Ebay Narucivanje


Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vec sam ti odgovorio preko mail-a na ovo, saljite mail-ove, ne mozemo da stignemo da odgovorimo na svim forumima na poruke odmah, u toku dana dobijete odgovor kada posaljete mail.

Link to post
Share on other sites

Gledah skoro nesto po youtubu i videh klip u kom penzioner posle 630.000 predjenih kilometarau svojoj e30 316 cupe,dolazi u bmw-ov e sad sta je neznam uglavnom vide se nova vozila u salonu,dosao je starac da podeli pricu sa njim i oni ni manje ni vise dadose mu nov f30 za njegov e30 kapiram,da je prvi vlasnik i orginalni delovi na njemu sta je jos potrebno za to?i gde bi se trebalo ici u nemacku zato.Mora da postoji neko na forumu ko ce mi pojasniti malo o tome.Pitam jer poseduje komsija E30 sa 475.000 predjenih km od 0km je kod njega.ima svu dokumentaciju.ocekujem odg od iskusnih ljudi konji znaju o cemu pricam..

evo nadjoh i klip

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Pozdrav,treba mi jedna usluga ali nije ebay u pitanju.

Sajt je beowulf.uk trebaju drugaru topovi za motor dupli 275 evra su,ako mozes da narucis kakl i sta

Bio bih ti veoma zahvalan

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

OD 12.02 DO 19.02 MOCI CE TE DA ME KONTAKTIRATE SAMO PUTEM MAIL-a ILI PRIVATNOM PORUKOM PREKO FORUMA, KAO I U OVOJ TEMI.. MOBILNI U TOM PERIODU NECE BITI DOSTUPAN, POSTO PUTUJEM U NEMACKU... AKO JE NEKOME NESTO HITNO, DOBICE MOJ NEMACKI BROJ PA CE MOCI DA ME POZOVE.

TAKODJE, POSTOJI MOGUCNOST DA CE SRPSKI BROJ BITI U DOMETU, ZA HITNE SLUCAJEVE.

BICE TE BLAGOVREMENO OBAVESTENI.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Veoma poslovan i korektan momak.

Narucio vec gomilu stvari preko Milosa i nije bilo nikakvih problema.

Hvala puno!!! :)

Posetite nas sajt: www.e-narucivanje.com.

Sva pitanja saljite na mail

[email protected] i dobicete odgovor u toku dana.

*NARUCIVANJE AKTUELNO.*

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...