BMW E24 M635csi


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 10 months later...

tek sam sada provalio za ovaj sajt i forum....bas je dobar... :) Moj cale je imao 635 csi mislim daje bilo 1999 ili 2000....u to e bio auto nazalost nemam

sliku nijednu njegovu nemam pojma zasto ga nismo nikada slikali....bio je teget skoro crne boje...bio je neverovatno spusten...i imao je ogroman spojler koji je bio jedno 20sirine i bio e bas masivan i dan dadas se secam njegovog dodira a tada sam imao 7 ili 8 godina ....imao je petokrake O.Z felne koje su bile ogromne....nikada nisam video ni slicnu ajkulu...a gledao sam sve slike na netu od takvih sestica nijedna nije bila slicna...unutra je imao krem kozu i one kadice pozadi sa ogromnim zvucnicima iza ledja...bio je neverovatan....obozavao sam ga kao i moj cale i cela moja porodica bio je neverovatan prosto smo se zaljubili svi u njega i moj cale dobar covek...mi krenuli na more i cale je imao i jednu opel suzu i kao idemo na more sa njom jeftinije je...i da bmwa drugaru....i on dok smo bili na moru ga slupa u 29 novembru....isao je preko 140 km/h u autu je bilo njih cetvoro i poceo je naglo da koci naleteo na baricu i proklicao unistio je 4 parkirana automobila i 406 mislim da je pezo 6dana star...i 2kontejnera i banderu koja se naslonila coveku na terasu....inace bio je pijan bmw je bio unisten..auto je neverovatno jak...kko da je blindiran...bio je pravi bolid za trke...inace cale je imao sudar na pancevackom mostu bio je u lancanom sudaru peti auto ispred njega je unistio skroz i dva ispred njega bas dobro...a njemu je bio ulubljen vezni lim 2 santimetara samo...vozio je oko 100km/h inace posle toga smo svi patili bukvalno za tim autom...on je nama neverovatno prirastao za srce...pokusali smo to da zamenimo raznim dzipovima... (sevrolet blajzer, pajerom,i sada hamerom 2....) ali sada smo uzeli bmw 645 ci 2005..platneni krov...auto je neverovatan...pomalo nas podseca na njega..ja sam obecao da cu sebi kad tada kupiti staru sesticu....to je auto mojih snova.... :DDD

Link to post
Share on other sites

Dobrodosao,imas temu predstavljanje clanova pa mozes tamo da se pretstavis,a onda u temi automobili clanova pretstavis svoj auto i ubacis koju sliku,i tako,nedeljom se skupljamo na poligonima na parkingu sportskog centra banjica od 19h znaci svake nedelje,pa mozes da dodjes i da se druzimo,nas nekoliko je uvek tamo bez obzira da li je kisa sneg sunce ili bilo sta.Uzivaj na forumu i dobrodosao

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Bagi u Popovcu, selo kod Nisa, drzi auto otpad bmw-a i poseduje zeleni 633csi, to je mnogo redji motor nego 635csi ali ga je bukvalno upropastio...

Link to post
Share on other sites

Prosto mi malo neverovatno da postoji ovakav automobil u ovakvom stanju u Srbiji... :prankster2: :dance3:

Bagi u Popovcu, selo kod Nisa, drzi auto otpad bmw-a i poseduje zeleni 633csi, to je mnogo redji motor nego 635csi ali ga je bukvalno upropastio...

Hahahahah

Ne bre nije...

Narocito sa hromiranim retrovizorima hahahahaha ali imaju i zmigavac...

Doduse on ga ne vozi nego mu stoji vec sta ja znam 5-6 mozda i vise godina... Verovatno moze da se uzme taj auto za male pare.

Link to post
Share on other sites

E Sicko, nema onaj ni veze sa sesticom.. znaci uzas. A enterijer, jesi li snimio? xexe a hromirani retrovizori su bas tragedija kao i boju kojom ga je okrecio...

Link to post
Share on other sites