Salute svim fanovima BMW-a


Recommended Posts

Zovem se Daniel iz Futoga sam. Kao i svi ovde na forumu veliki sam fan BMW-a. Jos kao mali imao sam priliku da se provozam u jednom bmw serije 3 i jos tada pun utisaka secam se..pomislio sam, ako ikada budem imao svoj auto bice to BMW serije 3 :) To je bilo to, ljubav na prvi pogled kako se kaze ali na zalost sve ove godine nisam nikako uspeo da kupim sebi jednog. Uvek su tu bili drugi automobili koji su bili od matoraca ili nesto iz kompenzacija itd. Ove godine se potrafilo da definitivno moram nesto sebi da kupim jer sam u nedostatku auta tako razmisljam da "KONACNO" obradujem sebe sa autom za kojim srce kuca tolike godine. Necu ici kao i svi ostali i kupavati neka sranja od kola, koja su skroz plasticna i hvaliti se svima kako imam abs, servo i klimu, nego cu se drzati oldschoola i pazariti sebi neki pristojan E30 u sto boljem stanju na kojem cu raditi, sredjivati i na kraju voziti sa uzivanjem :)

Iz tog razloga sam i ovde. Ovo je mnogo koristan forum koji citam vec duze vremena, mnogo bmw fanova koje rado dele svoje utiske sa ostalima, kao i neiscrpni saveti dosta dobrih majstora koji svakodnevno pomazu u resavanju problematike Ovih automobila.

Veliki pozz za sve!

Cheers

Link to post
Share on other sites

Hvala svima na dobrodošlici i nema na čemu ljiljo :)

@voja

ne poznajem ivana horvata, mislim da ima jos novosađana ovde na forumu, možda ga neko drugi poznaje..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...