Provereni BMW doktor i to specijalista


Recommended Posts

Prosle nedelje sam posetio naseg drugara sa foruma ciji je nick bmw E30 drifter.Imao sam manji problem sa viskom,a i trazio sam da nabavim jos neke delove za moju kockicu.Ono za sta su majstori u mom mestu lupali glavu danima,on je provalio za par minuta.Dosao sam kod njega,covek je upalio masinu,pogledao,poslusao i veci deo problema resio,snabdeo me i sa dobrom kolicinom onoga sto ovde nisam mogao nabaviti,a uz put i nije skup.Tako da drugari,kad imate problem sa vasim ljubimcem,pravac kod Mirka

Link to post
Share on other sites

Ma sve ok,al ja sam odlucio kad imam ozbiljniji problem,da idem iskljucivo kod njega,ne menjam majstora vise.Sad u subotu kad sam isao u Obrenovac,nazvao sam ga,da ga pitam sta da radim,posto mi se auto poceo grejati nakon zamene hladnjaka,pa mi je covek ladno rekao da on ima prikolicu i da nije problem da mu se obratim u koliko ostanem u putu,da ce on doci po mene,ma AMSS mu nije ravan :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ne samo sto je dobar covek,vec je doktor za bmw.Moj iskren savet,sto Mirko kaze,to je tako i ne slusajte druge majstore,nemaju pojma,verujte mi,govorim iz iskustva :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahaha

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

:sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand:

Sjebala te Ljilja!

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je Mirko samo skroman,kao i svaki pravi covek,ali ok,ja samo sudim iz licnih iskustava.Uvek dobar savet,a i usluga boga mi,su iskustva sa moje strane barem.Iskreno se nadam da na ovom forumu ima jos pravih drugara kao sto je Mirko,i da cu jednog dana imati sansu bar jedan deo da i licno upoznam. :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A ti si strucnjak kao?

evo samo za tebe:

strucnjak nisam, daleko od toga, poznavaoc jesam, trudim se da znam sto vise o BMW, a ono sto ne znam ne pravim se pametan, nego cutim i pokusam da shvatim...

a ti derane, sad za kaznu skini moje nosace sa svog motora, napravi sebi bolje, kad nisu dovoljno strucno napravljeni za tvoje potrebe, pa onda me prozivaj...

Link to post
Share on other sites

evo samo za tebe:

strucnjak nisam, daleko od toga, poznavaoc jesam, trudim se da znam sto vise o BMW, a ono sto ne znam ne pravim se pametan, nego cutim i pokusam da shvatim...

a ti derane, sad za kaznu skini moje nosace sa svog motora, napravi sebi bolje, kad nisu dovoljno strucno napravljeni za tvoje potrebe, pa onda me prozivaj...

Nosaci skinuti davnih dana!

potrosena gomila materijala,lose izvarena,losa zavrsna obrada!

Ne pasuju sa skoro ni jednim gumenim nosacima!

Kenjas tu o Alpincu kako je on ne strucan a ne znas da koristis aparat za varenje!

Jos jedan strucni primer:

Otvoriti haubu na Vladinoj E34! Flaha vise nego sto je tezak auto!

Link to post
Share on other sites

Nosaci skinuti davnih dana!

to su ti jedini nosaci na kojima ces moci da vozis ono sto ti hoces, veruj mi....

potrosena gomila materijala,lose izvarena,losa zavrsna obrada!

Ne pasuju sa skoro ni jednim gumenim nosacima!

nosaci su do jaja, i zavareni pun var, a sto se obrade stoje to nije ni radjeno jer to nije tunnig staylin, vec przenje pun gas

i pasuje na nosace, rekao sam ti koje, kamion mislim da je iveko ili rival, nosac je 10cmx5cm oba dodju oko 1500din

Kenjas tu o Alpincu kako je on ne strucan a ne znas da koristis aparat za varenje!

i to sto kazes on je strucan, jebo mamu svoju, pokazao se, skroz..... meni prikolicu vari i nije mnogo omasio...

Jos jedan strucni primer:

Otvoriti haubu na Vladinoj E34! Flaha vise nego sto je tezak auto!

istina, ali sta je tu je snalazi se covek, a i ja budala se ne bunim, ko me jebe...

Link to post
Share on other sites

Nosaci skinuti davnih dana!

potrosena gomila materijala,lose izvarena,losa zavrsna obrada!

Ne pasuju sa skoro ni jednim gumenim nosacima!

