poziv za BMW Fan Club


Recommended Posts

Dana 02.07.2011 god. u Vrcinu, sa pocetkom u 16h pozvani smo da gostujemo medjunarodnom festivalu folklora. Zamisao je da sa jedno 30 auta napravimo jednu promotivnu voznju i potom izlozimo nase automobile. Za sve prisutne obezbedjen je rucak, pice i naravno dobar provod jer ce biti preko 300 ucesnika festivala iz zemlje i inostranstva. Ovo je jos jedna dobra prilika da promovisemo nas klub. Posto cu ja biti vas domacin na festivalu za sve informacije me mozete kontaktirati na 064/148-1614 Aca.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dana 02.07.2011 god. u Vrcinu, sa pocetkom u 16h pozvani smo da gostujemo medjunarodnom festivalu folklora. Zamisao je da sa jedno 30 auta napravimo jednu promotivnu voznju i potom izlozimo nase automobile. Za sve prisutne obezbedjen je rucak, pice i naravno dobar provod jer ce biti preko 300 ucesnika festivala iz zemlje i inostranstva. Ovo je jos jedna dobra prilika da promovisemo nas klub. Posto cu ja biti vas domacin na festivalu za sve informacije me mozete kontaktirati na 064/148-1614 Aca.

bravo i svaka ti cast za ovo!!! :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites

Oce biti nekih cica??? :pleasantry: :dance3:

Link to post
Share on other sites

pored 10ak auta koja uvek i svuda idu na skupove ko je jos zainteresovan mozete napraviti neki spisak ovde cisto da se zna broj okvirno.

TOKYO bice cica koliko hoces samo ako ti ne smetaju narodne nosnje

Link to post
Share on other sites

Skidaj sve ali stiklu ne... u ovom slucaju opanak!

Ne mora nista da se skida, samo se prevrne na gore... :blink:

Link to post
Share on other sites

Miki! Tebe, Pajka,Saleta,Nidzu,Misu i ostale koji uvek i svuda idemo sam racunao u onih 10ak kola a ostali sto kukaju kad ce neki skup u Beogradu i okolini kad nesto organizujes onda nigde nikoga. Vidis li kako su svi zainteresovani?

Link to post
Share on other sites

i ja dolazim

za tebe nisam ni sumnjao.

da napomenem: 30 auta nije maksimalan broj , klopa je obezbedjena i za 100 ljudi, tako da ko zeli neka dodje

Link to post
Share on other sites

e da zaboravih da napomenem da ce RTS pratiti sva desavanja i jos jedna ili dve radio stanice nisam siguran. uglavnom bice medijski propraceno sigurno.

Link to post
Share on other sites