Recommended Posts

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ovaj auto ne bi vozio na driftu pa kad bi znao da je svako prvo mesto moje ....

Dovoljno je da se malo izleti na Huji da se otkine 5 elementa na autu, da ne pominjem grebanje i sl. ili u KG da ti uleti neka guma izmedju tocka i krila i pokida krilo ili nesto jos...

A ako si ga za to pravio i toliko ulozio rada, truda i para pa onda te treba obesiti za primer :)

Link to post
Share on other sites

Da stavim video, nasao bi se neko da kaze da je tu nesto muljano...nekima ni video ne pomaze. Ali ajde, sad vozim sa kamerom ukljucenom, pa ko se upeca, upecao se.

Link to post
Share on other sites

tu si u pravu, uvek ce biti nevernih toma a za to si sam kriv praveci famu oko tacnih cifara ubrzanja koje ti sigurno vec znas a neces javno da kazes :lol: !!!

za to je dovoljan Gtech i tacna kilaza sto sigurno nije problem ?!

...bice i prilika za zvanicne rezultate, sezona tek dolazi a ja se nadam da nece biti prepreka kao do sad i da se konacno vidi kako taj auto ide i za sire narodne mase a ne samo za nekolicinu koja je imala prilike da svrne do garaze dok se radio !

Link to post
Share on other sites

Naravno da znam. Ja sam malo izasao iz fazona da se vise dokazujem bilo kome i sta i kako i koliko, tako da mi je savrseno svejedno sta ko misli...Ja i par ljudi znamo i kako i koliko ide, i to je to. Neko pita koliko ide, ja se zeznem i kazem, pa onda bude daj snimak daj merenje, i tome nema kraja. U pravu si, sam sam kriv.

Btw, Gtech ne koristim jer je JAKO neprecizan - GPS Racelogic vec ne mozes da slazes. Za Gtech dovoljno je da ga nagnes malo na pogresnu stranu ili meris na nagibu, i pokaze sta god hoces.

Link to post
Share on other sites

Pa jesu li onda ti stariji podatci dati kada je GTech bio nagnut ?

Ne vidim sta je tu hvalisanje ako napises ide toliko i toliko, okacis video dokumentujes ono sto si napisao i nece niko nista da komentarise sto ne bi trebao :lol:

Nisi trebao ni temu da otvaras i da pises sve detalje i podatke ako neces da otkrivas ono sto je najzanimljivije !

Link to post
Share on other sites

Rekoh da ne koristim GTech niti da sam ikad ikakva merenja pravio njim i uzimao ih kao merodavna - probao sam ga u par navrata, video da mnogo gresi u poredjenju sa GPSom i od tada koristim GPS.

Nije poenta u hvalisanju vec jednostavno ne zelim vise da ulazim u diskusije, rasprave i komentare koji neizbezno slede kad postavim bilo kakav rezultat. Necu vise da se bavim time i kraj. Kome nesto nije jasno, sumnja u nekakav rezultat, slobodno nek' pokusa da me stigne :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 8 months later...
Te njihove staze imaju lepak prvih 100-150m, na tim stazama Kaddet GSi turbo ide 11sec, sto je kod nas ~13sec, ja mislim da BMW tesko da moze da se spusti malo ispod 12sec. u nasim uslovima !

evo citao temu i naletio na ovo :)

bmw kocka sa s38 b38 u mostaru ljetos 12.6 sa reakcijom i sve :D ( BEZ NITRA ) vrijeme auta ispod 12.1 :D onda mislim da bi ovo moralo da ide j***m ga :)

a bez tih drag staza kod nas nema ni rezultata ali kako god volio bi da uzivo vidim aero u akciji ili bar parkiranog :)

Link to post
Share on other sites