E36 M3 1000 PS


Recommended Posts

Da se nenalupate mnogo na ovu temu, DA Motorsport ili ne zna to da napravi ili blok od M3E36 to ne moze da izdrzi. Petosevic je platio za varijantu od 1...ks i oni su pokusali to da naprave, ali nije blok izdrzao.

Onda su turski dundjeri udarili hilzne u M ov blok i ugradili manji turbo misleci da ce to tako piti vodu.

Postoji vremensko ogranicenje posle kog strani automobil mora da se istera iz Turske, oni su ga zvali dan pre isteka roka, rekli da je gotovo i naravno navrat nanos je auto isteran napolje bez ikakvih proba, dok se Petosevic opasuljio vec je uveliko bio u Beogradu, dzaba naknadne raspravke i slicno, da nepsujem zednog su ga preko vode preveli.

Da stvar bude gora i to sto su " napravili " nikako nije radilo a naravno ni dugo.

Debljina bloka motora M3 izmedju cilindara je 6mm, sta se desi kad se razbusi i uglave hilzne moze svako da pretpostavi, naravno rikne blok.

Nije bitno koji je narod u pitanju, bitno je znanje a ovi iz DAMotorsporta se bas i nisu proslavili.

Link to post
Share on other sites

Naravno da se nisu proslavili.Pa dobro bar su pokusali,jedino sto su njega osisali ni za sta.Sam je rekao posle da je bolje da je isao kod nekog evropskog tunera vise bi konja dobio za te pare

Link to post
Share on other sites

Da se nenalupate mnogo na ovu temu, DA Motorsport ili ne zna to da napravi ili blok od M3E36 to ne moze da izdrzi. Petosevic je platio za varijantu od 1...ks i oni su pokusali to da naprave, ali nije blok izdrzao.

Onda su turski dundjeri udarili hilzne u M ov blok i ugradili manji turbo misleci da ce to tako piti vodu.

Postoji vremensko ogranicenje posle kog strani automobil mora da se istera iz Turske, oni su ga zvali dan pre isteka roka, rekli da je gotovo i naravno navrat nanos je auto isteran napolje bez ikakvih proba, dok se Petosevic opasuljio vec je uveliko bio u Beogradu, dzaba naknadne raspravke i slicno, da nepsujem zednog su ga preko vode preveli.

Da stvar bude gora i to sto su " napravili " nikako nije radilo a naravno ni dugo.

Debljina bloka motora M3 izmedju cilindara je 6mm, sta se desi kad se razbusi i uglave hilzne moze svako da pretpostavi, naravno rikne blok.

Nije bitno koji je narod u pitanju, bitno je znanje a ovi iz DAMotorsporta se bas i nisu proslavili.

Potpuno se slazem nebi ni sam mogo bolje napisat :P

DA motorsport nije nikad ni imo 1000ks M3,vazda su pricali i po americkim forumima od 2002ge ja mislim,ali nikad nista da dokazu nikad nijedan dyno nije postavljen niti ijedan drugi dokaz.Mert iz DAMotorsport je bio postavio Dyno ali posle analize vidilo se da je falsifikovan bio posto uopste nije bila BMW masina upitanju,a i pogresno je stavio gde se ukrstaju HP i torque trebalo je na 5250 ja mislim al nisam siguran davno je bilo :rolleyes:

Jedino ko pravi prave 1000ks BMW su Svedjani i Norvezani i ima dva ili tri BMW sada u USA koji prave oko 1000WHP :preved:

Link to post
Share on other sites

U pravu si ni ja nisam video ni jedan njihov dyno test.Znaci samo su se dobro izreklamirali,nikad se oni nece promeniti pravi su turci.A Svedjanima i Norvezanima svaka cast stp se tice kolekcije konjica

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

..seca li se neko njihovog prethodnog VELIKOG projekta, isti auto samo sa kompresorom i 700ks !!!!!

...VS motor nema nikakve veze sa turcima, oni su se dokazali !!!

Link to post
Share on other sites