Recommended Posts

pa onda ja verovatno pogresno razmisljam... ja sam mislio da je bitno privuci vise vozaca da probaju i da zavole to, ali izgleda da je bitnije nagradjivati prvu trojicu...

bolje nekome dati 10-15litara goriva...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dok ne bude ozbiljnih sponzora,reklama,pokroviteljskih TV kuca,naplacivanja ulaznica..nema ni govora o nagradama,eventualno neki peharcic i licna satisfakcija sto uopste ucestvujes...za sada treba skupiti tih 15 vozaca u neku asocijaciju sa zvanicnim memorandumom i na sve nacine istrajati da bude makar 5 takmicenja godisnje i sto vise raditi na promociji drifta u srbiji....ima ljudi sa idejama i vezama,samo treba neko to isforsirati...

Link to post
Share on other sites

dok ne bude ozbiljnih sponzora,reklama,pokroviteljskih TV kuca,naplacivanja ulaznica..nema ni govora o nagradama,eventualno neki peharcic i licna satisfakcija sto uopste ucestvujes...za sada treba skupiti tih 15 vozaca u neku asocijaciju sa zvanicnim memorandumom i na sve nacine istrajati da bude makar 5 takmicenja godisnje i sto vise raditi na promociji drifta u srbiji....ima ljudi sa idejama i vezama,samo treba neko to isforsirati...

to ja palamudim vec 4 godine... prvo puno vozaca, pa kvalitetno nadmetanje, pa puno publike, pa puno tv kuca, pa onda puno sponzora, onda puno nagrada i do jaja sampionat...

Link to post
Share on other sites

pa onda ja verovatno pogresno razmisljam... ja sam mislio da je bitno privuci vise vozaca da probaju i da zavole to, ali izgleda da je bitnije nagradjivati prvu trojicu...

bolje nekome dati 10-15litara goriva...

slazem se da je bitno privuci vozace da probaju i da zavole,a od te kotezacije sto ce se skupiti 5000-6000 din je namenjeno da se naprave pehari za prva tri mesta i zahvalnice za sve ucesnike.sto se tice tih 10-15l goriva i ja bi voleo da moze svakom usecniku to da se obezbedi ali to je ne moguce trenutno,a jednom dvojici da das gorivo,a ostalima ne to mislim da ne bi bilo uredu.

Link to post
Share on other sites

slazem se da je bitno privuci vozace da probaju i da zavole,a od te kotezacije sto ce se skupiti 5000-6000 din je namenjeno da se naprave pehari za prva tri mesta i zahvalnice za sve ucesnike.sto se tice tih 10-15l goriva i ja bi voleo da moze svakom usecniku to da se obezbedi ali to je ne moguce trenutno,a jednom dvojici da das gorivo,a ostalima ne to mislim da ne bi bilo uredu.

mislim da bi se vozaci lako dogovorili kome dati a kome ne... al dobro vi organizujete pa necu da se mesam...

Link to post
Share on other sites

Onaj ko stvarno zeli da vozi , on ce se snaci za tih 10-15 litara , kako smo mi svi koji sad vozimo tako mogu i drugi nadju neke sponzore i to je to. Ovako sad npr das 20 lit goriva i onda svaki put svaku trku moras da dajes , da bi motivisao nove vozace. A trebalo bi dati svakom vozacu , jer ako das jednom onda ce ovi ostali vozaci , a sto nismo mi dobili i tako. Jbg onaj koji hoce ce doci , a onaj koji nece sta da mu radim mi ne mozemo nikog sponzorisati , jer ni mi sami nemamo bas neke sponzore , jer je ovo Srbija gde ne moze nista da opstane. Moje razmisljanje....

Link to post
Share on other sites

Sa stavom ovo je srbija i sve je osudkeno na propast necete daleko dogurati. Sve vam se vrti oko para i u svakom postu se spomenu nekoliko puta. Nema tu entuzijazma i zelje za takmicenjem. A ako je problem ta sica, a realno sica je u pitanju, sta bi bilo da od toga nesto postane i da se vece pare zavrte.

Link to post
Share on other sites

Za pocetnike to treba organizovati na zimu po snegu negde u BGD-u jer je to neka sredina pa da se vidi ko ima talenta a ko nema pa neka posle sredjuju auta a za ovo sto vi radite ko ima para neka vozi dok nedodju malo sretnija vremena .

Link to post
Share on other sites

gledam komentare,citam i ne brljam vise o cicama i mislim da svi po malo imate pravo,ali realno gledano,500,oo din.danas nije nista,a i kad se skupi od svih koji dodjemo,opet i nije neka lova.zar nije bolje gledati da se ta lova skupi i izkoristi za marketing??? :pleasantry: recimo za promovisanje i reklamiranje sledeceg okupljanja.ipak realno gledano,onaj ko zeli da dodje,doci ce zato sto voli ili zato sto mu se svidja taj sport,a ne zato da bi dobio par hiljada dinara,pehar ili 10-15l benzina,drugim recima doci ce iz ljubavi prema tom sportu.ipak je ovo zemlja srbija,sa dobrom reklamom i marketingom u ovoj zemlji sve moze da zazivi,a za to je potreban novac :pleasantry: ovo je samo moje misljenje i ne ocekujem podrsku,ipak cu ja doci samo da gledam,ali ne i da vozim :pilot:

Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekao iz tog razloga sto se tice para da je ovo Srbija , nego kad god se nesto pravilo uvek je neko bio tu da nesto lupeta oko svega , po meni koga ne interesuje drift ili tako nesto , taj nema o cemu sa nama kojima volimo to da prica.

