POHVALE & PREDLOZI vezani za Forum


Recommended Posts

Aktuelno....:)

Znaci, pohvale i predlozi....vezani za Forum

Namerno je izostavljena rec “Kritika” jer...

..lako je nabacati samo kritike (preko toga prelecemo pogledom)....hocemo da cujemo predloge (koji ce nam biti tema za razmisljanje)

adm & mod tim

Link to post
Share on other sites
  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...bezanje od problema oznacava slabost...predlog....obrisan komentar (post) , minus...tri minusa = zuti karton , dva zuta kartona = nedelju dana zabrane pristupa forumu (sve u cilju da se prvo razmisli izmeri pa napise) -i da se malo dezurne palivatre i provokatori...obaveste da smo svi ovde samo zbog BMW-a da nas povezuje zajednicka strast..a prozivke i ostalo....na nekome drugom mestu poz !

Link to post
Share on other sites

...bezanje od problema oznacava slabost...predlog....obrisan komentar (post) , minus...tri minusa = zuti karton , dva zuta kartona = nedelju dana zabrane pristupa forumu (sve u cilju da se prvo razmisli izmeri pa napise) -i da se malo dezurne palivatre i provokatori...obaveste da smo svi ovde samo zbog BMW-a da nas povezuje zajednicka strast..a prozivke i ostalo....na nekome drugom mestu poz !

Nesto na moj racun?

Link to post
Share on other sites

Posto ne mogu da napisem kritiku, napisacu pohvalu da mi ovaj forum radi najsporije od svih (ucitavanje strana), i dacu predlog da to malo ubrzate ako je do vas :)

Link to post
Share on other sites

Ja bi pohvalio nove clanove koji prvo iscitaju malo forum i teme i ne daj boze koriste opciju "search" te zbog toga nemamo zilion tema kupujem e46 dizela, zanimam me bla bla bla...

Samo napred!!!

Link to post
Share on other sites

Posto ne mogu da napisem kritiku, napisacu pohvalu da mi ovaj forum radi najsporije od svih (ucitavanje strana), i dacu predlog da to malo ubrzate ako je do vas :)

Ja bi pohvalio nove clanove koji prvo iscitaju malo forum i teme i ne daj boze koriste opciju "search" te zbog toga nemamo zilion tema kupujem e46 dizela, zanimam me bla bla bla...

Samo napred!!!

Slazem se

:big_boss:

Link to post
Share on other sites

da ubacimo neki erotski deo, dajte ljudi ozbiljno..... ja bih sebe preimenovao u moderatora tog dela foruma i striktno samo na to, a ime bih promenio umesto vlada_v6 u nolle erotoman ako se slazete

ovo je jedini konkretni predlog do sada sve ostalo sta ovde pisu, pisu ljudi jer nemaju zdravstvenu knjizicu...

Link to post
Share on other sites

samo da se javim....da znate da citam sve ovo...a nije i da ne razmisljam o Vladinom predlogu :)

...

Predlog: brisite oglase koji nisu aktuelni, tj. za stvari koje su prodate.

brisem ja to s vremena na vreme..nekad odmah nekad naknadno...moj je predlog da se brisu svi oglasi koji su neaktivni u poslednjih recimo 45-60 dana....pa kome treba neka postavlja ponovo

Link to post
Share on other sites