Kenjas tu o Alpincu kako je on ne strucan a ne znas da koristis aparat za varenje!

Jos jedan strucni primer:

Otvoriti haubu na Vladinoj E34! Flaha vise nego sto je tezak auto!

:training1: to su prvi nosaci koje sam ja ikada napravio... iako se tebi ne svidjaju mnogo su moderniji nego mnogi koje moja konkurencija pravi... inace dosta moje konkurencije je varilo nosace za krak sasije kad su ubacivali 3.5 kad ih vec spominjes... sve strucnjak do strucnjaka... ah da sto se tice varenja, vareno sa elektro aparatom sa produznim kablom kineskim od preko 60m... super su oni i ispali ;) ti nosaci nisu pravljeni za gumene nosace od bmw-a... tako da sledeci put pitaj.

inace ja sam dosta napredovao od tad ali o tome necemo sad i ovde... sto se tice vladine petice ona je prica za sebe, probaj ti da ubacis m20 blok koji nije predvidjen za peticu u e34 v8 koji ima drugaciju glavu volana, abs kod usisne gume i tako dalje od problema sa sto manje ulaganja pa se opet javi... i hvala na kritici upucenoj od tebe, potrudicu se da jos bolje radim u buduce...

Link to post
Share on other sites

Mislim da sve to moze i bolje!

poslove sa min.troskovima ne prihvataj,kolega!!!

Cisto zbog ovakvih situacija i lepe reklame!

A ko je to vario nosace za krakove?

Link to post
Share on other sites

Mislim da sve to moze i bolje!

poslove sa min.troskovima ne prihvataj,kolega!!!

Cisto zbog ovakvih situacija i lepe reklame!

A ko je to vario nosace za krakove?

uvek sve moze bolje samo je pitanje ko je spreman da to plati a ko nije...

kad bi isao tom logikom onda bi se vratio u nemacku, nebi sedeo ovde gde ljudi nemaju para...

sto se tice lepe reklame, iznosi ti slobodno kritike za sve sto imas na moj racun... za sve imam odgovor, ja se lud ne pravim niti cu da zovem ikoga i da pretim zbog toga kao sto su meni pretili ;) ja se bas nesto ne trudim da se reklamiram, jer ko treba da zna za moje kvalitete taj i zna...

a za krakove se raspitaj necu ja da kazem posto mi je preceno pa nebi vise da kritikujem nikoga...

Link to post
Share on other sites

@ guru Mire

1. Ja bi radije zapalio i zguzvao grajferom nego sto bi ti dao da mi kasapis i 'varis' po autu!

2. Nisi ti nikakav servis da bi dospeo uopste u tu temu! Daleko si od toga,strucnjace!

3. 'da moze sale da me kritikuje' - Veruj mi da necu propustiti ni jednu priliku da te 'tovarim'

4. Mogu do sutra,veruj mi!

___________________________________

@ Ljilja

Znam vrlo dobro sto sam mu napisao! Nije za dzabe,vec zasluzno!

Sto niko od sarenih ne intervenise kada doticni strucnjak i jos jedan umetnik pocnu da pljuju i da seru po nasem drugu i bratu Alpincu(Koji je uvek izlazio-

u susret svima i pomagao na oba foruma)?

Te ovo te ono!

Te limarska ne odgovornost! (Sto je umetnik trazio da se tako uradi-Licno sam bio tu)

A posle umetnickog shvatanja da nije kompetentan da napravi auto da radi umetnik(jer ima posebno umece da razjebe svaki auto koji mu padne pod ruke) pocinje iz besa prema svemu da pljuje nekog ko mu je pomogao!

Elem da ne smaram jer je prica predugacka!

Stojim iza toga sto sam mu rekao!

Vidis ja ne mogu da precutim tako nesto!

Link to post
Share on other sites

Sve 5, svako gresi, samo nemojte da nekvalitet pravdate jeftinom naplatom, neee, tako se definitivno ostajje los <_<

Varenje nije prosta stvar, ne uci se preko noci, tako da sve ove primedbe su razumne, ali i Mirkovi odgovori :good:

Link to post
Share on other sites

@ guru Mire

1. Ja bi radije zapalio i zguzvao grajferom nego sto bi ti dao da mi kasapis i 'varis' po autu!

2. Nisi ti nikakav servis da bi dospeo uopste u tu temu! Daleko si od toga,strucnjace!

3. 'da moze sale da me kritikuje' - Veruj mi da necu propustiti ni jednu priliku da te 'tovarim'

4. Mogu do sutra,veruj mi!

___________________________________

@ Ljilja

Znam vrlo dobro sto sam mu napisao! Nije za dzabe,vec zasluzno!

