VEROVALI ILI NE !!!!!!!!


Recommended Posts

"Stručnjaci procenjuju da je zbog nenaplaćivanja RTV pretplate vozačima koji imaju radio aparate u automobilima Javni servis do sada izgubio više od 35 mil EUR, jer bi godišnja zarada mogla da bude i do 5 mil EUR godišnje."

Dahije su ništa naspram ovih ludaka. :)

Link to post
Share on other sites

svaki komentar je suvisan........ovo vec prelazi u debilizam..............mada mi nikad nece biti jasno na osnovu cega naplacuju raznorazne dazbine, razumem da platim benzin pa ga trosim kad se vozim ili slicno, ali sta ovde placam i kome???

Link to post
Share on other sites

haha....a pazi komentar tamo nekog Pere:

...."pozdrav RTS-u i vladi, imate izvrstan teve program. teve program vam je fenomenalan i odlacan.teve program je odlican, odlican je teve program samo sto je dosadan.pozdrav. Pera

[email protected] zelim da primam obavestavanja o novim kondomima na majli / ""

Link to post
Share on other sites

Mene najvise boli sto su slobodni da rade sta hoce i sto sam nemocan da ista tu promenim, a rado bi im se ... svima.

Ako svo ovo dosadasnje (sta god) prodje (a verovatno ce proci) nekaznjeno ne znam sta cu raditi, dodje mi da se odselim, a opet mogucnosti za to su male.

U svakom slucaju, ako me budu direktno ocepili bice belaja.

Link to post
Share on other sites

Mene najvise boli sto su slobodni da rade sta hoce i sto sam nemocan da ista tu promenim, a rado bi im se ... svima.

Ako svo ovo dosadasnje (sta god) prodje (a verovatno ce proci) nekaznjeno ne znam sta cu raditi, dodje mi da se odselim, a opet mogucnosti za to su male.

U svakom slucaju, ako me budu direktno ocepili bice belaja.

+1

Link to post
Share on other sites