Recommended Posts

BOSCH nikakoooooo nemoj da stavljas!!!! imao sam ga na calibru, i na coupe-a do prije mjesec dana, to ne valja nista... ja sam prezadovoljan sa BLACK HORSE-om, imam ga i u coupe-a i u compact-a... znaci moja preporuka ili Varta ili Black Horse novi... eh da, i nek bude isto 66ah, ipak je to shestak... ja sam sebi uzeo 66ah na 320i

izbjegavaj akumulatore koji su "zatvorenog" tipa tj. koji imaju gel u sebi... to je katastrofa..

Link to post
Share on other sites

Topla su sada medju najboljima!

Nego jedno pitanjce. Treba da stavim akumulator u M-a da bi mogao da ga palim. Njemu je deklarisan akumulator od 66ah a ja imam jedan od 75ah koji ne sluzi nicemu pa bi lepo mogao da ga iskoristim. Jel moze da smeta ako se stavi jaci?

Link to post
Share on other sites

Topla su sada medju najboljima!

Nego jedno pitanjce. Treba da stavim akumulator u M-a da bi mogao da ga palim. Njemu je deklarisan akumulator od 66ah a ja imam jedan od 75ah koji ne sluzi nicemu pa bi lepo mogao da ga iskoristim. Jel moze da smeta ako se stavi jaci?

naravno da nece smetati bitno je da nije slabiji a tebi je bitan napon a on je 12V

stavi ga i uzivaj

Link to post
Share on other sites

a sto se bosha sa gelom tice koristio sam ga dugo i radio je extra dobro

kod njega je bitno da punjenje bude perfektno od 14,5-14,8 ako nije onda se brzo sjebe

topla su isto dosta kvalitetni i njega sam koristio i imaju dosta dobru cenu 100 a/h kosta oko 10 000

hors ne daj boze

ovog e34 kad sam kupio bio je hors i posle manje od godine sam ga menjao jer ne drzi struju a bio je u garanciji i nisu mi se bacale pare za drugi

i taj sam juce zamenio posle nekih 5 meseci iz istog razloga

jedina dobra strana horsea je slaba cena i sto tolerise lose punjenje

toliko o hvaljenom horseu

Link to post
Share on other sites