Sto niko od sarenih ne intervenise kada doticni strucnjak i jos jedan umetnik pocnu da pljuju i da seru po nasem drugu i bratu Alpincu(Koji je uvek izlazio-

u susret svima i pomagao na oba foruma)?

Te ovo te ono!

Te limarska ne odgovornost! (Sto je umetnik trazio da se tako uradi-Licno sam bio tu)

A posle umetnickog shvatanja da nije kompetentan da napravi auto da radi umetnik(jer ima posebno umece da razjebe svaki auto koji mu padne pod ruke) pocinje iz besa prema svemu da pljuje nekog ko mu je pomogao!

Elem da ne smaram jer je prica predugacka!

Stojim iza toga sto sam mu rekao!

Vidis ja ne mogu da precutim tako nesto!

koristi svaku priliku da me pljujes posto sam ja pljuvao tvog brata alpinca, samo napred osveta je slatka, samo sto meni ne smeta tvoja osveta nego mi je sasvim simpaticno sto se lozis na mene... o tvojim nepristojnim ponudama da ni ne pricam, steta sto ljilja brise tvoja vredjanja...

molim te pre nego sto me sledeci put kontaktiras kad ti nesto treba seti se svih tvojih pljuvanja na moj racun pa nemoj da se zalis sto necu da ti iznajmim prikolicu, da ti odgovorim na poruke kad ti trebaju motori za e34 i tako dalje... ako me pljujes nemoj me zvati kad ti treba usluga...

ja servis nemam, niti sam ikada imao, niti cu ikada imati, za razliku od tebe "MAJSTORE"... steta sto nema gurua bate na ovom forumu da te spusta kao sto te spusta tamo za tvoja majstorska dela...

evo jedna samo za tebe, ovog sam tako sjebao da nikako neide i nikakve rezultate nece postici nikada...

savicv8.jpg

Link to post
Share on other sites

E OVAKO,POSTO SAM JA OTVORIO OVU TEMU,PRVO CU DA ZAMOLIM SVE DA PRESKOCE VREDJANJA I PROZIVKE,JER JE TEMA OTVORENA DA BI SE NEKO POHVALIO,A NE KUDIO I PLJUVAO.U PROTIVNOM CU MORATI DA ZAMOLIM ADMINISTRATORE DA TEMU ZATVORE I BRISU.Svi mi gresimo po nekada u poslu,ne odradimo nesto kako treba,ali to nije razlog za javne prozivke i vredjanja.Ljubomoru u koliko je prisutna,zamolicu da lecite zdravom konkurencijom,a ne vredjanjem.Sto se tice samog Mirka,licno imam lepo iskustvo i saradju sa njiim i za sad nemam primedbi na rad,a ni na cenu.Licno mislim da se ovde radi samo o ljubomori,ali nije iskljuceno da gresim.ZAMOLICU ADMINISTRATORE,DA CELU OVU TEMU BRISU,U KOLIKO SE OVA PROZIVKA NASTAVI.MISLIM DA SVRHA OVOG FORUMA TREBA DA BUDE DRUZENJE LJUBITELJA BMW AUTOMOBILA,RAZMENA ISKUSTAVA I UZAJAMNA POMOC OKO NEKIH PROBLEMA,A NE PLJUVANJE I PROZIVANJE.POCINJEM SE OSECATI ODGOVORNIM ZA OVE PROZIVKE,JER SE PISU PO MOJOJ TEMI,A TO NI U KOM SLUCAJU NIJE BILA MOJA NAMERA.ADMINISTRATORIMA U NAPRED HVALA NA RAZUMEVANJU.

Link to post
Share on other sites

samo se ti opusti drugar, ja sam zamolio da se ova pljuvacina prebaci u ovu temu, mislim da svako ima pravo kako da me pohvali tako i da me kritikuje, najveca greska bi bila da se ovo sve obrise...

oni koji su zadovoljni nek hvale a oni koji nisu nek iznose kritike a oni koji nemaju kulture, vaspitanja, iskustva sa lazovima i prevarantima pa misle da su im oni braca, nek vredjaju, ja nemam nikakav problem sa tim ;)

Link to post
Share on other sites

Ok,ako je to na tvoj INSIST,ali opet ponavljam,zdrava konkurencija,a ne pljuvanje i vredjanje :rolleyes:

Link to post
Share on other sites