Recommended Posts

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bice ljudi polako mora da se razradi auto, burazer mi kaze da na cannonu valjda pise da moze lagano i preko 340 kad smo pricali o njemu pre neki dan, ako je tako majstore svaka cast !!!

Link to post
Share on other sites

Preko 340km/h?! Lagano?! Pa JA bi da sam na njegovom mestu podigao snagu za jos jedno 20 posto ( procitao sam na cannonu da nikakav problem nije ), jos malo nitra i Javno ponizio svaki BUGATI VEYRON! Da VIDE GLUPI NEMCI STA MI ZNAMO NAPRAVITI!

Link to post
Share on other sites

oni koji prate temu znaju da nitro nije proban i da valjda ne radi ili tako nesto, sad mi buraz rece !

Auto je perverzja koliko god da ide...

Link to post
Share on other sites

Uuuuuuuuuu, extraaaaaaaaaaaaaaaa, nisam bas detaljno propratio ceo projekat, nisan procitao to da ide tako brzo i to bez nitra!

Znaci pun gas, tolika konjaza i iz one dve MONSTRUM NITRO BOCE ima da izleti jos jedno 200ks, opusteno ce bugati usrati motku, guracemo veyrona na branik i preko 350km/h!!! :dance3: :dance3: :dance3: :declare: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Cuj, preti? Pa oni su bre INDIJANCI! Trebalo im je 16 cilindara, 8000 kubika, 4 turbine, suvi karter, 8 bregastih, 64 ventila, najsavremeniji sistemi ubrizgavanja ... sto godina naucnih disertacija, gomila raznoraznih naucnika i strucnjaka i sta? 1000.7ks i 1250nm obrtnog momenta... :dance3:

Pa aero ce uz jos malo prepravki i pustanjem nitro sistema ( onakvog nitro sistema :dance3: ) u rad, bez puno problema prici na 80 posto te snage :preved:

S" obzirom da to nemacko - italijansko, nazovi ga " SUPERSPORTSKO VOZILO" ima samo 32kg manje od 2 tone, to znaci da imamo bolji odnos mase - ks :dance3: :dance3: tako da... :preved:

Jeste da on ubrzava za 2.7 do sto, ali to je zbog cetri vuce ( mozda bi malo u startu iskocio ) ali posle bi bilo :acute:

I da aeru max bude 350, 360, 370km/h njegovih 407km/h ce bitni jadni i mizerni jer su postignuti sa aerodinamikom vozila pravljenom i ispitivanom nepune cetri godine! :drive2:

Tako da :ola: :e30: :declare: za AERA!!!

Link to post
Share on other sites

Nije da ne volim kocku, obozavam je, ali ce ona da poleti na toj brzini, auta se stavljaju u vazdusni tunel pre takvih proba, nego ajd da ne kvarimo coveku temu.

Link to post
Share on other sites