POHVALE & PREDLOZI vezani za Forum


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Znam da sam dosadan, izgleda da samo meni fali login na forum preko tapatalka :( Proslo jos nekoliko novih verzija tapatalka, a nas forum ne proradi. Moze li neko od admina da posalje neki komentar-mail tapatalku, da strucno prijavi gresku?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Neverovatno koliko starih clanova nije vise aktivno....

Dnevno udjem 10ak puta na forum po automatizmu,nikad vise od 5-6 ljudi u isto vreme...

Bas sranje,a pre je bila zajebancija non stop.

Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, marko13 said:

Sve forume su sahranile kojekakve drustvene mreze. A clanovi se zasitili.

Nazalost, tako je ...

Ja prepoznajem par likova sa foruma po raznim FB grupama ... 

Na forumu jos i postoji neki nivo i kulture obracanja i ponasanja ... po tim grupama ... horor ...

 

Ja sam nekako odvec mator, pa volim vise forum ... lakse se snalazim kada nesto trazim, lakse citam teme i slicno ....

Link to post
Share on other sites

Pa sam si napisao "mnogo veci" mali smo mi. A opet sve je do para, onaj ko vozi i ima da se igra sa kolima ne zanima ga to... Onaj ko ima zelju nema para pa tako da ni trziste nije veliko. Mislim na trziste ljubitelja bmw kola. Pa i drugih kola.

Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice, ne moraju ni da objavljuju oglas jer sam u medjuvremenu prodao X1 koji sam pokusao ovde da oglasim. Inace, oglas sam postavio u petak vece. Bravo za admine BMW fan kluba. Izgleda da su tu samo kada se kupi kes od clanarina... ?

Link to post
Share on other sites

Sale, hvala ti, pevaju ti Grobari ! ?

X1 je u stvarno izuzetnom stanju. Hteo sam ovde da ga oglasim jer mislim da je bio vredan toga. Koga interesuje, moze da ga pogleda na mojoj FB stranici jer sam ga izbrisao sa komercijalnih oglasa. 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Vuce, hvala i tebi. Uskoro ce biti jedan F10 Luxury line iz 2014. godine. Pratite stranicu na FB. Tamo izbacujem samo deo onoga sto uvezem iz CH. Dosta automobila prodam pre nego sto ih oglasim. ;) 

Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, Zeljkamp said:

Vuce, hvala i tebi. Uskoro ce biti jedan F10 Luxury line iz 2014. godine. Pratite stranicu na FB. Tamo izbacujem samo deo onoga sto uvezem iz CH. Dosta automobila prodam pre nego sto ih oglasim. ;) 

Astru sam zaboravio, astra je bila strava :) Ako nista docicu da obidjem taj f10 :)

Link to post
Share on other sites

Drago mi je da ti se svidjaju moja vozila. Inace, F10 je u izuzetnom stanju i u dobroj opremi, tako da sam prilicno siguran sam da ce ti se svideti. ;) 

Link to post
Share on other sites