problem sa blokadom na plinu


Recommended Posts

e ovako ja ili cu da zapalim ovaj auto ili ide niz liticu 100%

jeste on star 85 godiste je,ali sve mu se redovno sredjuje

ne znam koj mu je kur.. vise -.-

-blokada na 3000 hiljade obrtaja

-40km/h blokada

-kad ga malo vise cepam i krenem sa semafora iskace mi neki cep i filtera za vazduh dole kao neki pritisak

-i sve je to na plin budjavi

Link to post
Share on other sites

Ja ne verujem da ti posle 725 postova ne znas temi da das naslov ! Mozda neko i moze da ti pomogne ali ne zato sto si poludeo jer cisto sumnjam da ovde ima majstor za tu boljku.

Link to post
Share on other sites

Da, prijateljski savet. Ako zelis da neko obraca paznju na tvoj topic, moras da gledas da ima ako ne upadljiv, onda bar konkretan naslov, da nekoga natera da otvori i procita tvoju temu. Jer recimo, neki ljudi, kao i ja kad se ne zadrzavam puno preskacem teme tipa "Ovo morate videti", "Sta da radim?", "Poludeo sam".

Mislim nemo' se ljutis, samo obrati malo paznju ;)

Link to post
Share on other sites

Ja ne verujem da ti posle 725 postova ne znas temi da das naslov ! Mozda neko i moze da ti pomogne ali ne zato sto si poludeo jer cisto sumnjam da ovde ima majstor za tu boljku.

znam da dam temi naslov,ali sam iz besa napisao jer sam samo utrcao u kucu ( izvinjavam se za takav naslov )

i ne bih znao kakav naslov da stavim na ovo ://

samo mi treba pomoc sta da radim?

Link to post
Share on other sites

Izbaci plin iz auta !!! :lol: :lol: :lol:

padalo mi je to na pamet :D ahahhaa

ja ne znam sta se desava,sad sam otisao da isproveram i bzvz upalim auto radi kao sat -.-

kablovi su dobri i sve,samo taj plin pucicu iscupacu onu bocu iz gepeka

Link to post
Share on other sites

Kako ne znas, pa u naslovu stavis kratko sta je problem a onda u postu detaljno pises. Razlog je vrlo prost, sutra ce neko da ima isti ili slican problem pa da ne bi ponavljao temu ode lepo na SEARCH i zavrsen posao. Potrebno je samo malo paznje da bi forum bio svrsishodan ;)

Link to post
Share on other sites

Obavezno ocistiti plinski elektroventil!Kad se nakupi prljavstine smanji se protok i time ogranici kolicina plina koja ce doci do usisne grane a time i sveukupna snaga motora! Mozda je vreme za servis samog isparivaca!

U svakom slucaju, meni lici na debelo reduciran protok plina od boce do usisne grane!

Ah da, moze da se desi da je blokirao multiventil koji se nalazi na boci (to je neka sigurnosna mera koja zna da zezne)! Zavrni izlazni ventil iz boce (tanja cev), upali motor da potrosi sav plin iz te cevi. Kad se ugasi, odvrni ventil i probaj kako radi vozilo!

Link to post
Share on other sites

prvenstveno hvala na primedbama pazicu sl. put :) i hvala moderatoru sto je stavio dobar naslov

sada radi sasvim ok,ali jedino mi nesto malo slabije vuce,provericu sta ste mi rekli,hvala puno drugari

Link to post
Share on other sites

A jedno glupo pitanje!

Imas li plina u boci?

ja sam mislio da mogu postavim glupa pitanja hahahha ( bez uvrede kolega ) :D

imam

Link to post
Share on other sites