Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slazhu se cifre, fabrichki je sa manuelnim mjenjachem brzhi za 2kmh, plus shto ti lazhe cajger malo, to je to. Nisu te slagali onda, ima sigurno 260Ks , i vjerovatno kao i moj 590Nm.

Link to post
Share on other sites
' date='11 April 2011 - 05:12 PM' timestamp='1302533960' post='154889']

Fabricki 530d i 530xd zakuca na 260kmh po gps 255kmh merio nekoliko puta.

Ma pusti cajger, fabrichki podaci za pre LCi model kakav imamo obojica , automatski mjenjach 243kmh, manuelni 245Kmh.

Link to post
Share on other sites
' date='11 April 2011 - 05:40 PM' timestamp='1302535664' post='154892']

Automatski menjac, 530xd 2007 merio GPS-om 255kmh

To je LCi model, drugi mjenjach, jachi motor. Mi imamo pre LCI.

Link to post
Share on other sites

Da li moze info, kakve sijalice su u prstenovima za pozicije? Jesu klasicne ubodne i da li mogu tu da stavim led sijalice ?

Jedna strana mi je malo slabija od druge pa moram da osvezim pa rekoh kad sam vec tu da spucam LED

Link to post
Share on other sites

LCI (Life Cycle Impulse) - facelift model. Male estetske korekcije (led svjetla pozadi, drugachiji angel eyes) , pojachani motori, drugachiji mjenjach . Od 2007me su LCI.

Link to post
Share on other sites

Da li moze info, kakve sijalice su u prstenovima za pozicije? Jesu klasicne ubodne i da li mogu tu da stavim led sijalice ?

Jedna strana mi je malo slabija od druge pa moram da osvezim pa rekoh kad sam vec tu da spucam LED

Mozhesh staviti LED sijalice, ali trazhi za pre LCI, jer su drugachije od ovih za LCI. Imash i na forumu chovjeka koji ih ugradjuje i prodaje i sve preporuke za njega - Babic, error nick. Nisu klasichne, ne liche ni na shta shto sam vidio ikada ranije :D

Link to post
Share on other sites

LCI (Life Cycle Impulse) - facelift model. Male estetske korekcije (led svjetla pozadi, drugachiji angel eyes) , pojachani motori, drugachiji mjenjach . Od 2007me su LCI.

Hvala,nisam znao za ovo :)

Link to post
Share on other sites

Ne javlja se ovaj error na pm ima neko broj moba ?

I kako se aktiviraju prskalice za pranje farova jer pranje soferke sa upaljenim oborenim ne radi ?

One se same aktiviraju, ako je potrebno. Znachi nece svaki put kad prskash shoferku. Nije ti nishta pokvareno, to tako radi....

Shaljem ti na pp Babicev broj.

Link to post
Share on other sites

Ako nije problem voleo bih da znam pravila kada se to aktivira. Svidja mi se sto se ne pale svaki put jer sam na alfi morao da sipam tecnost posle 5 prskanja

Ne znam, nema pravila... generalno, prvi put se aktiviraju ako ih nisi dugo koristio. Mozhda chak ni nece kad stojish...primijeticesh u vozhnji kad prskash, vidjecesh malo kapljica preko haube kad se aktiviraju. I nece odmah kad i shoferka, nego prvo prska na shoferku, tek onda na farove.

Link to post
Share on other sites