Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo sam danas(meni neradan dan)natanane oprao kola i nesto fotografisao pa da dodam

imag0139t.jpg

auto poseduje dupla fotogrej stakla

imag0138cw.jpg

tv radi

imag0129s.jpg

imam fabricku dizalicu

imag0132e.jpg

standardni rezervni tocak

imag0134t.jpg

grejanje volana

imag0131jx.jpg

bice jos slika imam i grejace u soterki da greju metlice zimi,svasta nesto,ali najvise cekam felne.

Link to post
Share on other sites

Ako si dobro procitao,to sam i napisao,i napisao sam da ce biti jos slika i da auto ima grejace u soferki samo neznam kako to da dokumentujem osim da slikam soferku!

Link to post
Share on other sites

Brate nemoj se ljutis ali, 100din puska na OMV a ti pravis vodu po ulici. Svoj auto si oprao ali si zato uke*ao "moj" jer sam ga isprskao kada sam prosao tuda. Shizim od tih varijanti 2 flase od 2 litra, malo ferija i sundjer... Daj hebo te oteraj tu limuzinu u perionicu ili evo sad ima ova varijanta sa parom kod Johnny-a. Ako ti je zao 400din da das za pranje onda ne znam stvarno sta da ti kazem. :(

Link to post
Share on other sites

Ne radi se tu o 400 kinti za pranje,bio je ispod drveta i ja sam ga malo izbrisao,ko me zna ,zna da sam mnogo ulozio u auto i da je redovno pran uvek i spolja i iznutra nikad jedno bez drugog.Ja povremeno to uradim da vidim da me neko nije ogrebao ili da nema nekih drugih stvari spolja na limu,a iks puta se desilo da prodju oni sto petu uluce pa ga useru za sve pare,pa ga cisto obrisem.Auto sredjujem svaku tacku po redu i vracam sve na fabricko,ko ne veruje neka polako pogleda slike,opet ponavljam ko me zna,zna kakav je ovo auto a verujte mi bice jos bolji i ponavljam samo kad dodju legedarne felne ima da bude bruka.Da zaboravih,ne ljutim se nego ne volim da smaram sa objasnjavanjem.

Link to post
Share on other sites

vidim da je auto puska pa me zato i cudi. skokni do Dzonija da ga uradi parom bices prezadovoljan kako za spolja tako i iznutra. a sto se tice peraca ulica, ne pominji mi ih molim te. da jednog dana ne bi osvanuo u novinama svaki put kad ih cujem istrcavam da branim auto od smrka i redovno se svadjam sa njima. ne ide mi u glavu da neko moze da bude toliki retard da ne vidi auto koji toliko sija da ce oci da mu istera. pre neku noc ih zaustavim i pitam ovog sto vozi, posto on daje pririsak, jeli bre jel ti vidis auto, kaze vidim, a jel vidis kako je cist, jeste kume svaka ti cast, sija za sve pare , pa bre kako ti nije zao da ga isprskas i useres a on ce: " evo kume sad cemo da ga operemo, izvini" :blink: . i sta da im kazes posle, odustao sam. sad, posto svako drugo vece peru ulicu, taj dan parkiram auto tamo gde ne moze da ga dovati smrk :huh:

Link to post
Share on other sites

Ako si dobro procitao,to sam i napisao,i napisao sam da ce biti jos slika i da auto ima grejace u soferki samo neznam kako to da dokumentujem osim da slikam soferku!

Ma verujem ti za grejace soferke nego ispod slike za grejanje volana pisalo je grejanje soferke a gore nisam ni citao samo sam slike gledao....nego ovaj rezerni tocak mislim da ne moze na tvoje kocnice :D

Link to post
Share on other sites

sve,sve ali sta ce mu grejanje volana nije mi jasno,mislim da je to preterivanje(naravno sto vise opreme to bolje)

btw odlican auto :)

ps:jel postoji neka sedmica sa masazom sedista?

Link to post
Share on other sites

Pazi kad mi nikad nije palo na pamet za rezervni tocak,u pravu si,moram da nadjem neku 17-ticu felnu raspar!

jel ti je rezerva 16ca ako jeste onda nema potrebe da kupujes drugi tocak

Link to post
Share on other sites

Auto je mocan, samo jos te tockove da mu napakujes, i bice jos veca pojava! P.S. A fabricku kasetu za pistolj si zaboravio? :D (Nije sala, zaista i to postoji).

Link to post
Share on other sites

Tek sad sam video sta pise na privezku,svidelo mi se,kljuc,traka ime na privezku-gane,nisam imao nameru nikog da uvredim pa molim admina da mi izbrise ovaj i prethodni post!

Link to post
Share on other sites