POHVALE & PREDLOZI vezani za Forum


Recommended Posts

predloga nemam , ali imam jedno pitanje koje je uopsteno i upuceno svima onima koji citaju ovaj moj post...naime u Subotici imam jednog druga koji je drzavljanin R Srbije , ali je pripadnik Madjarske nacionalne manjine...e sada nista strasno , njegov auto je prelep , skup ...i sve naj naj...ali je mozda problem sto su na slikama pored auta i Madjarske zastave...pa reko da pitamo , dali je bas preporucljivo da se postave slike...ili da slikamo bez zastave....svako kulturno misljenje sa izmerenim recima , je dobrodoslo !

Link to post
Share on other sites
  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od 4714 ljudi na forumu nikom nije zasmetala Hrvatska zastava,samo tebi.

Zapitaj se malo,da li su svi ostali retardi a samo ti pametan?

govoris li ti "TO" u ime 4 713 clanova foruma ?

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

PREDLOG: Vratite stari edit ovaj izgleda katastrofa, kad ispravim slovo ili zarez, pise edit kao da sam napravio zesce sranje! Previse je uocljiv i nepotreban..

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 months later...

zasto me izbacuje sa foruma kad kliknem na neku sliku ili link postovan i kad kliknem otvori na jos dva prozora , posle gasim drugi otvoren a na prvi prozor se vracam u rikverc da dodjem na forum... ne znam dal je to samo kod mene ili teko namesteno da forum radi?

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Evo jednog predloga za osvezenje teme :)

Kako bi se izbegli suvisni postovi sadrzine "Hvala" uvedite opciju "Thanks".

Primera radi, u topicu "Automobili clanova", u svakoj drugoj temi postoji

bar 7-8 postova "Hvala" od vlasnika, kao odgovor na razne pohvale, ili sugestiju

ostalih clanova.Radi bolje preglednosti tema, mislim da bi ova opcija bila idealna.

Evo primera kako to izgleda na jednom drugom forumu na kojem sam cesto.

thanksw.png

Mislim da je upotreba opcije "Thanks" ogranicena na 5 dnevno po korisniku,

da ne bi bilo preterivanja.

Ako budete zeleli da usvojite sugestiju, a ne znate kako da je sprovedete u delo,

mogu da pokusam da vas spojim sa nekim adminom sa tog foruma.

Pozdrav ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Najbolji forum,ja sam na 1000 foruma,svaki moguci auto,ja sam na taj forum.

Sve budzevine kojih se setim,svratim ovde i to mi pomogne,samo ga budzite jer je to dobro.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 7 months later...

Molim gospodu koja nisu procitala Osnovna pravila foruma, da sada ili pre nego sto napisu svoj sledeci post odvoje malo vremena i procitaju ih

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=5466

Forum nije chat, i to bi trebalo svima da nam je jasno

Forum jeste namenjen za diskusiju, ali je to mesto za davanje korisnih saveta, razmenu iskustava, kao i za pomaganje drugim korisnicima

Svojim ponasanjem pokazujete svoju kulturu, nije bitno da samo nesto napisete nego gledajte da li to ima neku svrhu

Pre nego sto otvorite temu iskoristite Search, po 186 puta se pojavljuju teme "koje ulje" i slicno

Pratite naslov i temu topika, a posebno postujte teme u Automobilima clanova jer te teme na neki nacin pripadaju vlasnicima automobila odnosno onima koji su ih otvorili

Ako sa nekim imate nesto licno da raspravite radite to privatnim porukama, ili u obliznjoj kafani

Aktivnih moderatora je trenutno malo, zato forum cuvajte kao zajednicko vlasnistvo i kao zajednicko dobro, a ne kao nesto na sta cete da pljunete u prolazu

Forum posecuju i drugi clanovi osim onih cija imena vidite kad kliknete na View New Content, kao i neregistrovani korisnici, razmislite da li u vasim postovima imaju sta pametno da procitaju

Zamolicu pojedince koji se trenutno iz nekog nama poznatog ili nepoznatog razloga ponasaju kao hejteri, spameri, lovci u mutnom i sta li vec, da se prepoznaju i koriguju svoje ponasanje da ne bismo nastavljali dalje sa ovom i slicnim temama

Ovaj post stavljam ovde iz razloga da bi i ostali mogli da prokomentarisu ili dodaju nesto

Link to post
Share on other sites