POHVALE & PREDLOZI vezani za Forum


Recommended Posts

Ne znam kako bese da li se prilikom registracije na forum unosi datum rodjenja , cini mi se da da..?

E sad bilo bi lepo kada bi ispod avatara i to ugurali, koliko ko ima godina.

Razlog. Nekad je suludo trositi reci.

PS. Za Ljilju i ostale devojcice na forumu ovo ne vazi :D

za njih vec znas hahahahahha :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...E sad bilo bi lepo kada bi ispod avatara i to ugurali, koliko ko ima godina.

Razlog. Nekad je suludo trositi reci.

hahaha...kad bi tako bilo onda JA ne bih trebala ovde ni rec da progovorim (na znam gde sam sabila ovih 4000 postova) :D ...znaci, godiste je relativna stvar...al, dobro..nekada znaci nesto....:)

PREDLOG: ispod avatara bi trebalo da stoji: LOKACIJA, AUTO, LINK DO AUTA, BROJ POSTOVA (ili datum registracije), ostalo da stoji u profilu

"GLUPAVI NAZIVI TEMA"

glupe nazive tema obicno ja preformulisem u manje glupe :D ...brze je nego da ja to brisem, obavestim clana, on ne vidi poruku, pita gde je post..rasplinjavanje itd...

pa sad...ako mislite da cu JA bolje definisati problem od VAS onda pisite i dalje nazive tipa "problem...pomagajte..." a ako, ne daj Boze, koristite opciju "search" ne verujem da cete upisati rec "pomagajte" vec nesto konkretnije...

Link to post
Share on other sites

a ako, ne daj Boze, koristite opciju "search" ne verujem da cete upisati rec "pomagajte" vec nesto konkretnije...

Pu, pu, pu.... Jezik pregrizla...

Link to post
Share on other sites

moze li da se popravi da ne otvara linkove za slike u istom prozoru vec u drugom prozoru

Koji pretrazivac koristis?

Meni firefox 5.0 otvara na levi klik u novom tabu i odmah prikazuje a na scroll otvara novi tab ali ostajes na istom mestu

Link to post
Share on other sites

Ladno sam instalirao ie8 :)

tools/internet options/tabs-settings/obelezi-always open pop-ups in new tab

Meni je sad ovako sveze instaliran otvarao u novom prozoru,sad otvara u novom tabu ;)

Link to post
Share on other sites

IE nema veze sa mozgom,sad sam bas probao na automobili clanova ovaj x5,jednom otvori u istom prozoru kad vratim nazad istu sliku sledeci put otvori u novom tabu,iskljuceno mi da odmah pokaze new tab,on retard odmah ode na njega....

Sad mi je jasno zasto ga ne koristim 5-6god :angry:

p.s Sporiji je od FF makar 2 puta ako ne i vise.

Link to post
Share on other sites

dobar je chrome, brzi je od mozile :)

Nemoj da vas cuje Chuck Norris... Kakve Mozile i google chrome, zna se koje najbrzi... :acute:

Link to post
Share on other sites

Ovi oglasi na forumu postaju iritantni, postoji toliko ljudi koji su napisali poveliki broj postova i vidi se da nisu budale jer ne postavljaju glupe teme, pomazu drugima i sl, i kad postave oglas cekaju 100 god da se on pojavi, mislim da bi ljudima koji su provereno "normalni" trebalo omoguciti postavljanje oglasa bez provere admina.

Link to post
Share on other sites

ajd ne preteruj..."cekas 100 godina"....nekad pisete samo da bi ste napisali nesto...

cini mi se da sam prekjuce postavio ovaj oglas, snaci ako danas napisem, prekosutra izlazi...

Link to post
Share on other sites

Mozda da se promeni malo izgled foruma. Nekako je bledunjav i anemican. Znam da je plava BMW boja itd... Mozda nesto slicno kao npr BJB ili tako nesto.. Inace sve ostalo ako radi ona je super.

Link to post
Share on other sites

... mislim da bi ljudima koji su provereno "normalni" trebalo omoguciti postavljanje oglasa bez provere admina.

ma pitanje je ko je ovde normalan :)

ako je moguce to tako setovati...zasto da ne...

@CAsper , Necam

....jako, jako sporadican i pojedinacan slucaj spominjes koji se resava sa mnom na PM....tj. nebitno za siri krug ljudi...dajte nesto opstijeg karaktera...

Link to post
Share on other sites

ma pitanje je ko je ovde normalan :)

ako je moguce to tako setovati...zasto da ne...

@CAsper , Necam

....jako, jako sporadican i pojedinacan slucaj spominjes koji se resava sa mnom na PM....tj. nebitno za siri krug ljudi...dajte nesto opstijeg karaktera...

Izvinjavam se za moj glupi predlog...

Link to post
Share on other sites

problemcic sa pretragom....

npr. posto imam x5, logicno je da recimo zelim da pronadjem sve Topic-e i eventualno posto-ove u kojima se spominje X5, jer ako krenem redom da ih pratim mozda mogu da natrcim na nesto sto je meni zanimljivo...

medjitim, kada se u search ukuca X5 ili BMW X5 ili X 5, kaze da ne moze da pretrazuje jer je rec kraca od 3 slova...

dakle, ovo je diskriminacija :P :P

da imam 530d mogao bih da upisem 530 ili 530d i da dobijem rezultate... a posto imam X5 ne mogu da trazim nista :D

cak ni X5 3.0d ne pomaze... jedna rec je kraca od 2 slova :P :P

mada bi mi najvise znacilo da mogu samo X5 da ukucam i pretrazujem ;)

pozdrav!

Link to post
Share on other sites