Recommended Posts

evo da vam predstavim moj driftomobil, koji je nastao za samo 7 dana, zbog toga nemojte zamerati za sitne nedostatke koje auto ima. zavrsen je u boxu u kragujevcu u subotu i bez probe pravo na stazu... :)

ovako je sve pocelo:

popravka limarske nemarnosti...

IMG_0246.jpg

IMG_0250.jpg

IMG_0256.jpg

malo poziranja :)

IMG_0267.jpg

srce

IMG_0259.jpg

IMG_0258.jpg

IMG_0265.jpg

priprema za farbanje

IMG_0278.jpg

IMG_0277.jpg

nista bez zenske pomoci

IMG_0276.jpg

rol bar

IMG_0282.jpg

IMG_0283.jpg

IMG_0284.jpg

IMG_0285.jpg

IMG_0296.jpg

IMG_0297.jpg

IMG_0298.jpg

IMG_0304.jpg

IMG_0306.jpg

Link to post
Share on other sites

i onda je poceo jedan od gorih perioda u mom zivotu, cetvrtak na petak noc, petak ujutru treba vec da se krene u kg a auto jos ni blizu kraju... nisam spavao uopste od cetvrtka ujutru do ponedeljka, mogli smo zena i ja da izginemo bar 7, 8 puta posto sam toliko puta bukvalno zaspao za volanom tokom tih par dana... tada i nikad vise ovo nebi radio ponovo...

cetvrtak noc...

IMG_0376.jpg

IMG_0377.jpg

IMG_0389.jpg

IMG_0392.jpg

IMG_0272.jpg

IMG_0406.jpg

spisak stvari koje jos treba da se obave

IMG_0414.jpg

petak ujutru

IMG_0415.jpg

IMG_0416.jpg

iz razloga silne vremenske tenzije nemam slika gotovog auta sem sa staze sto sam nasao...

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/224166_1524957262433_1789702879_914453_5457762_n.jpg

DSC4058.jpg

Link to post
Share on other sites

i da dodam jos: 87 godiste, pus sasije, vodi se kao 320i, profi rol bar, motor iz m535 e28, pletena grana, cip tuning, minimalno 230ks, servo letva od e36, prepravljen ugao skretanja, zadnji amortizeri kw, prednji amorti standart, prednje gume toyo888, zavaren dif 3.25, poluosovine od 324td, dve kadice, jedna sparko odlicna, druga neka no name tapacirana sveze, pojas vozacev u 4 tacke, suvozacev u 3 tacke, duboki volan za drift, itd, jos mnogo sitnica...

Link to post
Share on other sites

Svaka cast za trud i za sve one koji su pomogli da se to realizuje do KG, bravo :thumbsup:

naravno, hvala puno SVIMA koji su pomogli da se to zavrsi na vreme, takodje i tebi, sto si spasavao sto se spasiti da :D

Link to post
Share on other sites

nista bez Secerova :D

jbg kad mi je uvalio sestru, sad moram da cutim i da ga trpim :D

' date='04 June 2011 - 03:14 PM' timestamp='1307192508' post='160307']

hehe dobro je da si izvuko zivu glavu :P

totalno nepotrebno sve ovo ali sta cu kad volim... :D

Mislim da bi nam i momci iz Overhaulin i slicnih emisija pozavideli. :rolleyes:

Oduzices se ti za onih 36 sati rada non-stop samo polako :P :lol:

samo se ti nadaj, platice ti bog!!! :D

Link to post
Share on other sites

matori svaka cast za tako kratko vreme si napravio azdaju,ja vec 2 godine gitujem ovog mog i nikako da pocnem :)

lako je njemu kad ima jake prijatelje!

Link to post
Share on other sites

svaka cast momci,za ovo trb mnogo ljubavi da se uradi tako brzo...puno srece i uspeha sa ovom kockicom...

Link to post
Share on other sites

lako je njemu kad ima jake prijatelje!

Covek ima volju i zna da ce on da ga vozi,ja kola nazalost idalje delim sa caletom sto znaci da vozim auto kad god njemu dune.Poslednji put sam seo za volan za Uskrs,tako da s jedne strane mi zao automobila sto propada a sa druge strane mi se neulaze u auto koji vozim jednom mesecno ;)

Mirko izvini za off

Link to post
Share on other sites

Brate.....najjaca slika ti je iz kanal.....metni je na profil na Face :)

razmislicu :)

lako je njemu kad ima jake prijatelje!

a tek sto bi mi bilo lako da imam bogate prijatelje... :(

svaka cast, to je ljubav . :thumbsup:

hvala, to je ljubav i ludost u jednom :)

svaka cast momci,za ovo trb mnogo ljubavi da se uradi tako brzo...puno srece i uspeha sa ovom kockicom...

hvala, na zalost ova kocka mora da se proda :(

kakva fenomenalna prica i slike....bravo Mirko!! :)

ajoj ovo je samo deseti deo cele price, ali na zalost ostatak nije za siru javnost :)

Svaka cast, to se zove tenzija...

Mene samo zanima, sta ce u celoj prici, Ziletu toplomer u rukama :D?

hahahahaha :D to je marker sa kojim je skrabao po rol-baru :)

Link to post
Share on other sites

...kakva pedantnost u odgovorima..nikog nije propustio.....Mirko mi uliva poverenje sve vise :)

ajoj ovo je samo deseti deo cele price, ali na zalost ostatak nije za siru javnost :)

znamo mi sta je ostatak - a to je: da nista ne bi bilo tako bez one devojcice na slici :)

Link to post
Share on other sites

...kakva pedantnost u odgovorima..nikog nije propustio.....Mirko mi uliva poverenje sve vise :)

znamo mi sta je ostatak - a to je: da nista ne bi bilo tako bez one devojcice na slici :)

:) pa bogami da nije bilo "devojcice" nebi nista ni bilo od tog auta, ali sva sreca pa me moja "devojcica" podrzava... :D

Ne bi, auto bi bio spreman 3 meseca pre roka ;)

:D bio bi da nije bio savicev v8 u garazi, nije zena kriva, ja sam :unsure:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...