Recommended Posts

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auto je san i na zavidnom nivou to je cinjenica. a i da nesto ne sljaka to je najmanji problem jer je ocigledno u dobrim rukama

moja iskrena podrska ovom projektu

svaka cast samo tako

Link to post
Share on other sites

koliko ste smorili sa ovim brisanjem katastrofa, rekao sam i danas pa ste obrisali bespotrebno

ovaj novi cetvrti automobil sto se radi ja znam koji je :) :good: :preved: :)

a videli smo ga samo ja i slepi bora

Link to post
Share on other sites
Svaka vam čast. Svaku moguću temu uspešno upropastite!

Ma 206 je i ovde moderator ... o ovome sam vam ja pricao,ako ovako nastavimo sve ce nas banuje dotocni.... :)

Link to post
Share on other sites

Ma zeza Suki... :)

Nego nije mi jasno sto su i moje poruke obrisane kada u njima nema nista sto je u raspravi ili u off-u???

Link to post
Share on other sites

@Borko

Kao sto vidis..., ja nisam od juce na forumu, do sada NIKADA nisam postavio slicno pitanje bilo kome od moderatora na forumu...

A ako sam ga sad postavio..., znaci da sam dobro razmislio sta sam pricao!!!

Tako da nemoj da mi uvaljujes te fore vezano za 2.5 jel nema potrebe...., kazi brate represija, sto Misko kaze kolateralna ili slicno, ili kazi JEDNOSTAVNO MI SE MOZE, ali stvarno nemoj da mi pametujes!!!

Link to post
Share on other sites

TOKYO... pa brate za malo ispade da tvoj 2.5 N/A ide bolje od nadrkanog sveđanina za kojeg mapa kosta hiljade evra i ista sluzi za pronalazenje slabih tacki motora... :D

Link to post
Share on other sites

@suki

Dobro, dobro..., znamo svi da ne volis vlasnika doticnog vozila, ali to nema veze sa ovim sto sam gore napisao...

@bmwpower me pitao da mu uporedim fabricki 2.5 sa ko zna koliko puta jacim autom, ja sam to i uradio, naravno 2.5 je spominjan samo kao reper, ali ceo post je bio vezan za Aero i ne moze neko da me pravi senilnim..., jos me pamcenje vrlo dobro sluzi!!!!

Link to post
Share on other sites

Mapa kosta malo vise nego sto ces ikada videti na gomili, nadrkani svedjanin makar duplo bolje nego bilo sta u sta si ti imao prilike da sednes, ulupano je iz ciste zajebancije vise novca nego sto ces u zivotu da zaradis, a trazim slabe tacke motora i sjebavam ga iz ciste dosade i da bih imao cime da se zanimam u slobodno vreme, a ti i slicni o cemu da pricate i nekog kim cete da ispirate usta jer od besa ne znate sta biste drugo osim da pizdite po forumima :(

Mislim, kad vec svi lupetaju i bezobrazni su, hajde malo i ja, sto da ne.

@Tokyo

Batali...nego svrni ponovo kad grane kakvo sunce da vidis ima li kakve razlike izmedju sad i onda :D

Link to post
Share on other sites