tj saglasnost od njih, jer tog momenta nisam znao da vam ista treba od njih a ne od nas.

Koliko me secanje sluzi, to sam ti i na telefon rekao, da treba potvrda od delte, o postojanju.

Tek kasnije sam saznao da vam potvrda od Delte nije uslov jer istu izdaje nas klub za vas.

DA TE NAPOMENEM DA SAM TI REKAO U NISU NA EKO PUMPI ( a to ti je stajalo isto u PM poruci koju si navodno greskom obrisao) DA NE ISPADNE DA SLAGAH JER SAM TO REKAO A NISAM ZNAO ZA TO. Nije li bilo tako?

Dogovoreno je da posaljete Potti dokumenta, i isto tako konstatovano tu odmah u kaficu, putem lap topa, da je neko nesto lago sa vase strane (dire i potto zavlace, on salje nama poruke, mi ne reagujemo i slicno), otvori Potto svoj mail to vece i uveriste se u suprotno.

Za domen sam ti vec gore napisao, nije priznat od strane naseg kluba, isti nam nikad nije trebao i isti nam nikad nece trebati.

Koliko me secanje sluzi, to vece je samo Eros pominjao domen. Posle toga je sve dogovoreno vezano za njega, dogovoreno da - ispostovano ne.

A dogovaranje o zajednickom skupu je bila samo kao ideja pomenuta, to vece.

-Reci koja poruka, ja moje poruke cuvam i koje primam i koje saljem, okacicu je bez izvrtanja.

Zadnja poruka koju si slucajno obrisao ;)

A slucajno je obrisana iz tog razloga sto ona pobija komplet ovu tvoju temu

-Sto ste se u APR registrovali kao BMW KLUB SRBIJA, kada vec znate da je nas domen takav?

Kad neko ima neki domen to je kao neka drzavna institucija pa ogranicava osnivanje udruzenja gradjana

Svaku odluku vezanu za klub je donosilo vise nas, nijednu odluku sam donio nisam, a svak je jednoglasno donesena.

-Sto si mi rekao da se treba da se obratimo u Deltu za koriscenje logoa i imena, i rekao si da si to tamo zavrsio za jedan dan, kada delta nema pravo da izdaje takve stvari

Ja ti nikad nisam rekao da se Delti obracas radi logoa i imena, nego da im se obratis radi saglasnosti tj potvrde o postojanju kluba.(to sam ti rekao jer tad nisam znao da vam mi istu dajemo) Kod Petosevica ti je lepo objasnjeno na sastanku da se loristenja logoa i imena BMW dobija priznavanjem od strane BCE. Da ponovim opet, lepo sam ti to rekao na EKO pumpi u Nisu. A sve to ti stoji u onoj poruci koju si greskom obrisao.

-Sto ste nas uslovljavali za clanstvo za BCE, da moramo da promenimo domen, kada to nije uslov

Bio je to jedan od nasih uslova, preko koga je nas predsednik ipak pregazio, ali uskoro ce to postati uslov i vodice se preko BCE

-Sto vam je moj potpis na forumu zasmetao posle pola godine.

To sam ti odgovorio gore

I na kraju ovog posta,

znaci tema otvorena u aktivnostima, pod naslovom licni interes ili nesto drugo

to mi opet govori da se interes pojedinca preferira, a ne interes kluba

konkretno u ovom slucaju, ova tema bi na nasem forumu bila ostavljena u Pitanjima ili u offu

Link to post
Share on other sites

Ja sam prvi predlagao zajednicke skupove i linkove, jos kada je osnovan BMW klub Manija. Zvao sam Direta i to mu predlozio. Dire se navodno ne seca tog razgovora. Zvao sam ga i pitao da postavimo obostrane linkove, nije hteo, cak je forumu BMW klub Manija, stajalo da nas treba izbegavati. Zasto???

Zajednicke skupove, ti predlagao tad? Direta si mozda zvao, al nekog drugog, mene ne sigurno

Zvao sam ga i pitao da postavimo obostrane linkove, nije hteo,

Kako si to mislio tad uraditi kad se ta rec nije ni mogla kucati na vasem forumu

... cak je forumu BMW klub Manija, stajalo da nas treba izbegavati. Zasto???

