Recommended Posts

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne bi bilo lose da kad se to vreme prolepsa neko dotera Aera do banjice na skup !?

obzirom koliko ovde ima ljubitelja sigurno bi voleli da ga vide uzivo a ne samo na slikama...

Link to post
Share on other sites
@Borko

Kao sto vidis..., ja nisam od juce na forumu, do sada NIKADA nisam postavio slicno pitanje bilo kome od moderatora na forumu...

A ako sam ga sad postavio..., znaci da sam dobro razmislio sta sam pricao!!!

Tako da nemoj da mi uvaljujes te fore vezano za 2.5 jel nema potrebe...., kazi brate represija, sto Misko kaze kolateralna ili slicno, ili kazi JEDNOSTAVNO MI SE MOZE, ali stvarno nemoj da mi pametujes!!!

nisam ti ja takav da pametujem to zna dosta ljudi sa ovog foruma nego sam jednostavno mislio da je to visak u ovoj temi ali ako sam pogresio evo izinjavam se (nije tesko biti fin) a ako smatrate da sve sto je obrisano treba da se vrati samo recite i bice tako :D

Link to post
Share on other sites
nisam ti ja takav da pametujem to zna dosta ljudi sa ovog foruma nego sam jednostavno mislio da je to visak u ovoj temi ali ako sam pogresio evo izinjavam se (nije tesko biti fin) a ako smatrate da sve sto je obrisano treba da se vrati samo recite i bice tako :pleasantry:

Sve OK...

Prihvatam izvinjenje.. ;)

Ono sto me konstantno iritira ( ne samo u vezi ovog foruma ) je ono sto ljudi nikako ne mogu da dokuce zbog cega su forumi izmisljeni... ( bar iz moje tacke gledista )

Naravno..., ovde smo se svi skupili kao ljubitelji doticne marke, tako da gledajmo da malo korisnije iskoristimo ono sto nam je ponudjeno!

Link to post
Share on other sites

"Vlasnik" teme ne vidi preterano poentu polemike oko idiotskih komentara postavljenih od ljudi koji ga u zivotu nisu sreli a jos manje ga poznaju, te cu se uzdrzati od daljnjih rasprava jer raspravljati se sa gluvima i nema rezona.

Link to post
Share on other sites

Vlasnik teme je promasio SVE ama bas SVE razloge postojanja foruma.

FORUMI NE SLUZE ZA EGOTRIPOVE NEGO ZA PODJELU ISKUSTAVA...

Svrha tvoje teme je kako ti mozes da priustis 20 uljni pumpi,18 vodenih,13 benzinskih,dijelove od karbona, a da li to FUNKCIONISE I KAKO ma koga briga...E PA NAS JE BRIGA....

i kad se to vrijeme proljepsa...daj koji snimak i to....ja ocekujem da se to otima iz ruku u petoj brzini (kako si ti to sve opisao) ako ne onda se popisaj na to sve...

Sta da ti kazem,ugradi jos 3 uljne pumpe mozda ti sve bude jasnije....mislim jasno je tebi sve samo si neces da priznas

@ //Misic pjesma je :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Mislim da sam pogresno shvacenj,u nekoliko navrata sam napiso da se divim trudu,da to sve lijepo izgleda,da mi se ne sviđa sveđanin unutra...i tako...znaci sve 5.

Aco je poceo temu onako kako bi trebala svaka tema da bude na forumu,detaljno,ucinkovito....jasno i precizno..

proveo nas je kroz sve dijelove projekta....malo se pravio vazan,malo pametovao (ali ok,covjek stvarno poznaje gradivo nema sta.priznajem)..jedina moja zamjerka je sto tema nije zavrsena...sto je nastao odjednom muk...trebao je podijeliti sa nama i lose dane...i naravno opet bi mu se divili kako je rjesio novonastale iznenadne probleme...

a ne ''aero bi trebao ici 350kmh... ''.....mislim...WTF jebo te bog da je imo jos jedan cilindr i dodatnih 8 bara nadpunenja i sedmu brzinu probio bi zvucni zid...

znaci zamjerim ne zavrsavanje teme...nema nastavka ,kao neki propali serijal u kom su glavni glumci dali otkaz u sred zapleta....jedino to zamjerim,,,ambicije ne zamjerim...ambicijama se divim

Link to post
Share on other sites

onda na forumu treba staviti samo gumb LIKE ko na fejsu bez UNLIKE i zabraniti komentare te da samo lajkujemo..... imamo primjedbe i sve dok se one ne kose sa pravilima foruma vlasnik mora da ih guta,maže na hljeb,radi sa njima sta gos hoce ili da skine subskribe sa svoje teme te ju ne posjecuje...i onako nista konstruktivno nije napisao u istoj vec odavno.... i to (boldano) je jedino zbog ceg ja pizdim.... al Aco nece da me razmuje kao ni veliki broj ljubitelja jurilica...

