poziv za BMW Fan Club


Recommended Posts

Pa posto ja dolazim onda slobodno racunajte za 95 osoba. A da se ne bi zamarali oko sipanja klope pobrinuce se pak76 on ce da vam prinese kazan. :e30:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa posto ja dolazim onda slobodno racunajte za 95 osoba. A da se ne bi zamarali oko sipanja klope pobrinuce se pak76 on ce da vam prinese kazan. :e30:

hahahahahahahahahahahahahaha

Link to post
Share on other sites

meni pocinje godisnji od 4.-og,a nadam se da me ta zadnja subota nece zakaciti da radim,pa ako sam slobodan,dolazim naravno,mada nikog ne znam,al valjda cu da upoznam :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

pragnje ce da bude u kazanu.

JOS JEDNOM DA PODSETIM: SUBOTA 02.07.2011 U 16h

pozeljno je da ne kasnite posto cemo prvo na rucak pa posle sve ostalo

:air_kiss: :angel: :beach: :e30:

Link to post
Share on other sites

naravno da se skupljamo, trebalo bi na ELP-u kad se prodje bubanj potok

iliti ispred iskljucenja za vrcin, za tacno vreme ce te biti obavesteni

Link to post
Share on other sites

Jbg..., ja se odjavljujem, Sasko zna opravdanje! ;)

Lepo se provedite! ;)

Link to post
Share on other sites

Evo,kao i obicno odziv nula,a stalno neki pitaju kad ce neke akcije,strasno,a u k***c vise dogovaranje sa foruma kad stalno jedni isti koji se inace i druze

Link to post
Share on other sites

kimi brate ne nerviraj se. znas da je to standardna prica iz godine u godinu. mozda sledeci put kad nesto organizujemo uz besplatnu klopu i pice da damo i benzin za zainteresovane koji bi dosli na neki skup. mi znamo kakav ce provod biti. posle svega bi mogli u onaj restoran gde smo sedeli prosli put kad smo se dogovarali za drift. ustvari vidimo se sutra pa cemo da vidimo sta i kako.

Link to post
Share on other sites