Nije to pisao Dire niti bilo ko iz uprave, to su pisali "zadovoljni clanovi" tvog foruma, tada

Mi smo i bez BCE funcionisali, ali smo zbog clanova hteli da udjemo, ali ne ide da nas neko zeza. Nisam klinac od 15-16 godina, vec zreo covek, koji nije glup i dobro moze da shvati stvari oko sebe.

I dalje ti tvrdim da ste za jako kratko vreme dosli u BCE, a to mozes proveriti kod tvojih prijatelja koja nisu vise u BCE

Nisam klinac od 15-16 godina, vec zreo covek, koji nije glup i dobro moze da shvati stvari oko sebe.

Niko nijednog trenutka niti je ko pomislio a kamo li napisao ili rekao da si klinac, ili da nisi zreo covek, ili da si glup, (sta vise bio si mi gotivan mnogo(da si me razocarao to jesi, to pojedinci mogu da potvrde) a kako vidis stvari oko sebe to neznam.
Link to post
Share on other sites

Au j***m ti zivot,opet muke,a taman sam mislio bice nekog primirja,a mi vecito svadja,uzas

veruj mi i ja sam slicno mislio, al izgleda nekom nije stalo
Link to post
Share on other sites

Zverko zamisli sad,da neko nudi i milion eura nece ga dobiti,slazem se sa tobom za to kakav smo narod i mnogo sto sta si rekao,ali nisi upucen u sve detalje,ali domen nece dobiti ni kupiti ni nicim platiti niko na ovoj planeti

Miki, jel neko ulazio u pricu i sa kim da do tog domena mi kao dodjemo??
Link to post
Share on other sites

Nije Dire vredan ovolike pažnje a i Trkulja neće biti doveka na trenutnoj poziciji.

O kakvoj li ti paznji pricas??

Kad dodjem u Srbiju, tj u Beograd, vodim te na rucak

Link to post
Share on other sites

"Bio je to jedan od nasih uslova, preko koga je nas predsednik ipak pregazio, ali uskoro ce to postati uslov i vodice se preko BCE"

Znaci ipak je to bio vas uslov iako ste tvrdili da je uslov BCE-a,ali i dalje mi nije jasno,sta je vise problem sa domenom sajta kluba,on je promenjen kako smo se dogovorili i ne znam zasto pravite problem adrese foruma,forum samo vi uslovljavate i ako gomila klubova u svetu nema sajt i forum na istoj adresi?????

Znaci jedino je vama forum trn u oku i sam si rekao da je to bio vas uslov,a od sada ce biti i uslov od strane BCE.....

Voleo bih da mi kazes ZASTO??

Link to post
Share on other sites

ma to je samo potvrda za ucestvovanje na skupu ili cemu vec

a nama je receno da moramo da trazimo dozvolu od delte za koriscenje bmw loga

koju delta ne izdaje

drugi put se potrudi da prisustvujes nekim dogovorim, a ne da pises price rekla kazala

receno je vise puta da se koristenje logoa imena i znaka stice ulaskom u BCE

A potvrda nam je trebala da bi mi bili priznati od strane BCE

istu ste dobili od nas u Tirolu kad ste primljeni u BCE

ma to je samo potvrda za ucestvovanje na skupu ili cemu vec

sramota bi me ovo bilo napisati, veruj mi

mnogo zivaca, truda i kojecega mi je trebalo za to "MA TO JE SAMO..."

Link to post
Share on other sites

Zadjni PM Direta sam greskom obrisao, ali je priblizno sledece sadrzine

Necu nista sam da odlucujem, videcemo sta cemo sa tobom ovih dana, ali ti jedini koji ima potpis www.bmwclubserbia.com

sad sam ovo opet sve citao i primecujem

mnogo kojecega nedostaje iz mojih PM

Da i na kraju da ti kazem za ono sto mi rece u Nisu, da ces praviti cistku u upravi svog kluba,

nemoj to raditi, mislio sam da neki od tih ljudi nisu u pravu, uvideo sam gresku

Link to post
Share on other sites

.. Na tom pomenutom sastanku dire nije ni spomenuo domen , a nije ga ni potta pomenuo . Pitanje promene domena sam JA postavio i dobio odgovor da nece biti nikakvih problema i da ce isti biti uskladjen sa imenom vaseg kluiba.

