Recommended Posts

Kako sam se razocarao sto im ne rade video zapisi ;)

Nego ja imam neku sliku kabrio osmice izlozenu na nekom sajmu ali nigde drugo nisam nista video ni cuo o kabrio 8-ici. Jel je ona uopste i postojala?

Link to post
Share on other sites

Kako sam se razocarao sto im ne rade video zapisi ;)

Nego ja imam neku sliku kabrio osmice izlozenu na nekom sajmu ali nigde drugo nisam nista video ni cuo o kabrio 8-ici. Jel je ona uopste i postojala?

prekopaj malo na google, mozda negde ima neshto o tom modelu...

Link to post
Share on other sites

Gresis, nema je ;)

Te slike sam i ja nasao a ovu crvenu ali iz drugog ugla imam odavno...

Provalio sam u cemu je fora. Ta crvena je izlozena u Bmw-ovom muzeju kao izlozbeni primerak (vidi se po stvarima u pozadini). Kabrio osmica nikad nije usla u serijsku prozivodnju, vec je predstavljena kao koncept ili ne znam ni ja sta.

Mozda je napravljena samo u nekoj limitiranoj maloj seriji ali ne verujem jer nisam nasao nijednu da se prodaje na nemackim auto oglasima.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

BMW e31 je izasla u cabrio varijanti u samo par primeraka sa 5576cc motorom.Ja imam sve te videose sa

bmw 850csi ukljucujeci kad je isao sa stock csi preko 300.

U proslom skupu sam dao te snimke Bozi(vebetu) pa ko bas hoce da ih vidi more od njega da uzme.

Link to post
Share on other sites

ti ih nemas vise????

Link to post
Share on other sites

ako imas brz internet mozes ih postaviti i ovde www.rapidshare.de

Link to post
Share on other sites

E31 cabrio je iz BMW-a izasao u par tacnije u 3 primerka i nije vise pravljen zbog toga sto bi imao istu

sudbinu kao NASCA C2.

Mada tuner KOENIG pravi konverzije 8-ice kupe u kabriolet tako da se ne zna koliko ima kabrioleta

E31 na putevima.Pokusacu da uploadujem bar onaj snimak BMW 850 kad ide 300+ naravno csi jer 850i posebno

sa cetverobrzinskim automackim menjacem nema sanse da to navuce.

Link to post
Share on other sites

aj probaj molim te

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

uh bre nek smanji neko sliku , molim vas

Link to post
Share on other sites

mnogo jasnije .......

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Nije mi jasno zasto su prestali da proizvode osmicu. Kakav bi to auto bio danas, sa tadasnjimdizajnom i danas izaziva uzdahe . . .

:D ...vratice oni nju nazad, kad tad... :preved:

Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zasto su prestali da proizvode osmicu. Kakav bi to auto bio danas, sa tadasnjimdizajnom i danas izaziva uzdahe . . .

prestali su da je prave zbog cene od 200 000 maraka , ljudi su se odlucivali za porse i slicne gluposti koji su tada bili jeftiniji a isto tako i brzi i skoro atraktivni ..... jednostavno prodaja nije isla bas najbolje

Link to post
Share on other sites