Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je model 750 il,tj model e32 sa motorom od 5000cm3 i produzenim zadnjim vratima za 13cm odnosno za tu duzinu mu je povecan prostor izmedju prednjeg i zadnjeg sedista zbog udobnosti putnika koji sede pozadi.u tu namenu imao je i sport-komfort podesavanje ogibljenja kao i el podesavanje zadnjih sedista i bio je namenjen za duga i udobna putovanja.Ovaj model jeste bio u Hartge radionici sto se vidi po braniku prednjem i zadnjem kao i pragovima i felnama svi delovi su obelezeni Hartgeovim znakom,unutra postoji otisak Hartge plocice koju je neko skinuo a motor je vec neko menjao posto je u njemu do malopre bio m70b50,nema sumnje 750il Hartge a kad se zavrsi transplantacija bice 730il sa Hartge branicima i felnama :2u4pvecna8:

E neka si im objasnio...Vide u novinama i na televiziji i misle da sve znaju a ustvari nemaju pojma...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Markisa imam je nekoliko meseci.Ranije je bio 5.o motor ali sam ga na zalost promenio,sad je 3.o.I kajem se zbog toga veruj mi.A neku sam zamenu pravio tako da nije me mnogo izasla kad se sve sabere.Siber ima mada se ne vidi na slikama (valjda) a sto se menjaca tice veruj mi automatik je keva.Ne bih ga menjao za manual nikad.

Alkoni radovi na njoj tek treba da pocnu.Kad kazem radovi mislim na neke vece felne (ove su 17-ice,nazad guma 265 45 17)i radio bih mozda auto u belu boju sa crnim krovom.A i felne bih farbao da budu crno bele tipa srce crno a falc da bude beo.Odradicu u fotosopu pa cu da vidim kako bi mu stajalo.A ima i jos nekih sitnica da se urade.

Link to post
Share on other sites

Markisa imam je nekoliko meseci.Ranije je bio 5.o motor ali sam ga na zalost promenio,sad je 3.o.I kajem se zbog toga veruj mi.A neku sam zamenu pravio tako da nije me mnogo izasla kad se sve sabere.Siber ima mada se ne vidi na slikama (valjda) a sto se menjaca tice veruj mi automatik je keva.Ne bih ga menjao za manual nikad.

Alkoni radovi na njoj tek treba da pocnu.Kad kazem radovi mislim na neke vece felne (ove su 17-ice,nazad guma 265 45 17)i radio bih mozda auto u belu boju sa crnim krovom.A i felne bih farbao da budu crno bele tipa srce crno a falc da bude beo.Odradicu u fotosopu pa cu da vidim kako bi mu stajalo.A ima i jos nekih sitnica da se urade.

odlicna sedmica,nista ne farbaj i nista ne menjaj..

Link to post
Share on other sites

prelep auto svaka cast :) ostavi ga ovako,ili ga u crnu baci kao sto je neko pre mene rekao ( ja sam za crnu mat ) pozz

Link to post
Share on other sites

Ma i ja sam vise za varijantu mat crna nego sam negde video e38 belu sa crnim krovom pa mi se svidelo.Mada ste me ubedili za mat crnu :) A sto se felni tice ove su stvarno do jaja a gume su jos bolje ali bih mozda presao na 18-ice.Inace ovo mi nije auto za svaki dan jer imam jos jedan.

Link to post
Share on other sites

Imam drugara jednog a njegov neki dobar drugar radi one folije pa bi me to izaslo maks 200 eur.Inace za farbanje mi je covek trazio 1.5k eur.Pristojno sam mu se zahvalio i teleportovao sam se odande :)

Link to post
Share on other sites

Ma i ja sam vise za varijantu mat crna nego sam negde video e38 belu sa crnim krovom pa mi se svidelo.Mada ste me ubedili za mat crnu :) A sto se felni tice ove su stvarno do jaja a gume su jos bolje ali bih mozda presao na 18-ice.Inace ovo mi nije auto za svaki dan jer imam jos jedan.

To je Batina e38-ica,ali to je e38 i njoj to lepse stoji nego 32-jci,ako vec farbas u Crno metalik,NE mat.

Link to post
Share on other sites

Farbanje u crno akrilna ili metalik da, mat.nikako. Folija mat dolazi u obzir, ali po meni je to mat crno i belo sa crnim krovom, ono.." Svi, svi, pa i mali Mujo.. "

http://farm4.static.flickr.com/3358/3193094431_8b9d80b6dd.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/99/frontspoilere3229ec.jpg/sr=1

I nesto poput kolege Transportera! ;)

http://www.stanceworks.com/wp-content/uploads/2010/01/SANY0065.jpg

Link to post
Share on other sites