Recommended Posts

Jedna interesantna stvar. Razlicita snaga kada se koristi gorivo vece oktanske vrednosti. Engine power ~550PS / 670Nm on 93

octane fuel. Power with 102 octane fuel: 650PS / 750Nm

U ovom slucaju razlika je citavih 100ks i 80Nm !!! :) :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledo sam e30.de i vidio konacno sve u finalnom izdanju i samo mogu da kazem super sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa makar i da sjedi u garazu i ne moze da mrdne, a moze itekako ;p

Link to post
Share on other sites
pa sa nitrom ima da poleti !? :)

VIDI, DRUZE, ON JE VEC BEZ NITRA POLETEO!

Jer ne postoji adekvatniji izraz od tog, za vozilo koje se igra sa GT PORSCHE ima!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
da ali one dve ogromne boce pozadi sigurno sluze necemu ?! :)

Naravno, ali se ne koriste za tu sitnu buraniju kao sto su gt porsche, ... vec cekaju da se pojavi neki dostojni protivnik!

Link to post
Share on other sites

...ima li neki klip toga ?

...za snagu smo sigurni posto smo videli sliku sa valjaka iz daleke nam zemlje !

...zeljno cekamo rezultate svega toga na nekom bezbednom dragu ! ...valjda ?! :)

Link to post
Share on other sites

Sad se vec debelo preteruje. Ovo je ipak samo auto, nikakav avion i ubica Vejrona, dajte bre...

Nije nikakav Porsche GT u pitanju vec 997 Turbo.

A za vreme me zabole uvo.

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da nece niko saznati ( ni na jednom forumu) koliko auto ide na 402m. Vlasnik dok ne izmeri i ne bude imao dokaz nece sigurno "nagadjati" iako ono sto kaze kaze u dlaku prezino, jer ima pacijenata kojima je bitno da se svadjaju i raspravljaju oko toga kako to moze bolje (kako bi oni potrosili pare koje nemaju), kako ce taj auto da se raspadne (ja sam samo na forumima procitao da se taj aero raspao jedno 30 puta) i kako je jeres staviti SAAB u M3 (iako je covek napravio BOLJE nego sto ce ikad ijedan M3 E30 biti sa orginalnim motorom U SRBIJI). Samo strpljenja sve ce se videti vec.

Link to post
Share on other sites

Pa rodjaci, 997 turbo ima 487ks, 620nm! Do sto stize za 3.4sec, igrati se sa takvim autom?! :) i to dok M3 aero ne radi kako treba, naravno bez nitra i na ovom nasem djubretu od goriva, onda je stvarno realno da Veyronu ne bi bilo bas dobro! ( naravno da je na aeru sve ok, kao sto je sad :) ) sa race gorivom i nitrom!

Link to post
Share on other sites
Ja mislim da nece niko saznati ( ni na jednom forumu) koliko auto ide na 402m. Vlasnik dok ne izmeri i ne bude imao dokaz nece sigurno "nagadjati" iako ono sto kaze kaze u dlaku prezino, jer ima pacijenata kojima je bitno da se svadjaju i raspravljaju oko toga kako to moze bolje (kako bi oni potrosili pare koje nemaju), kako ce taj auto da se raspadne (ja sam samo na forumima procitao da se taj aero raspao jedno 30 puta) i kako je jeres staviti SAAB u M3 (iako je covek napravio BOLJE nego sto ce ikad ijedan M3 E30 biti sa orginalnim motorom U SRBIJI). Samo strpljenja sve ce se videti vec.

Ni ja nista ne bih imao da dodam na gore napisano :)

Link to post
Share on other sites

Ma ljudi interesuje me okvirno koliko ce ici na 402 m ,ebe mi se sta ko kaze sastrane dal se raspao,brzi od ovog ili onog i te babske price!Nisam ni ja mislio tacno u stotinku.

Link to post
Share on other sites

pa to bi bilo najbolje vreme kod nas ?

...Aca sa 4x4 i '600+' konja ide jedva 10 !?!

...da nije to malo preoptimisticki ??? :)

Link to post
Share on other sites