Recommended Posts

Hvala Lopar a veruj mi da je i meni krivo sto sam menjao motor,ali jbg.

Ognjene hvala na slikama,bas lepi primerci.E sad malo mi farbanje tj. cena prelazi kucni budzet :) dok folije ne bih ni osetio u budzetu :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala Lopar a veruj mi da je i meni krivo sto sam menjao motor,ali jbg.

Ognjene hvala na slikama,bas lepi primerci.E sad malo mi farbanje tj. cena prelazi kucni budzet :) dok folije ne bih ni osetio u budzetu :)

Nista, ovde smo zbog toga.. a ja ti to postavljao da te odgovorim od mat crne i bele.. Pa sto ne opalis sjajne crne folije, i to izgleda extra!? :)

Moj poznanik je zeni na GL-a oblepio komplet prednji deo(do duse njima sljaka pored puta ubija napred kola, i njegov Q7 je sav iscukan od kamencica). Al hocu da ti kazem da ako bi vec da izgleda bolje, novije, lepse.. po meni, najbolja opcija, crna akrilna folija! ;)

Link to post
Share on other sites

Pricacu sa ovim momkom koji radi folije,sigurno da ima i takva.Ako ima onda cu nju da uradim.Jos jednom hvala na komplimentima za auto i hvala na savetima.Jos samo da uradim folije i nagovorim drugara da mi proda niklovane 19ice i na konju sam :D

Link to post
Share on other sites

Buraz treba mu farbanje.Lak je popucao na haubi a imam i lepih ogrebotina doduse samo na braniku.Ali ako ce me (a hoce) folije izaci 2oo eur zasto da ne uradim.Te pare necu osetiti u budzetu tako da zasto da ne ... Iskreno na slikama izgleda malko bolje nego sto stvarno jeste (mislim sto se tice boje) a i ova diamant shwartc ili kako vec boja me mnogo nervira.Ni crna ni siva ni ne znam ni ja vise koja je ovo nijansa.Sibnem ga lepo u crnu i ima da blista.

Link to post
Share on other sites

Lemi je u pravu.8J je bas malo.Ja nazad imam 10.5J pa mi izgleda malo a kamoli jos da predjem na 8 :) Lepa je felna i gledao sam ovaj oglas ali sam odustao.Imam nekog vulkanizera koji s vremena na vreme donese neke nenormalne felne pa cu da mu kazem da mi ponese nesto.I naravno trampa s njim za moje felne :D

Link to post
Share on other sites

Lemi je u pravu.8J je bas malo.Ja nazad imam 10.5J pa mi izgleda malo a kamoli jos da predjem na 8 :) Lepa je felna i gledao sam ovaj oglas ali sam odustao.Imam nekog vulkanizera koji s vremena na vreme donese neke nenormalne felne pa cu da mu kazem da mi ponese nesto.I naravno trampa s njim za moje felne :D

Uuuuu... jotaza je katastrofa, to je za neki kompakt, nije za seriju 5 i 7! ;)

Pa vidi s nekim za te felne, pa da pocnes da licis na naseg Transportera! :D

Link to post
Share on other sites