Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

B O M B A !!!!!!

Sve bih dao da imam jedan primerak ama bas sve...... :( :vampire: :vampire: :clapping: :clapping: :lol: :wub:

Link to post
Share on other sites

Sto se ne pita?

Pa ne kosta vise 100 000, nego mnogo manje, pa ga mogu vec ljudi priustiti.

Ovaj konkretno je trosio 17litara mesovite voznje, a te fore, maksimalna gužva ne znam kako da izmeris?

Na 3 km?

Ali ajde, meni je M5 na brankovom, kada resetujem komp na pocetku, od pocetka do kraja pokazivao 39.5lit jer ne može da pokaže više.

Znači to se ne može izmeriti.

Ako vatas gradski prosek, sa prosecnom gužvom, ja mislim da je tu na 20.

Pitaj nekoga ko je imao. Mislim da je to Mile.

Link to post
Share on other sites

Nisam ga imao ali sam se dosta navozao u 850 posto ga je ortak svojevremeno imao.To je bio manualac sa 299ps i trosio je po gradu 20-25 kad ga mazis, naravno kad se cepao srko je ko lud al je iso ko zmaj.To je po Novom Sadu a po Beogradu bi bolesno srkao.

Link to post
Share on other sites

Ovo od 17 litara je podatak čoveka koji živi u Jakovu, a često ide za Bgd.

Verujem da je gradska vožnja to što mile priča, jer da bi pravio tu snagu dizne moraju dobro da ga hrane, a na žalost ima ih 12...

Mečka je našla tu rešenje za V12, ima program rada za samo 6 cyl. Konkretno S600 sam gledao prezentaciju.

Link to post
Share on other sites
Ovo od 17 litara je podatak čoveka koji živi u Jakovu, a često ide za Bgd.

Verujem da je gradska vožnja to što mile priča, jer da bi pravio tu snagu dizne moraju dobro da ga hrane, a na žalost ima ih 12...

Mečka je našla tu rešenje za V12, ima program rada za samo 6 cyl. Konkretno S600 sam gledao prezentaciju.

Sta je to MECKA ?

Link to post
Share on other sites

...haha ima i bmw to samo manuelno, skines kabl sa jedne bobine i komp iskljuci taj red cilindara i eto ti sestaka !!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...