Ukoliko ima jos nekih nejasnoca slobodno pitajte jos me sluzi pamcenje, a i potpuno sam upoznat sa kompletnom situacijom.

Drago mi je da ima neko ko se seca te veceri

Link to post
Share on other sites

Posle svega sto si napisao, ni na jedno pitanje nisi odgovorio konkretno.

Hajde zakuni se da kada smo se zadnji put videli ti ija, na Eko pumpi u Nisu (bio je jos i moj sin), da mi na samom rastanku nisi rekao, da bi trebali da se odreknemo domena, ako ne sada, onda za neko vreme ( mesec-dva , kako si rekao dok ne postignemo odredjen broj klikova za google), gde sam ti ja rekao da to ne mogu da ti odgovorim dok ne vidim sa upravom kluba i da se prvi ja sa tim ne slazem.

Takodje se odlicno secam da si za koriscenje znaka i logo-a, licno ti rekao da se obratimo Delti pa jos onako hvalisavski rekao: " Ja sam to zavrsio za jedan dan". Ovo su tvoje reci malte ne do slovca.

Sada je navodno uslov za domen bio od vas, a vi ste govorili, pa cak i pisali da vama to ne smeta, vec da vas BCE uslovljava, sada lazes samog sebe ili...

Vezano za prodaju delova, ja sta imam kada neko trazi ja mu ponudim, sto rade i svi ovde. Nikada nikoga nizam zeznuo, niti mu poslao neispravan deo, cak sam ja sam snosio troskove slanja i povratka dela, jer pojedinci nisu znali sta im treba. Mozes proveriti na oba foruma koliko sam prodao delova, eto na primer za ova 3 meseca, kada saberes nema ni 100 evra, kada bih ziveo od toga nigde me ne bi bilo, tako da ta tvoja prica da sam ja na forumu zbog uzimanja para ljubiteljima BMW-a ne pije vodu. Proveri na oba foruma gde imam oko 6000 postova zajedno kod vas oko 250, koliko ima postova tj, topika u oglasima, a koliko u ostalim temama

Posto vidim da si sve odgovore postavio u svoju korist, a ne iskreno i istinito, a nemam nameru da se sa tobom raspravljam, jer ne pises istinu, nemam sta da pisem vise o tome.

Link to post
Share on other sites

-Ja sam bio tu u par navrata kada je pricano o domenu i ovde ima stvari koje su ubacene u Diretova usta ili izvucene iz konteksta.

mnogo stvari
Link to post
Share on other sites
-Leonov potpis je sklonjen sa naseg foruma ne zato sto mi zelimo taj domen, vec zato sto je receno i dogovoreno da se taj domen ne moze zvanicno koristiti.

ja sam o tome pisao, al ne vredi
Link to post
Share on other sites

sad sam ovo opet sve citao i primecujem

mnogo kojecega nedostaje iz mojih PM

Da i na kraju da ti kazem za ono sto mi rece u Nisu, da ces praviti cistku u upravi svog kluba,

nemoj to raditi, mislio sam da neki od tih ljudi nisu u pravu, uvideo sam gresku

Kakav si ti covek... Nemam reci hoces da pravis zavadu, a da ce biti nekih promena u Upravi kluba, bice, ali to ce da radi Uprava kluba a ne ja sam kako ti pises, ako si ti bog u vasem kluba, ja u ovom nisam, niti se tako postavljam.

Link to post
Share on other sites

I sa ovim postom bi i zavrsio pricu

Ljudi, imali ste forum, imali ste klub, radili ste sta ste hteli, banovali, brisali, citali poruke, iskljucivali poruke, zabranjivali klucne reci na forumu, banovali zbog broja telefona ili imena, kratko receno radili ste lose stvari, da naglasim TADA U TO VREME.