Link to post
Share on other sites

ne treba nikome benzin, gume, delovi, majce, patike, sminka ili ne znam sta vec, jer ako ne moze da se snadje za te osnovne stvari za drift kako ce onda auto da napravi a mi dobro znamo kolika su ulaganja da bi se napravio prosecan auto za drift. doci cemo u situaciju da vozaci sakupljaju pare za kokice i limunadu za publiku da ima sta da radi dok gleda trku. pehari i zahvalnice su ok preko toga ne treba nista vise osim ako to preko ne finansira neki sponzor.

Link to post
Share on other sites

ne treba nikome benzin, gume, delovi, majce, patike, sminka ili ne znam sta vec, jer ako ne moze da se snadje za te osnovne stvari za drift kako ce onda auto da napravi a mi dobro znamo kolika su ulaganja da bi se napravio prosecan auto za drift. doci cemo u situaciju da vozaci sakupljaju pare za kokice i limunadu za publiku da ima sta da radi dok gleda trku. pehari i zahvalnice su ok preko toga ne treba nista vise osim ako to preko ne finansira neki sponzor.

pa tako bi to bilo u nekoj drugoj drzavi, kod nas je realnost ta da se za te stvari snalazi 50 posto vozaca a ostalih 50 posto nema za to a voleli bi da voze ili da probaju...

radi se o tome da kod nas ima 5-6 sredjenih auta za drift i ti ljudi ce voziti uvek i svuda gde bude, bas zato ti ljudi nisu bitni, bitni su onih drugih 20 sto sedi kuci zato sto nema hrabrosti, nema volje ili mozda nema ni benzina, a mozda bi i dosli da probaju da voze... aj sad kako privuci tih 20 ljudi da dodju? sigurno ne zahvalnicama i peharima za prvu trojicu.

bar je moje razmisljanje da je sampionat za 6 auta sranje i da treba privuci vise vozaca a ne reci ko ih jebe ne moraju da dodju...

i zapamtite nije svako ko te kritikuje neprijatelj!

Link to post
Share on other sites

To kad sam rekao imam 18 godina,ja mogu da zaradim za nesto za auto,ali da uradim turbo i te ogromne investicije ne mogu

mogu da zaradim za 3,5 motor da stavim,ali ipak mislim da to nije dovoljno ne znam :(

a sa 2000cm3 mogu da izmucim auto pokusavajuci

Link to post
Share on other sites

Ja bih sve dao da probam,naucim to i sve...ali ja tek imam 18 god. i sta da radim sa 320i tamo :/

Ja idem sa 320i, jbg nisam stigao da sredim drugu kockicu pa cu sada taman da vidim ima li mene u tom sportu ili ne da znam sta dalje...

Obrukacu se 100% :D ali mora se jednom poceti !

Link to post
Share on other sites

Ja idem sa 320i, jbg nisam stigao da sredim drugu kockicu pa cu sada taman da vidim ima li mene u tom sportu ili ne da znam sta dalje...

Obrukacu se 100% :D ali mora se jednom poceti !

ja bih se obrukao 100% isto,razmislicu da li je vredno brukanja hahahaha

Link to post
Share on other sites

ako bih tako gledao kao vi,ja onda ne bih ni trebao da dodjem,a Sombor mi je tu pred nosom da mogu da prep....sm do njega.ja imam 318,motor sa karburatorom,auto oko kojeg jos puno,puno treba raditi,pa sta,ali ako ce neko tamo da me ceni po tome,dal vozim ili ne,dal ima bolji auto ili ne,onda ne treba ni da idem.ja licno mislim da je najbitnija volja da se okupimo,druzimo,mozda jedni od drugih nesto i naucimo,a ne ko ce da vozi ili ne,ko ce da dobije zahvalnicu ili ne.onaj ko ima cime da vozi i sme i zna,taj ce da vozi,onaj ko nema,taj ce doci sa onim sto ima da gleda i uci,sto da ne?

Link to post
Share on other sites

ako bih tako gledao kao vi,ja onda ne bih ni trebao da dodjem,a Sombor mi je tu pred nosom da mogu da prep....sm do njega.ja imam 318,motor sa karburatorom,auto oko kojeg jos puno,puno treba raditi,pa sta,ali ako ce neko tamo da me ceni po tome,dal vozim ili ne,dal ima bolji auto ili ne,onda ne treba ni da idem.ja licno mislim da je najbitnija volja da se okupimo,druzimo,mozda jedni od drugih nesto i naucimo,a ne ko ce da vozi ili ne,ko ce da dobije zahvalnicu ili ne.onaj ko ima cime da vozi i sme i zna,taj ce da vozi,onaj ko nema,taj ce doci sa onim sto ima da gleda i uci,sto da ne?

sto jes jes :)

Link to post
Share on other sites