Recommended Posts

Kad su vec sve glavesine na okupu a prica je o interesu..., zasto je zakljucana Kosmajcheva tema o cabriju i zasto su obrisana dva poslednja posta od kojih je u jednom pisalo da je resio da proda auto???

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=7301&st=40

Link to post
Share on other sites

Kad su vec sve glavesine na okupu a prica je o interesu..., zasto je zakljucana Kosmajcheva tema o cabriju i zasto su obrisana dva poslednja posta od kojih je u jednom pisalo da je resio da proda auto???

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=7301&st=40

a jel bi bilo bolje da se to prvo raspravi na PM sa nekim od moderatora, pa ako niste zadovoljni odgovorom da to pitate i kritikujete dalje javno??....da ne gresim dusu, mozda si i kontaktirao nekog od nas, ako jesi onda ovo shvatite uopsteno...

broj postova za prodaju je min 50 - e, sad...vrlo cesto ove oglase prebacujemo u "zanimljive oglase" ili, neko drugi oglasi itd, itd.... kao da neko ima nesto protiv Kosmajca....:)

Link to post
Share on other sites

Sad cu jos malo da te iznerviram!

Dobro znam pravila, i znam zasto sam postavio pitanje ovde, pitao sam i usmeno neke ljudima sa foruma ali nisam dobio odgovor...

Kosmajac nije stavljao auto u oglase, slucajno sam otvorio njegovu temu, jer je bila aktulna u tom trenutku, usao, pogledao zadnja dva posta od kojih je u jednom kosmajac napisao da bi prodao auto ( U NJEGOVOJ TEMI ) izasao sam iz teme, vratio se za minut da opet pogledam slike od auta jel je vrlo interesantan primerak, ali ta dva poslednja posta nisam video i tema je bila zakljucana, pa zato hocu da znam sa kojim opravdanim ili ne opravdanim razlogom je to uradjeno??

Samo se nadam da neko nije uradio ono sto ja mislim da jeste!

Ocekujem brz odgovor i to ne na PM nego ovde!

Link to post
Share on other sites
Samo se nadam da neko nije uradio ono sto ja mislim da jeste!

napisi do kraja sta mislis, nemoj u rukavicama. jedan od ta dva obrisana posta je bio moj.

Link to post
Share on other sites

Neverovatno.., niko nista??? <_<

@325ixA

Ne zelim nikome da crtam i nije u rukavicama jer se jasno zna na sta aludiram!!!

Link to post
Share on other sites

ovo je jos uvjek jedini forum gdje clanovi love brisace postova i gdje se moderatori moraju pravdati za svoje postupke....

Link to post
Share on other sites

e to se zapravo zove demokratija , da je diktatura kao na drugim forumima...mnogo bi bolje bilo al ajde

ako je nekome obrisan post , slucajno ili namerno valja to raspraviti ali naravno na miran nacin :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

ovo je jos uvjek jedini forum gdje clanovi love brisace postova i gdje se moderatori moraju pravdati za svoje postupke....

na tvoje opste zaprepascenje izjavljujem da JA to ne moram vec, u pojedinacnim slucajevima hocu :)

....

i dalje...

' date='11 April 2011 - 08:23 PM' timestamp='1302545406' post='154918']

Dobices odgovor kad se pojavi mod koji je to obrisao ;)

Link to post
Share on other sites

Sad cu jos malo da te iznerviram!

Dobro znam pravila, i znam zasto sam postavio pitanje ovde, pitao sam i usmeno neke ljudima sa foruma ali nisam dobio odgovor...

Kosmajac nije stavljao auto u oglase, slucajno sam otvorio njegovu temu, jer je bila aktulna u tom trenutku, usao, pogledao zadnja dva posta od kojih je u jednom kosmajac napisao da bi prodao auto ( U NJEGOVOJ TEMI ) izasao sam iz teme, vratio se za minut da opet pogledam slike od auta jel je vrlo interesantan primerak, ali ta dva poslednja posta nisam video i tema je bila zakljucana, pa zato hocu da znam sa kojim opravdanim ili ne opravdanim razlogom je to uradjeno??

Samo se nadam da neko nije uradio ono sto ja mislim da jeste!

Ocekujem brz odgovor i to ne na PM nego ovde!

Neznam cemu tolka frka, JA sam obrisao sve vezano za prodaju tog auta i zakljucao temu jer je isti cija je i tema na vise nacina pa cak i na chatu pokusao da postavi podatak da prodaje auto a istovremeno bio svestan da mu oglas nije odobren zbog nedovoljno postova pa je to pokusao na razne nacine, ja smatram da to nije po pravilima foruma te je zato i sve obrisano.

NEMAM nista licno protiv bilo koga sa foruma niti imam zelju da nekog sabotiram, samo zelim da se zna red.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.