Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

odlican auto, izgleda da masa ljudi posle e46 pucaju na e60 :)

sto se tice farova, ja mislim da je posle 3 sekunde pranja soferke pere i farove, a na nekim autima je kad par puta brzo prsnes onda krene i farove ....

probaj ...

Link to post
Share on other sites

Pranje farova se aktivira tako sto se pritisne dugme za intezivno pranje.Aktivira se svaki put kada su upaljena oborena svetla.Svaki sledeci put se aktivira posle svake 5 upotrebe intezivnog pranja.To je fabricka postavka...Moze se promeniti drugacijim kodiranjem GM modula.Da se pali svaki put prilikom pranja ili da se pranje prolongira......na recimo svako 10 pranje.

Ako se ne pali pranje na taj nacin...Prvo proveri da nije neko drugacije programirao....Moze jos da bude los kontakt na pumpi (skoro pa boljka)ili ne ispravna sama pumpa ili relej L7 iznad GM modula koji isto zna da crkne vrlo cesto.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

poz ;)

ziv ti meni bio ja ovaj bmv vozam vec godinu dana i nekoliko meseci presao sam vec skoro 70000 sa njim :D

odlicna sprava nema dalje, ide puno bolje od alfe 159 2.4 jer je cipovan a trosi znatno manje

jedina mana je sto je manuelac i nije bas za ovu snagu pa sam sjebao i kvacilo i zamajac koje sam menjao pre 2 nedelje pa sam sad miran a i onaj ko ga kupi od mene jer ja merkam ili novu 3 ili novu 5 sledece godine :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja kad cipujem odem i izmerim i to napisem, sta ko ima od laganja. Ovo sad nisam ja cipovao a rekose mi da je 40+ ks znaci 258 a posto ja vredim za 2 konja zaokruzio sam :)

Sve u svemu trkao sam se sa mojom bivsom alfom 159 2.4 sa oko 220ks koja ide isto kao necipovani 530d automatik i od 0 do 200 sam je izgubio u retrovizoru tako da verujem u konjazu :)

Druze i ja sam kupio 320D E46 koji je takodje chipovan u Italiji, znatno je da auto ima vise snage nego sa fabrickom mapom, ali ne znam koliko.. Zato bih voleo da odem da izmerim to. Mozes li mi reci gde to mogu da izmerim? Ja sam iz Smedereva, tako da mi je Beograd relativno blizu...

Link to post
Share on other sites