Link to post
Share on other sites

Mislim da postoji kulturniji nacin da se dodje do informacija u vezi kvarova ili problema na bilo kom projektu, a ne samo ovom. Mislim ono, dodjes napusis coveka i sve sto je radio pa cekas da ti se ta osoba dodvori... Haha, pa toga nema cak ni kod Toma i Jerry-a.

A generalno koliko god ljudi videlo auto, provozalo se i ne znam ni ja sta, uvek ce doci neko novi ko ce reci da je sve to k*ta, da ovo ili ono itd.. Definitivno bi ljudi bili najsrecniji da nisu nikada saznali sta je u stvari M3 Aero. Poenta je upravo u tome sto ovaj auto nikoga ne moze ostaviti ravnodusnog, ili ces da mu se divis ili ces da trazis dlaku u jajetu i dislike-ujes ceo svet sto je ne mozes naci. :)

Link to post
Share on other sites

i to je napisano u style ala 206..... nerazumljivo.... ....mislim WTF koga sam ja prvo napusio...... ja sam njegove teme SAMO citao dok nije imalo sta da se procita a onda sam prvo poceo ULJUDNO da zapitkujem dok mi/nam gospodin nije poceo prosipati neke fore i izgovore ko da smo u vrticu....

Link to post
Share on other sites

hahahaha hahahahahahaha ahahahahaha hahahaha ahahahahaha hahahahah

Stvarno si kralj!!!!! :)

Link to post
Share on other sites

"pricaju da imas dobru ribu ali isto tako da je losa kurva. ja je nisam video ali verujem ovima sto kazu da jeste..."

evo suki veruj meni da je kurvetina samo takva. onakva kakvu samo mozes da pozelis u najludjim snovima. video si je na slici i ne svidja ti se kako se oblaci ali veruj mi da se tako dobro hebe da ti ne mogu opisati. ja je nisam jahao ali sam je video u akciji. :)

meni samo nije jasno sta tebi nije jasno posle onoliko stranica na CBC-u gde je protreseno sve u sitna crevca. i nije mi jasno sto ti pizdis kad niko drugi ne pizdi. tvoj stav od samog pocetka je: "Aco ima pare ali nema veze i sad cu ja da mu objasnim kako bi ja to da sam na njegovom mestu". nisi ni prvi ni poslednji a Acu puca kardan sto se tebi licno ne svidja enterijer. svako ko je video Aera uzivo mogao je samo da prizna da mu se digo kako je auto skockan unutra. to sto bih ja licno stavio druge felne na njega je totalno nebitna stvar u celoj prici. i zasto bre toliko siliujes pricu, stvarno ne kapiram. o tome kakv je Aco moze da ti posvedoci prica da nema auta kojeg neki Acov drugar nije cukno pa cak i Aera a Aco nije jednu jedinu rec reko. kapiram da bi ti isto tako odreagovao.

Link to post
Share on other sites

jbt sto davite.

njegov auto, njegova tema ima pravo covek da radi sa istima sta hoce i uredjuje kako zeli.

vas niko ne smara da aktivirate vase topice ili jos manje smara kako vam je pukla guma a niste prijavili dezurnima na forumu :)

ne kapiram uopste u cemu je poenta ovakvih komentara?

Link to post
Share on other sites

svaka cast...pametno receno....ja sam vec duze vreme na forumu, pratim sve, nacito sam se svakakvih gluposti i sto je najgore od svega najveci kriticari su uvek oni koji se navodno RAZUMEJU u bmw, a i procitao sam gore jedan post tj. neumesan komentar kako se zna ko danas ima para za ovakve projekte, sto je jako nekulturno i sasvim nebitno za ovu temu. Pola postova je bilo vezano za auto a onda je krenulo sve drugim putem, kada se tako nesto desi treba odmah zatvoriti temu. I ja sam procitao dosta stvari koje mi se nisu svidele pa ne komentarisem zato sto NEMA potrebe i zato sto onda ovo i ne lici na bmw forum nego na BLA BLA forum.

Link to post
Share on other sites

Evo ja pruzam ruku pomirenja.... :D Aco jel moze.... :D

BTW,kad smo sad sve izgladili (a nadam se da jesmo) reci ti meni onako prijateljski koliko aero ide na 402met :)

Link to post
Share on other sites