Recommended Posts

Dule neka je sa srecom nova masina....ne mozes ti bez 5-ice pa makar i morao da se odreknes jednog od naj lepsih kabrija kod nas....Bela je zakon za BMW,pogotovo za 5 i 7 seriju....fantasnicno izgleda ova tvoja e 34-ka..... :e30:

Hvala ti Gagy, a da znas, svaki bmw ima posebne cari, pa videcemo sta je sledece :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fino to izgleda....ako se zadrzi duze od par meseci u tvom vlasnistvu,predvidjam mu kozu umesto mebla :dance3: :dance3:

Xexe, vidovit covek, nema sta.. Odprilike tako ce i biti. Odradicu ih verovatno.. Zameniti volan.. Felne.. To je u najavi

Link to post
Share on other sites

odlicno izgleda,bas volis da ih sakupljas :)

reci mi,posto posedujes i e34 i e39,koja je razlika(komfor,udobnost,buka,itd)?

Vozio sam se u oba modela,ali nikad nisam toliko obracao paznju na to.

Link to post
Share on other sites

odlicno izgleda,bas volis da ih sakupljas :)

reci mi,posto posedujes i e34 i e39,koja je razlika(komfor,udobnost,buka,itd)?

Vozio sam se u oba modela,ali nikad nisam toliko obracao paznju na to.

U principu, 5tica je konforan, udoban, veliki i maximalno zadihtovan model (naravno kada je u ok stanju) i nema neke extremno velike razlike. Nije da je nema, u 39tki se osecas sigurnije i mocnije, ali sto se tice udobnosti, u rangu je sa 34vorkom bez odstupanja.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

moracu ja da prosetam do tebe komsija...automobili su ti super...pozzz

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jako lepa felnica za e34-ku! Kad ugrabis vremena, a bude lepo vreme, daj baci neku fotku u prirodi, ovo-ono! ;)

Inace, svidja mi se to sto je napred, sa strane i na zadnjem braniku ofarbano u boju auta(iako je zeznuto ako ga zakacis na bankinu i sl.) Mozda pokupim tu foru.. hmmm .. B)

Link to post
Share on other sites

Veceras palim na more, pa kada dodjem, bice fotkica iz prirode.. Drago mi je da ti se dopada ta kombinacija, pa zagrni rukave i baci se na posao da odradis ti svog tako.

Link to post
Share on other sites

Tako i meni izgleda u zadnjih mesec dana :lol:

Takve iste (ali u boljem stanju :P ) imam na svojim kolima, a posto mi ovih dana stizu neke 17-ice, mogao bih da ih prodam, a moze i da stoje po strani,mozda me 17-ice razocaraju

I slazem se da je to najlepsa serijska felna za E34, a da nije M (eventualno Style 32)

Link to post
Share on other sites