Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu su bubrezi,cini mi se, samo su malo "pocrneli" :angry:

Odlican,odlican da se ne ponavljam..... :angry:

Bode mi oci malo ogrebotina na ivici prednjeg branika, greota za ovakao salonski ocuvan auto.:angry:

samo ti se čini

skini fotku uvećaj je i videćeš da nisu tu :P

Link to post
Share on other sites

samo ti se čini

skini fotku uvećaj je i videćeš da nisu tu :angry:

Nije odsjaj ni odraz necega jer je matirana povrsina... i meni se bas cini da ima neka bela ogrebotina...

Link to post
Share on other sites

samo ti se čini

skini fotku uvećaj je i videćeš da nisu tu :D

Da da nisu tu. :angry:

Prvo ogrebotina, pa nema bubrege pa ovaj auto mi se vise i ne svidja. :P :D

Kad bi se zezali :angry: :angry:

Link to post
Share on other sites

Da da nisu tu. :angry:

Prvo ogrebotina, pa nema bubrege pa ovaj auto mi se vise i ne svidja. :P :D

Kad bi se zezali :angry: :angry:

da verujem ti

šteta što ih nema kad nisu skupi

Link to post
Share on other sites

Sve ste u pravu sto ste napisali !... Bubrege niklovane kod starijeg E34 [ znaci one manje ] mrzim i nisam hteo da ih stavim. Ako neko ima siroku haubu i masku moze da mi proda !? Ogrebotina je nista u odnosu na mesto [ ulicu] u kojoj zivim !... Ovde je jednostavno haos,neznas sta ces ujutru da docekas [stete raznih vrsta , od baba koje u povratku sa pijace nadu odmoriste na nekoj od hauba [ prednja ili zadnja ] ili pijanih ili polupijanih koji mi izlome retrovizore,jednom i u zadnja vrata [ bmw 325 i ] o branicima necu ni da kometarisem, to jednostavno vise ni neprimecujem [to je ogrebotina na odbojniku branika].

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
Odlican auto. samo potrosnja kvari malo sliku.

Jbg, ipak 3,5 treba nahraniti, ali zato zadovoljstvo kompletno.

Ja sam prijatno iznenadjen sa 535i

Otvoreno ispod 10 litara ako se ne dere mnogo, grad ne ide preko 15.5 uz osrednju guzvu i ne tako retko pun gas. Babic svedok...

Link to post
Share on other sites
Hvala,...Nachipovan je "Digital Tuningovim"-ovim softverom . sada bi trebalo da ima oko 250 ks.Ali troshi sumanuto mnogo u lokalu chak oko 27-28 litara ! mnogo zar ne ?!

Kako ti toliko trosi???

To brate nema sanse da je ok...

M5 mi je trosio 25-26 litara po gradu uz guzve i divljanje.

Kad sam seo u 535 kao da mi je babic ugradio metan, takav je osecaj...

A ide kao da sam stavio plin u M5 :P

Link to post
Share on other sites

Ja zivim u saobracajnom paklu ! Ne mogu ni 100 metara da predjem a da ne stanem. Kada krenem negde na kolko tolko otvoren put ,potrosnja pada. Ovde gde ja zivim [ Crveni krst ] , noge i taxi su najbolje resenje.

Link to post
Share on other sites
Ja zivim u saobracajnom paklu ! Ne mogu ni 100 metara da predjem a da ne stanem. Kada krenem negde na kolko tolko otvoren put ,potrosnja pada. Ovde gde ja zivim [ Crveni krst ] , noge i taxi su najbolje resenje.

DAj mi potrosnju na bordu kad vozis 100km/h u petoj i resetujes na bordu. Koliko pise. Upali tempomat, preciznije ce biti.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...