Recommended Posts

koliko je dugo bio kod tebe???

koje sisteme zastite si imao???

prelep auto , bas bedak ....

Link to post
Share on other sites

otkud znas da su razbili bravu??? jel si proverio kod tipa od kog si ga kupio? jel imao sve rezervne kljuceve na broju?

meni su makli kombi karavelu u Jagodini ali sam je naplatio u roku od 2 sata ...lik koji mi je prodao bio je usko povezan sa kradjom .kradljivci nisu ni znali da mi je taj lik koji mi je prodao vratio celokupni iznos od kombija i kad su me pozvali da me ucenjuju za 5 000 evra i kao da mi vrate kombi ja im reko ako mi i daju za dzabe ima da ga upalim i da me ne zanima :) oni se zbunili i kao kako sta neces kombi ni za dz i smeju se nesto , ja reko vratio mi nas prijatelj (lik koji mi je prodao kombi) sve pare tako da cu da kupim drugi :) ...samo sam cuo posle ''jebacu mu mater ,jebacu mu mater'' i spustanje slusalice...

elem ja od tih kola ne bi nikako odustao ,nikad .jedino ako ti ne zelis da se pronadju :)

ja sam ti dao jednu opciju gde kola mogu da ti budu ... uzgred jedna indenticna takva sam vidjao u Cupriji letos samo plave boje ...dalje nista necu da ti kazem samo proveri po Cupriji :)

imas i crnogorski forum bmw probaj tamo ...ako si siguran da je u CG

Link to post
Share on other sites

ma da su ga lomili krckalicom ili krckali lomilicom to bi se culo a i alarm bi se upalio ...

garant ga upalili na kljuc to ostavili da zavaraju trag...meni kad krali kombi nasao sam kao da je razbiven prozor to cisto da zavaraju trag policiji.... vataj ti tog za gusu sto ti je prodao auto od njega prvo valja poceti,ispitaj ga koji su sve vlasnici pre tebe bili

ili mu jednostavno slozi pricu da su oni likovi koji su u zatvoru rekli da je on umesan idi na blef i trazi mu pare da stvori :)barem je meni je tako uspelo :)

znaci cim mi nestao auto ja sam pozvao ovog majmuna sto mi je prodao i reko mu da mi za 2 sata spremi donese kintu ako ne dodje doci cu ja...i tako i bi

Link to post
Share on other sites

Evo jednog saveta za sve one koji nisu zastitili svoj E46. Fabricke sigurnosne uredjaje za njega radi jedna americka firma koja definitivno nije odradila svoj posao kako treba i napravila veliki propust, a to mi je i demonstrirano pri ugradnji mulTilocka i nadogradnji imobilajzera. Pri zakljucavanju automobila daljinski (kljucem) aktivira se fabricki alarm koji je totalno nefunkcionalan. Ukoliko zelite da ga otkljucate kljucem ili krckalicom (brava ih prepoznaje podjednako isto) tako sto ce te ih gurnuti u bravu ALARM SE NECE UPALITI. Alarm se pali tek kada pokusate da ukradete auto pri paljenu automobila ukoliko nije daljinski otkljucan auto. Tada vec moze da bude kasno ako se "prevari" kontakt brava "dobrom krckalicom ili se zameni na licu mesta ili pak neki dobrim kod kljucem" cime dobri lopovi raspolazu u velikoj kolicini. Tako je tebi prijatelju moj ukraden auto!!!

Sve ovo ne pricam na pamet, kad sam odvezao auto na ugradnju mulTilocka covek mi je demonstrirao, zakljucao auto daljinski, ukljucio alarm, zatim gurnuo kljuc u bravu i otkljucao auto a da se alarm nije oglasio, isto tako reaguje i na krckalicu koja imitirara kod kljuc. Tako da su tebi prijatelju skroz elegantno usli u auto kao da je njihov, upalili i otisli!!!

Meni je pri ugradnji mulTilocka uradjena i nadogradnja fabrickog imobilisera koji do tada nije imao ama bas nikakvu funkciju. Posle nadogradnje imobilajzera dobijate poseban "kljuc" koji ni ne lici na kljuc kojim stavljate van funkcije kompletnu elektroniku zajedno sa kompjuterom vozila koje moze da se pokrene samo zamenom kompa u kolima. Rezultat je bio da se cak i guranjem fabrickog kljuca u bravu vrata oglasava alarm, tako da se moze otkljucati samo daljinski. Kad udjete u auto da biste dali kontakt morate da pokrenete elektronski uredjaj "posebnim kljucem", zatim skinete "izraelsku zver" milTilock da bi auto bio u voznom (tj. fabrickom) stanju.

Ako nista drugo, bar sam im otezao potencijalnu kradju, a ti prijatelju takav auto samo sa fabrickom zastitom, nemam komentara. Bukvalno si im poklonio auto!!!

Svi koji imate E46-ice ne zezajte se, milTilock, zeder, elektronika na bilo joki nacin...!

Link to post
Share on other sites