POHVALE & PREDLOZI vezani za Forum


Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa recimo da ce to biti neka vrsta cenovnika , neko ko trazi odredjene delove ,imace uvid u sve , sta je prodato i najbitnije , za koliko para ,pa nece postavljati pitanja tipa " koliko kosta ovo-ono" , jedino sto bi uveo u oglase je obavezna cena

Link to post
Share on other sites

to bi bilo tacno kad bi neko na forumu nesto zaista i citao a posto svi uglavnom traze instant resenje i informacije, samo stoji bezveze i nicemu ne sluzi. najbolje bi bilo kada bi oglasi bili zakljucani sa obaveznim kontaktom i cenom pa koga sta zanima nek zove. i u okviru malih oglasa napraviti podforum feedback i tu lepo da napise svako sta ima, pozitivno i negativno. da se malo prorede prevaranti na forumu.

Link to post
Share on other sites

aha...ok...

zakljucani oglasi su mi malo sterilna varijanta...koji komentari tebe nerviraju? tipa: e, da imam kesha...i sl? razumem...mene vise smaraju diskusije oko date cene...

mislim da najvise smaraju oglasi u kojima se prodaje gomila delova (tipa: e34 u delovima...) gde se na 10 stranica rasteze prica sta je prodato (deo po deo od gomile) ...umesto da prodavac sistematizuje ono sto je ostalo za prodaju...al, takvih je nekoliko...tu bi trebalo skresati pojedinacna pitanja tipa: jel imas ovo ili ono...

a inace, cena je obavezna u oglasu...

Link to post
Share on other sites

mozda deluje sterlino ali paznja ne treba da bude okrenuta oglasima i da se diskusije tamo vode. udjes, pregledas, ako te nesto zanima okrenes, kupis, ako ne, idemo dalje.

da ne bude zabune, mene licno ne nerviraju komentari u oglasima.

Link to post
Share on other sites

Oglas kada prestane da bude aktuelan nek se zakljuca, tako se i pre otvaranje teme vidi.

Aktuelan oglas nek bude otvoren za pitanja, jer se moze destii da neko pita nesto konkretno za predmet prodaje, tako ce pitanje i odgovor biti javni i nece morati da se ponavlja...

Link to post
Share on other sites

Oglas kada prestane da bude aktuelan nek se zakljuca, tako se i pre otvaranje teme vidi.

pa naravno da se zakljucavaju a onda, rekoh, s vremena na vreme brisu....

interesuju me dalja misljenja na temu da se brisu oglasi koji stoje kao aktuelni stariji od 60-90 dana...

Link to post
Share on other sites

Da ne bih JA pisala kako bi trebalo da izgledaju odgovori u temama "Pitajte majstore", Covek lepo dao sugestiju u jednoj temi a ja bila slobodna da je ubacim i OVDE :)

Zasto dajes pretpostavke kad neznas....

Druga stvar, covek je napisao da je radio optiku, trebalo bi procitati sve postove pre nego sto se da komentar...

Link to post
Share on other sites

da predstavljanje clanova bude jedna tema u kojoj ce svako napisati o sebi koju. ne kao juce, dodje indijanac i odgovori na 30 tema sa dobro dosao.

Link to post
Share on other sites

ajd da malo sistematizujem dosadasnje...:)

...obrisan komentar (post) , minus...tri minusa = zuti karton , dva zuta kartona = nedelju dana zabrane pristupa forumu (sve u cilju da se prvo razmisli izmeri pa napise) -...

...ovaj forum radi najsporije od svih (ucitavanje strana), i dacu predlog da to malo ubrzate ako je do vas :)

...nedovoljno koriscenje opcije "search" te zbog toga nemamo zilion tema kupujem e46 dizela, zanimam me bla bla bla...

...da ubacimo neki erotski deo, dajte ljudi ozbiljno..... ja bih sebe preimenovao u moderatora tog dela foruma....

..moj je predlog da se brisu svi oglasi koji su neaktivni u poslednjih recimo 45-60 dana....pa kome treba neka postavlja ponovo

...najbolje bi bilo kada bi oglasi bili zakljucani sa obaveznim kontaktom i cenom pa koga sta zanima nek zove...

...da predstavljanje clanova bude jedna tema u kojoj ce svako napisati o sebi koju. ne kao juce, dodje indijanac i odgovori na 30 tema sa dobro dosao...

ajmo dalje...:)

Link to post
Share on other sites

Ne znam kako bese da li se prilikom registracije na forum unosi datum rodjenja , cini mi se da da..?

E sad bilo bi lepo kada bi ispod avatara i to ugurali, koliko ko ima godina.

Razlog. Nekad je suludo trositi reci.

PS. Za Ljilju i ostale devojcice na forumu ovo ne vazi :D

Link to post
Share on other sites