Recommended Posts

a sto je toliko bitno koliko ide auto na 402m. jel to neko merilo kvaliteta automobila ili sta. ovo je street legal auto a ne neki krsh u koji je ubacen motor od 300ks i 200ks nitra pa ide 11sec na 402.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a sto je toliko bitno koliko ide auto na 402m. jel to neko merilo kvaliteta automobila ili sta. ovo je street legal auto a ne neki krsh u koji je ubacen motor od 300ks i 200ks nitra pa ide 11sec na 402.

a sto je nebitno ? kad se vec predstavlja automobil i vecina podataka o njemu sto su neke 'sitnice' preskocene ili su nebitne ?

...ti bolje da ides felne da montiras nego sto sedis za kompjuterom :)

Link to post
Share on other sites

da se nebi dalje svadjali i pametovali

treba samo reci da je covjek brzi od svih auta na ovom forumu i od svih BMW na balkanu i nije slagao ima rekodr u BMW svijetu :)

a to sto kostadinovic ima neki reultat od 11 sec mislim da nije najbrzi na balkanu ( a neko ga je gore spominjao da vozi 10 nisko a to nisam jos vidio )

Link to post
Share on other sites

za kostadinovica znam da vozi niskih 11 i kolko se sjecam da mu je naj rezultat 10.8 a to nije nesto warp brzo da je nedostizno za ovaj AERO jer za 2010 sezonu ima dosta auta sta idu 11nisko , 10 sec i ako bog da kadet MV12 bi trebao i da probije balkansku granicu 10 sekundi

btw imao sam priliku da sjedim kao suvozac u golf 2 koji ide ispod 12 i mogu rec da sam se poprilicno neobicno osjecao zadiven u sic :)

a golf ima cca 400ks + nitro e onda me zanima kako bi ova kučkulja odvozila da ima adekvatne staze KOJE NA BALKANU NEMA

ali eto da se neganjamo vise po temi covjek je reko da ga sr nebriga sta se i vidi po slaganju auta sad sto nekome nepase manjak informacija jebaji ga blaž nece covjek da prica o svemu a to sve netreba svako ni da zna :D

Link to post
Share on other sites

Svaka cast za auto! Ja sam iskreno srecan sto kod nas postoji takva masina a cak i od onih klipova se jezim kako auto ide a mogu da zamislim uzivo kako se auto lansira.. Kamo srece da ima jos takvih automobila kod nas a ne tatinih sinova koji voze Cayenne-e ili Tourag-e.. Jos jednom,SVAKA CAST! :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Ovaj auto je nenadjebiv :D a ne mogu da se nacudim koliko negativnih komentara ccc ,zar se tako iskazuje postovanje prema oomiljenom brendu automobila i znanju i radu jednog ili vise poznavaoca materije ??? Mene licno bi bilo sramota bilo sta lose da kazem za ovaj projekat ako ni sam nisam nesto slicno radio, a cak i tad je izlisno pogrdno govoriti o tome.

Link to post
Share on other sites