Za to vreme mi smo trcali za clanovima, za BMW Clubs EUROPOM, za popustima, za privilegijama nasih clanova.USPELI SMO U TOME. SVETSKI BMW KLUB NAS JE PRIZNAO.

Drago mi je pa ste od nas uspeli da naucite sta valja i da to pocinjete koristiti na svom forumu i klubu.

Za to ne ocekujemo HVALA. ocekujemo lepu rec, druzenje i kolegijalnost po BMW, bar toliko.

Mi smo i dalje tamo gde jesmo, ako ste radi tome, slobodno se prikljucite toj ideji

Puno pozdrava od Direta

Link to post
Share on other sites

Kakav si ti covek...

.... ali ocigledno Dire ima jednu pricu pred vama, a drugu sa nama.

pises mi to duze vremena, a ja se pravim da ne vidim

nikakvu zavadu ne zelim da pravim nit imam interesa u tome

pa kad vec pises kakav sam covek,

pa nek vide kakav si i ti

jos kazes kad prodje skup koji planiras praviti, pa onda da cistis klub

ko veli, da iskoristim pa da odjebem,

znaj jednu stvar, to sto mislim to i pricam tj, kucam

nikad drugacije nisam radio

Link to post
Share on other sites

Ajde ovde da zavrsimo vise sa ovom temom,mislim kao i jos neki da nije mesto na forumima za ovakve rasprave vec samo licno oci u oci,kao i uvek ovako nista ne moze da se resi,bez veze je sve ovo

Link to post
Share on other sites

Puno pozdrava od Direta

Hvala sto ste ucestvovali u nasoj emisiji… srdacan pozdrav I dovidjenja :)

......

za one kojima ova tema nesto znaci:

Posto je ovde bilo reci I o nekim opstim stvarima, mimo domena, dometa, BCE I slicno…...ajd da cujemo malo I drugu stranu

(svaka slicnost sa ucesnicima u diskusiji je slucajna…) :)

1. Sto se istorijata "sukoba" tice :

Brisanje postova, banovanje clanova itd…pocelo je mnogo pre osnivanja novog BMW foruma…..pocelo je na relaciji Klinik – Transporter I Klinik – i par pojedinaca koji su se svrstavali na jednu ili drugu stranu……lose ugradjeni delovi, lose uradjeni motori, neko forsira nekog , ovaj drugi drugog, itd……sve u svemu, pojedinacni slucajevi…nista frapantno, nista neuobicajeno za drcni I nestrpljivi BMW svet :)

A onda, iskreno, ne znam kome je na ovom forumu, u to vreme, palo na pamet da naprasno brise sve stare postove vezane za kontakte servisera itd smatrajuci da su to reklame… Tada su uz sve stare brisani I naravno novi postovi sa kontaktima..…U to vreme zbog stavljanja kontakta banovan je jedan covek – pod nickom Bakoc….Bilo je mnogo sukoba izmedju nas moderatora na temu banovanja tog coveka….Licno sam poludela zbog toga I mnogo se angazovala oko vracanja stare prakse da se kontakti mogu stavljati na forum ne smatrajuci da je to reklama vec preporuka….Kasnije sam upoznala tog coveka Bakoca koji, naravno, nije bio Bakoc, vec jedan sasvim drugi lik… No, svejedno…svi smo mi po nekad dvolicni …:)

Nakon toga sledi osnivanje I pokretanje novog BMW foruma…..Ok, pojedinci bili nezadovoljni, razumljivo je….

Domen I domet novog BMW foruma u periodu osnivanja se zasnivao skoro iskljucivo na provociranju svadja I rasprava na ovom forumu….70% diskusija na drugom forumu se svodilo na ovaj “omrazeni forum” I pojedine “omrazene clanove”….Valjda je tako moralo da bude – drugacije valjda niste mogli…..Svako nekako pridobija svoje clanove– neko ovako – neko onako….Na drugom forumu ovaj forum je bio u temi “za izbegavanje”….Ondasnji moderatori nisu bili pametniji od ovdasnjih I nisu stopirali takve teme..…Jedino su malo ljubaznije I uvijenije pisali na istu temu, a sve u ime podrske “nezadovoljnim “ clanovima ovog foruma..…..Ovde su brisani provokativni postovi I vasi linkovi…tamo su brisani provokativni postovi I nasi linkovi…sve u svemu, neka bude - 1:1…:)

Sve u svemu – bilo pa proslo – ne ponovilo se…..Neki razocarani u ove, neki razocarani u one, neki i u ove i u one, neki i tamo i ovamo :)

2. Ciji je doprinos veci:

Gore je neko naveo podatke ko je kada registrovan…. … neko registrovan 2006…a neko 2009..itd…..S tim merite ciji je veci doprinos ????

Ovde ima nekoliko clanova (cija imena necu pominjati u ovoj skaradnoj temi) koji su clanovi odskoro a imaju veci doprinos na ovom Forumu nego mnogi drugi uclanjeni pre 5 godina…Ma, milina citati sta pisu, pametno, konstruktivno, strucno, duhovito, tolerantno, …Takav 1 (jedan) clan nekad zamenjuje 100 drugih clanova…..dozvoljavam sebi da, na svakom prigodnom mestu, naglasavam takve fenomenalne clanove na ovom forumu….

3. I vasa najomiljenija tema – brisanje postova

Kao sto se vidi I sada I ranije, na ovom forumu postoji mogucnost za diskusiju, kritiku I sve one koji pokusavaju i/ili uspevaju da kazu nesto konstruktivno……Svi ostali – navijacki postovi, podbadanja, vredjanja, upadanja, upadice I sto se smatra beskorisnim I neduhovitim – uglavnom se brise..…Na necije zgrazavanje, a na necije zadovoljstvo, trenutno ova ekipa “ocenjuje” sta je beskorisno …..E saaad….pojedincima smeta sto su, po nasem misljenju, njihovi postovi obrisani kao beskorisni I od licne ljutnje I sujete ne sagledavaju da sustina price tj. kritike ostaje na forumu (sto je mnogo bitnije)….reklo bi se, od drveta ne vide shumu….Otud frka oko brisanja postova. :)

4. Domeni, dometi...

Na nasoj clanskoj kartici pise : BCE, BMW Auto Klub Srbija I BMW Fan Club…Fini momak Stefa u temi o Skupsitni BCE je objasnio zasto je tako….E, sad..HAJDE UCINITE PRAVU STVAR I omogucite da clanovi mogu koristiti popuste I jednog I drugog Kluba….Onaj koji to omoguci, bilo da je “lider” u ovom ili onom Klubu – moze se nazvati ljubiteljem….sve ostalo je “moze da bude – al ne mora da znaci”…..

Izvesnom fenomenalnom Mirku iz Loznice ili dr Velinovu iz Nove Varosi savrseno je svejedno ko-se-kako-zove…I ciji forum koji domen ima…..Bitne su im preporuke, bitni su mu povoljni delovi, pouzdani majstori, korektna komunikacija, kadkada bi posetili neko drift okupljanje I sl…. :)

5. Niste vi bitni – clanovi klubova I foruma su bitni

...mislite o tome – I iskobeljajte se iz vasih licnih frustracija na poslu, kod kuce, frustracija zbog bivsih I sadasnjih foruma, bivsih I sadasnjih klubova, i ne smarajte vise ovaj narod ni na Ovom ni na drugim forumima vasim I dalje neostvarenim ambicijama …...u par zadnjih recenica u ovoj diskusiji bilo je I mnogo niskih I podlih udaraca – neprimereno drcnim momcima u BMW automobilima….(videti opet tacku 1 – stav 4 )

6. Neko rece da se ovde ratuje - ma ko bre ratuje… :)

Ova tema lici na jedno lose I dosadno pozoriste …u kojima se publika fenomenalno zabavlja samo u pauzama izmedju I II i III cina …glavni glumci su dosadni, ja se izvinjavam….

7. TOKYO (tacka 2 – stav 2)

dugujemo odgovor za brisanje jednog posta o prodaji auta – nismo zaboravili (prebacicemo u drugu temu)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.